مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

راز جنگل هزاردستان

نویسنده : لوسی استرینج
مترجم : ندا منعم
تعداد صفحات : 328
گروه سنی : ۱۲ تا ۱۶ سال
قیمت : 40000 تومان
وقتی پدر رفت حساب روزها از دستم خارج شد. یک‌جورهایی حس می‌کردم همیشه یکشنبه است. ساعت‌ها روی یک پتو در باغچه زیر سایه‌ی درخت چنار کتاب می‌خواندم.

شب‌ها دراز بودند و من احساس تنهایی می‌کردم. خواب‌هایم تیره و ترسناک‌تر شده بودند. در کابوس‌هایم صدای هق‌هق وحشتناکی می‌شنیدم که بعضی اوقات با جیغ‌های ناگهانی همراه می‌شد. و آن بو... همیشه آن بوی خفه‌کننده‌ی دود را حس می‌کردم.

بیشتر بدانید!
سال ۱۹۱۹ است، مامان بیمار شده و پدر برای کار به خارج از کشور رفته است. پرستار بچه‌ها آنقدر سرش شلوغ است که فرصت ندارد به دختر نوجوانِ خانه (هِنریتا) و چیزهایی که در تاریکی خانه‌ی جدیدشان می‌بیند، رسیدگی کند. خانه‌ی امید.

هنریتا تک و تنهاست و به‌جز داستان‌ها همدمی ندارد. او کشف می‌کند که خانه‌ی امید پر از رازهای عجیب است: اتاق زیرشیروانی که از یاد رفته، تصاویری شبح‌گونه، نور آتشی مرموز که آن سوی باغچه در میانِ درختان سوسو می‌زند.

هنریتا، در تاریکی شب ردّ دود را می‌گیرد و راهی جنگل هزاردستان می‌شود تا رازهای خانه‌ی امید را کشف کند. ترس و شگفتی نهفته در جنگل، زندگی هنریتا را برای همیشه دگرگون خواهد کرد...

پدید آورندگان
لوسی استرینج
لوسی استرینج
لوسی استرینج قبل از اینکه معلم مقطع متوسطه شود، بازیگر، خواننده، و قصه‌گو بوده است. در دانشگاه رشته‌ی ادبیات انگلیسی خوانده. با همسر، پسر و گربه‌اش در شهر کنت انگلستان زندگی می‌کند. راز جنگل هزاردستان اولین رمان اوست.
ندا منعم
ندا منعم
ندا منعم دلش را سال‌ها پیش باخته؛ بیش از همه به ادبیات، کودکان، غذا، عکاسی و موسیقی. در تهران زندگی می‌کند،‌ اما دنبال دلش راه افتاده و حالا دیگر نمی‌دانیم کجای راه است. رد مسیر ادبی او را که بگیریم به ترجمه‌ی کتاب راز جنگل هزاردستان می‌رسیم ـ اولین رمان بلندی‌ که او به فارسی برگردانده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : هلیا

نمایندگی انتشارات هوپا در ارومیه کجاست

نمایندگی مستقیم نداریم، ولی کتاب‌فروشی‌های خوبی کتاب‌های ما را دارند. از منوی بالای صفحه، بخش مراکز فروش را انتخاب کنید، اسم استان و شهرتان را وارد کنید، فهرست کتاب‌فروشی‌هایی را نشان می‌دهد که معمولاً کتاب‌های ما را دارند (به همراه آدرس و تلفنشان).
کاربر مهمان : هلیا

سلام امکان داره برای چند صفحه از کتاب راببین صفحات بیشتری بذارین ممنون میشم

کاربر مهمان : کیارش بامستی

کل کتاب های شما چنتاس

فعلاً حدود ۳۰۰ کتاب چاپ کرده‌ایم.
کاربر مهمان : ریحانه محمدیان

❤🥰

کاربر مهمان : هوپا خون دو آتیشه

آیا این کتاب چاپ شده است

بله، پخشش شروع شده. امروز می‌آید توی بخش «آمده‌اند».
کاربر مهمان : مهران

سلام. ببخشید آیا موضوع این کتاب طنزم داره؟ممنون از نشر خوبتون

سلام. نه، ندارد.
کاربر مهمان : کتابخوان

در جواب A : اولا که نوجوان ها هم آدم حساب میشن و حق دارن یه مدت کلی کتاب داشته باشن . دوما هم که کاغذ خیلی گرون شده و اگه نشر قیمت رو پایین نگه داره به ضررش می شه و اونوقت مجبور میشن دور از جون در نشریه رو تخته کنن . هوپا: پر . امیدوارم شیرفهم شده باشی

کاربر مهمان : A

خیلی بده که این چند وقت کتاب های برای سن نوجوان زیاد میاد لطفا کتاب های مثل تام گیتس و خانه درختی را بیشتر رسیدگی کنید‌و واقعا قیمت هاتون بالا هست و همچنین هم دارین بالا میارینشون اگر به این اینجوری پیش برید من یکی دیگه ازتون کتاب نمی خرم فکر کنم بقیه هم درباره ی قیمت همین نظر را داشته باشند با تشکر