انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

ماجراهای مگسی ویززز و سرمگس 10/ سرمگس می‌رود به جنگ مگس‌کش!

نویسنده : تد آرنولد
تصویرگر : تد آرنولد
مترجم : مریم فیاضی
تعداد صفحات : 36
گروه سنی : ۵ تا ۱۱ سال
قیمت : 7000 تومان
روزی ‌از ‌روزها ‌سَرمگس ‌داشت‌ توی کوله‌‌پشتیِ ‌ویز ‌صبحانه ‌می‌‌خورد.

ویز ‌کوله‌‌اش ‌را ‌برداشت‌ و‌ رفتش‌ مدرسه.

توی‌ مدرسه، ‌سَرمگس ‌پرید ‌بیرون.

بیشتر بدانید!
یک مگس‌کش قوی و پیشرفته اختراع شده: شکارچی فوق حرفه‌ای 6000.

یعنی سرمگس می‌تواند از پس این غول بی‌شاخ‌ودْم بربیاید؟

پدید آورندگان
تد آرنولد
تد آرنولد
تد آرنولد متولد 1949 در آمریکا است. قبل از اینکه نوشتن را شروع کند تصویرگر تبلیغات بود. همسرش کارول معلم مهدکودک بود و او را تشویق به نوشتن و تصویرگری کتاب برای کودکان کرد. بعضی از داستان‌هایش را از دو پسرش الهام گرفته. تا به حال بیشتر از 50 کتاب نوشته و تصویرگری کرده. جوایز زیادی هم برده، مثل جایزه‌ی دکتر زئوس که برای کتاب‌های «سلام سرمگس!» و «پیدات کردم سرمگس!» گرفته است.
مریم فیاضی
مریم فیاضی
ترتیب تولد توی خانواده‌ی پدری مریم این‌طوری است: دو تا خواهر بزرگ‌تر، مریم، یک خواهر کوچک‌ترِ ته‌تغاری. شاید برای همین است که همیشه برای داشتن جایگاهی خاص تلاش می‌کند. در دانشگاه تهران مدیریت صنعتی خوانده، اما همیشه دوست داشته آدم‌ها را دور خودش جمع کند و برایشان داستان بگوید. نمی‌داند اصلاً بزرگ شده یا نه. اما فکر می‌کند همان روزی که مامان شد، بزرگ هم شد. مامانِ دوتا پسر بازیگوش و باحال که نمی‌گذارند آب خوش راحت از گلوی مامانشان برود پایین، اما در عوضِ گرفتنِ این آرامش باعث شده‌اند مامانشان لذت‌بخش‌ترین حس دنیا را مزه‌مزه کند. به نظر خودش که تازه اول راه است و هنوز آن‌قدرها نویسنده و مترجم نیست. اما دلش خیلی روشن است. از تاریکی خوشش نمی‌آید، از تنهایی هم. عاشق کارهای داوطلبانه است و از کار اجباری بیزار. عاشق رنگ آبی، گل‌وگیاه، چایی، گوشواره و خرت‌وپرت‌های قدیمی است. وزن آب و مجموعه‌ی ماجراهای مگسی ویززز و سَرمگس کتاب‌های دیگری هستند که با ترجمه‌ی او در نشر هوپا منتشر شده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : مبینا

سلام میشود بگویید در کدام جلد های این کتاب برچسب وجود دارد ؟ راستی این کتاب برای ۶ساله مناسب است؟

سلام. در همه‌ی جلدها برچسب هست. برای شش‌ساله‌ها مناسب است.
کاربر مهمان : انیسا

سلام هوپا،این کتاب خیلی عالیه من پنج جلدشو دارم «ارین»این کتاب خیلی قیمتش مناسبه و خب بلاخره قیمت کاغذ ها هم گران شده است واقعا کتاب قشنگیه دوباره ممنوع هوپا

کاربر مهمان : ارين ممبينى

چرا انقدر گرون ميديد اخه براى يک دقيقه کتاب خواندن بايد 7 هزار تومان بايد بده

سلام ارین جان. این کتاب جنسش از کتاب‌هاییه که تصویرش بیشتر از متنه، برای همین خوندنش زیاد طول نمی‌کشه اگه فقط بخوای متنش رو بخونی، اما دیدن تصویراش برای خودش عالمی داره. بعضی‌ها این جور کتاب‌ها رو دوست دارن، بعضی‌ها کتاب‌های پر از متن رو. ما هم قیمت رو براساس تعداد صفحه‌های کتاب و پولی که برای چاپ کتاب و این‌جور چیزها خرج می‌شه تعیین می‌کنیم. برای همین توصیه‌مون اینه که همیشه اول توی کتاب رو نگاه کنی، ببینی به سلیقه‌ات می‌خوره یا نه، بعد بخریش.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی