انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

سرزمین زاغ

نویسنده : کیت کانستبل
تعداد صفحات : 248
گروه سنی : جوان
قیمت : 32000 تومان
کلاغی آنجا بود.

کلاغی معمولی که چشم‌های شیشه‌مانندش هم مثل بال‌هایش سیاه بود. نزدیک سیدی روی گِل زرد ایستاده و سرش را کج کرده بود. به‌نظر، واقعیِ واقعی می‌آمد. تنی از گوشت و پر داشت و با پاهایش گِل را محکم گرفته بود. سایه‌اش بر روی سطح تَرَک‌تَرَک بستر دریاچه واضح بود. کلاغ بنا کرد به حرف‌زدن!

با صدایی شبیه به قارقار حرف می‌زد، اما سیدی می‌فهمید چه می‌گوید.

«اینجا سرزمین زاغ است.»

بیشتر بدانید!
مادر سِیدی او را از شهر بزرگی که در آن زندگی می‌کنند به شهری کوچک می‌بَرد، سیدی احساس تنهایی می‌کند، اما خیلی‌زود با همه‌چیز دوست می‌شود: با سرگذشتش؛ با شهر تازه‌اش و با دو پسر، لاچی و والتر؛ و عجیب‌تر از همه، با کلاغ‌هایی که همه‌جا سر راهش سبز می‌شوند.

سیدی در زمان سفر می‌کند، به گذشته می‌رود و جنایت وحشتناکی را می‌بیند و با رازی عجیب درگیر می‌شود. آیا او و دوستانش راهی می‌یابند تا خطاهای گذشته را درست کنند، یا محکوم به تکرار آن‌ها خواهند بود؟

پدید آورندگان
کیت کانستبل
کیت کانستبل
کیت کانستبل در ایالت ویکتوریای استرالیا به‌دنیا آمد، اما دوران کودکی خود را در پاپوآ، منطقه‌‌ای دورافتاده در گینه‌ی نو، بدون تلویزیون و فقط با دسترسی به یک کتابخانه‌ گذراند. او در دانشگاه ملبورن هنر و حقوق خواند و بعد از آن به‌صورت پاره‌وقت در یک شرکت ضبط موسیقی شروع به کار کرد و در همان زمان نیز با چاپ داستان‌هایش در مجلات ادبی فعالیتش را به‌عنوان نویسنده آغاز کرد. سه‌گانه‌ی تخیلی ترماریس، یکی از مشهورترین آثار اوست که در سراسر جهان نیز منتشر شده است. آثار او جایزه‌های زیادی دریافت کرده‌اند، ازجمله جایزه‌ی ادبیات صلح در سال ۲۰۰۹ و جایزه‌ی ادبی نهاد نخست‌وزیری استرالیا در سال ۲۰۱۰. از دیگر آثار او می‌توان به دریای بی‌آب و قدرت دهم اشاره کرد که در خارج از کشورش نیز پرفروش بودند. کیت هم‌اکنون با همسر و دو دخترش در پرستون غربی، در ایالت ویکتوریای استرالیا، زندگی می‌کند.
ساجده تقی‌زاده
ساجده تقی‌زاده
ساجده تقی‌زاده در سال ۱۳۶۲ در تهران متولد شد. کودکی‌اش را در خانواده‌ای اهل مطالعه سپری کرد و به تبع آن عاشق کتاب و ادبیات شد. علاقه‌ای که به تدریج به سمت زبان انگلیسی رفت و باعث شد در دانشگاه همین رشته را انتخاب کند. در دوران دانشگاه چند کتاب برای کودکان ترجمه کرد. بعد از دانشگاه از رشته‌ی تحصیلی خود کمی فاصله گرفت و چند سالی در پژوهشگاه دانش‌های بنیادی به‌عنوان مدیر اجرایی کار کرد. اما بعد به‌خاطر تولد دخترش کار اداری را رها کرد و چند سالی بعد دوباره به علاقه‌ی اصلی خود یعنی ترجمه برگشت.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : ناشناس

مخصوص ۱۶ سال هست فضاش چیه؟ماجراجویی یا غم انگیز؟

بله مناسبه. فلسفی و ماجراجویانه‌ست.
کاربر مهمان : دینافدایی فر

ممنونم مخواستن ببینم محموعه قصه های همیشگی جلدچهارم و بقیه کی میزسه

ما چنین مجموعه‌ای نداریم.
کاربر مهمان : انیسا

سلام هوپا چرا چرا چرا چرا نیومد پس

سلام. متأسفانه برای این کتاب مشکلی پیش آمده در مرحله‌ی آخر که کارش می‌خورد به وسط‌های شهریور.
کاربر مهمان : انیسا

سلام هوپا این کتاب تقریبا یک روز بعد مینا سان تلمون دو اومد ولی الان نگهبانان گاهول که هم سه جلد بود هم دیرتر اومد زود تر چاپ شد ولی کتاب سرزمین زاغ هنوز چاپ نشده؟پس کی میاد؟

سلام دوست خوبمان. متأسفانه مشکلی برای جلد کتاب پیش آمده بود که چاپ آن به تأخیر افتاد. تا پایان مرداد حتماً می‌آید.
کاربر مهمان : ۱

سلام هوپای عزیز. بالاخره این کتاب زیبا کی منتشر میشه؟؟؟ من هرروز سایتتون رو به شوق اینکه این کتاب قابل خرید باشه چک می کنم ولی میبینم که هنوز نیومده😔

سلام دوست خوبملن. متأسفانه مشکلی برای جلد کتاب پیش آمده بود که چاپ آن به تأخیر افتاد. تا پایان مرداد حتماً می‌آید.
کاربر مهمان : ویانا نصیری

ارزون ترین کتابتون چیه با چه قیمت

کتاب‌های مجموعه‌ی «سرمگس» که هر جلد ۷۰۰۰ تومان است.
کاربر مهمان : مانی موسوی نژاد

پس کی میاد؟؟؟ 😭😭😭

امیدواریم ماه مرداد بیاید.
کاربر مهمان : ۱

سلام و خسته نباشید. کتاب الان در فروشگاه های هوپا موجوده؟؟؟

سلام. هنوز خیر.
کاربر مهمان : سامان نگهدارى

اين كتاب و كتاب بچه محل نقاش ها٧كى به بازار مياد؟

امیدواریم این کتاب در ماه تیر بیاید و بچه‌محل نقاش‌ها ۷ در ماه مرداد.