انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

افلاطون‌های جوان/ روشنگری‌های آلبرت اینشتین

نویسنده : فردریک مورلوت
مترجم : فرزانه باقری آتدرسی، پونه تویر سیاری
تعداد صفحات : 72
گروه سنی : 12 تا 16 سال
از مجموعه‌ی : افلاطون‌های جوان
قیمت : 33000 تومان
قرار است آلبرت اینشتینِ جوان همراهِ خواهرش مایا، مراسم جشن را چراغانی کنند. نیلس بور پرتاب‌کننده‌ی کوتوله‌ها به آن‌ها کمک می‌کند. اما نتیجه‌ی کارشان فاجعه‌بار است و صاحب مهمان‌خانه از دستشان عصبانی می‌شود. به‌این‌ترتیب یک تعقیب‌وگریز طولانی آغاز می‌شود و آن‌ها سوار چرخ‌وفلک می‌شوند. آلبرت هنگام فرار به قوانین جهان هستی فکر می‌کند. آیا می‌توانیم سریع‌تر از نور حرکت کنیم؟
بیشتر بدانید!
قرار است آلبرت اینشتینِ جوان همراهِ خواهرش مایا، مراسم جشن را چراغانی کنند. نیلس بور پرتاب‌کننده‌ی کوتوله‌ها به آن‌ها کمک می‌کند. اما نتیجه‌ی کارشان فاجعه‌بار است و صاحب مهمان‌خانه از دستشان عصبانی می‌شود. به‌این‌ترتیب یک تعقیب‌وگریز طولانی آغاز می‌شود و آن‌ها سوار چرخ‌وفلک می‌شوند. آلبرت هنگام فرار به قوانین جهان هستی فکر می‌کند. آیا می‌توانیم سریع‌تر از نور حرکت کنیم؟ آیا جرم و انرژی دو جنبه از یک واقعیت مشابه هستند؟ سفر در زمان ممکن است؟ شانس یعنی چه؟ و پرسش‌های علمی و هیجان‌انگیز دیگر درباره‌ی نسبیت و کوانتوم‌ها.
پدید آورندگان
فردریک مورلوت
فردریک مورلوت
فردریک مورلوت کوچک که بود خوشبختی‌اش را توی تردستی، جادو و ویلن جست‌وجو می‌کرد. او بعد از کلی ورجه‌وورجه کردن روی نیمکت‌های مدرسه‌ی پلی‌تکنیک، بالاخره ریاضی‌دان شد و چیزی به زیبایی قانون «تقابل درجه‌ی دوم» پیدا نکرد.
آن‌مارگو رمستاین
آن‌مارگو رمستاین
آن‌مارگو رمستاین در جزیره‌ی ریونیون به دنیا آمد. در استراسبورگ به مدرسه‌ی هنرهای تزیینی رفت و خوش درخشید. او به‌عنوان تصویرگر برای مطبوعات فرانسوی و خارجی کار می‌کند، برای نوجوانان کتاب تولید می‌کند و به شما شگفتی‌های زیادی را وعده می‌دهد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : ستایش

سلام ببخشید من قصد بی احترامی و بی ادبی ندارم اما آقای صدرا همیشگی شما در بیشتر کتاب ها نظر دادید و از نوع گفتارتون معلومه که شما می خواهید اون کتاب رو بخرید . برای من سوال شده که شما این همه کتاب رو کجا می کذارید حتی اگر چند تا کتابخانه هم داشته باشید هم جا نمی شود!

کاربر مهمان : طاها

سلام ببخشید داستان این کتاب واقعیه؟؟؟

سلام. نه تخیلیه. در قالب یک داستان با نحوه‌ی فکر کردن آلبرت انیشتین آشنا می‌شویم.
کاربر مهمان : آیلا زینال نژاد

سلام این مجموعه فقط دو جلد هست یا قراره جلد های دیگه هم بیاد هوپا ممنون و

سلام. جلدهای دیگه هم می‌آد.
کاربر مهمان : زهرا

سلام وقت بخیر آیا در کتاب فروشی های آزادی،تهرانپارس، شریعتی و گیشا هم کتاب هارا با بیست درصد تخفیف میفروشید؟

سلام. نه، فعلاً فقط از سایت هوپامارکت تخفیف داریم.
کاربر مهمان : هلیا

سلام هوپا عزیز این کتابتون زندگینامه هستش و واقعی هستش ؟ خیلی ممنون از کتاب های عالیتون

سلام. نه، زندگی‌نامه‌ای نیست. یک داستان تخیلیه، ولی درباره‌ی نظریه‌ی اون دانشمنده.
کاربر مهمان : مهمان

سلام میشه چند تا از کتاب های خوب زندگی نامه معرفی کنید من زندگی نامه خیلی دوست دارم و اینکه این کتاب. هم زندگی نامه هست؟؟

سلام دوست خوبمون. «بچه‌محل نقاش‌ها»، «زنان پیشرو» و «گربه‌های جسور» رو پیشنهاد می‌کنیم. این کتاب در قالب یک داستان بخشی از مفاهیم علمی نظریه‌های اینشتین رو توضیح می‌ده.
کاربر مهمان : صدرا همیشگی

به به ایول ایول یه مجموعه عالی دیگه خیلی دوستون دارم عالی هستش خسته نباشین دستتون درد نکنه

ممنون از شما دوست عزیز و همراهی همیشگی‌تون.^.^