انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

زیباترین داستان‌های هزار و یک شب‌ ۳/ اسب پرنده و چند داستان دیگر

نویسنده : سیامک گلشیری
تعداد صفحات : 176
گروه سنی : جوان
قیمت : 40000 تومان
ملکه زیر لب چیزی گفت و دست‌هایش را از هم باز کرد. ناگهان قامتش به اندازه‌ی کوهی بلند شد، دست‌هایش به بال‌های سیاه بزرگی تبدیل شدند و سرش به شکل اژدهایی درآمد. بدرباسم بی‌درنگ برگشت و شروع کرد به دویدن. از شهر خارج شد. داشت با تمام قدرت در بیابان می‌دوید که احساس کرد صدای بال‌های اژدها را می‌شنود. چند لحظه بعد اژدها مقابل او روی زمین نشست. بدرباسم برگشت و در جهت مخالف شروع کرد به دویدن که یک‌دفعه پنجه‌های بزرگ اژدها را دورِ بدنش احساس کرد. اژدها او را از زمین بلند کرد و به آسمان برد.
بیشتر بدانید!
داستان‌های کتاب سوم:

اسب آبنوس

وَردُالاَکمام و اِنسُ‌الوجود

عاشق محروم

بدرباسم و جوهره

پدید آورندگان
سیامک گلشیری
سیامک گلشیری
از سيامک گلشيري، که یکی از پرخواننده‌ترین نویسندگان سال‌های اخیر ادبیات ایران بوده است، تا کنون بیش از بیست رمان و چند مجموعه‌داستان منتشر شده که از میان آن‌ها می‌توان به مهمانی تلخ، آخرین رؤیای فروغ، رژ قرمز، چهره‌ی پنهان عشق، خفاش شب، اولین روز تابستان، آخرش می‌آن سراغم، آرش و تهمینه و بردیا و ملکه‌ی سرزمین عاج اشاره کرد. آثار او جوایزی از جمله جایزه‌ی کتاب سال مهر، لوح تقدیر جایزه‌ی یلدا، لوح تقدیر جشنواره‌ی کتاب برتر کودک و نوجوان و دیپلم افتخار جشنواره‌ی کودک و نوجوان را از آن خود کرده‌اند و بیش از ده بار نامزد جوایز مختلف ادبی بوده‌اند. رمان‌های پنج‌گانه‌ی خون‌آشام را، که در فهرست کاتالوگ کلاغ سفید کتابخانه‌ی بین‌المللی مونیخ سال 2014 جای گرفته، پرفروش‌ترین مجموعه‌رمان تاریخ ادبیات کودک و نوجوان ایران لقب داده‌اند. او بیش از پانزده سال است که در دانشگاه‌ها و مؤسسات مختلف، از جمله دانشکده‌ی هنرهای زیبای دانشگاه تهران به تدریس داستان‌نویسی مشغول است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : ایلیا پیری

سلام وعرض ادب به بهترین ناشر زمین لطف کنید از داستان های فارس قدیم هم چاپ کنید سپاسگزار🙏🏻🙏🏻

سلام ایلیای عزیز. ممنون از پیشنهادتون. چشم. مجموعه‌های «عشق‌های فراموش‌شده» و «زیباترین داستان‌های هزار و یک شب» هم جزء داستان‌های کهن ایرانی‌اند.
کاربر مهمان : سامی بیگی

عاااااااااااالللللللللللیییییییی

کاربر مهمان : محمد حسین شفیع زاده

سلام مرسی از کتاب خوبتون قیمتش خیلی گرون نیست ؟

سلام. آخه هم دو رنگه چاپش، هم جلد سخت داره.
کاربر مهمان : امین

سلام ممنون از نشرتون ببخشید۳ تا سوال داشتم این مجموعه چند جلد داره و ممکنه پَک بشه و قیمتاشون چنده؟

سلام. ممنون از دوستی شما. این مجموعه ۳ جلد دارد. ممکن است جعبه‌ی کتاب‌ها هم بیاید، ولی زمانش هنوز مشخص نیست. قیمت هر جلد هم ۳۰ هزار تومان است.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی