انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

شهر موش کورها

نویسنده : توربن کولمان
تصویرگر : توربن کولمان
تعداد صفحات : 28
گروه سنی : ۶ تا ۱۲ سال
قیمت : 17000 تومان
داستان شهر موش کورها از سال‌ها پیش شروع شد. روزی موش کوری در یک چمنزار زیرِ زمین رفت. آن زیر مدتی طولانی‌ای تنها نماند و با گذشت زمان زندگی زیرزمینی را تغییر داد.
بیشتر بدانید!
شهر زیرزمینی موش‌کورها آینه‌ی زندگی مدرن امروز ماست. یک کتاب تصویری تأثیرگذار از تصویرگری برجسته، توربن کولمان.

پدید آورندگان
توربن کولمان
توربن کولمان
توربن کولمان متولد 1982، اهل آلمان و دارای مدرک تصویرگری و طراحی ارتباطات از دانشگاه HAW هامبورگ در آلمان است. شیفتگی توربن به هواپیماهای کوچک، ماشین‌های عجیب و قطارهای بخار راه آن‌ها را به طراحی‌هایش باز کرد. کولمان جوایز بسیاری برده که یکی از آن‌ها جایزه‌ی جزیره‌ی طلایی در مسابقه‌ی نامی ۲۰۱۵ است. توربن کار با قلم و آب‌رنگ را ترجیح می‌دهد، اما با اکریلیک، رنگ روغن و برنامه‌های دیجیتال هم کار می‌کند. شهر موش‌ کورها دومین کتاب تصویری است که از کولمان که در نشر هوپا منتشر شده است. کتاب دیگر او در نشر هوپا لیندبرگ: سرگذشت ماجراجویانه‌‌‌‌‌‌ی یک موش خلبان است. کتابی که در مدت کوتاهی به لیست کتاب‌‌‌‌‌‌های پرفروش دنیا راه پیدا کرد و ماهیت نوآورانه‌ی خود را مدیون علاقه‌ی بی‌‌‌‌‌‌اندازه‌ی کولمان به اختراعات عجیب‌و‌غریب است.
راحیل ذبیحی
راحیل ذبیحی
راحیل ذبیحی در سال 1369 متولد شد. او دانش‌‌‌‌‌‌‌آموخته‌‌‌‌‌‌‌ی رشته‌‌‌‌‌‌‌ی ادبیات انگلیسی و تئوری ادبیات در فرایبورگ آلمان است. اولین کتاب او با عنوان باغ وحشت در سال 1392 به چاپ رسید و در شانزدهمین جشنواره‌ی کتاب کودک و نوجوان عنوان بهترین رمان نوجوان سال را گرفت. ترجمه و روزنامه‌‌‌‌‌‌‌نگاری از فعالیت‌‌‌‌‌‌‌های دیگر راحیل ذبیحی است. او درباره داستان نویسی‌‌‌‌‌‌‌اش می گوید: داستان‌خوانی و داستان‌گویی برای من تنها راه زنده ماندن است. نوجوان درونی دارم که به‌شدت از بزرگ شدن سر باز می‌‌‌‌‌‌‌زند. نتیجه‌اش می شود همین که می بینید: رمان‌‌‌‌‌‌‌هایی برای نوجوانان.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : دانیال رستمی

من الان 9 سالم هست.من سال 1390 متولد شدم.الان کلاس سوم هستم.من نقاشی کردن رو خیلی دوست دارم و بعضی از وقتا می کشم.من 4 سابقه دار روندیدم.لطفا در هوپا قرار دهید.

کاربر مهمان : سپهر تقوی

قیمتو ببینید

کاربر مهمان : یک کرم کوچک

سلام دوست خوردنی من بخشید این کتاب نوشته هم داره

سلام دوست عزیزمان. خیلی خیلی کم نوشته دارد. یک جمله در صفحه‌ی اول کتاب. تصویرها داستان را می‌گویند.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی