انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

ماجراهای مگسی ویززز و سرمگس 8/ دیدار سَرمگس و پَرمگس

نویسنده : تد آرنولد
تصویرگر : تد آرنولد
مترجم : مریم فیاضی
تعداد صفحات : 36
گروه سنی : ۵ تا ۱۱ سال
قیمت : 7000 تومان
روزی ‌از ‌روزها‌ ویز‌ و ‌سَرمگس‌ حوصله‌‌ از ‌کله‌شان رفته ‌بود.

سَرمگس ‌گفت:‌ بازززی؟

ویز ‌گفت:‌ «آره‌!‌‌ بیا‌ بازی‌‌مازی ‌کنیم.»

سَرمگس‌ و‌ ویز ‌زدند ‌بیرون.

بیشتر بدانید!
سَرمگس دوست تازه‌ای پیدا کرده!

یک مگس مثل خودش! اسمش هست پَرمگس!

فکر می‌کنی سَرمگس باز هم پیش ویز برگردد؟

پدید آورندگان
تد آرنولد
تد آرنولد
تد آرنولد متولد 1949 در آمریکا است. قبل از اینکه نوشتن را شروع کند تصویرگر تبلیغات بود. همسرش کارول معلم مهدکودک بود و او را تشویق به نوشتن و تصویرگری کتاب برای کودکان کرد. بعضی از داستان‌هایش را از دو پسرش الهام گرفته. تا به حال بیشتر از 50 کتاب نوشته و تصویرگری کرده. جوایز زیادی هم برده، مثل جایزه‌ی دکتر زئوس که برای کتاب‌های «سلام سرمگس!» و «پیدات کردم سرمگس!» گرفته است.
مریم فیاضی
مریم فیاضی
ترتیب تولد توی خانواده‌ی پدری مریم این‌طوری است: دو تا خواهر بزرگ‌تر، مریم، یک خواهر کوچک‌ترِ ته‌تغاری. شاید برای همین است که همیشه برای داشتن جایگاهی خاص تلاش می‌کند. در دانشگاه تهران مدیریت صنعتی خوانده، اما همیشه دوست داشته آدم‌ها را دور خودش جمع کند و برایشان داستان بگوید. نمی‌داند اصلاً بزرگ شده یا نه. اما فکر می‌کند همان روزی که مامان شد، بزرگ هم شد. مامانِ دوتا پسر بازیگوش و باحال که نمی‌گذارند آب خوش راحت از گلوی مامانشان برود پایین، اما در عوضِ گرفتنِ این آرامش باعث شده‌اند مامانشان لذت‌بخش‌ترین حس دنیا را مزه‌مزه کند. به نظر خودش که تازه اول راه است و هنوز آن‌قدرها نویسنده و مترجم نیست. اما دلش خیلی روشن است. از تاریکی خوشش نمی‌آید، از تنهایی هم. عاشق کارهای داوطلبانه است و از کار اجباری بیزار. عاشق رنگ آبی، گل‌وگیاه، چایی، گوشواره و خرت‌وپرت‌های قدیمی است. وزن آب و مجموعه‌ی ماجراهای مگسی ویززز و سَرمگس کتاب‌های دیگری هستند که با ترجمه‌ی او در نشر هوپا منتشر شده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : درسا

اگه پول بدم به شما به من نسخه الکترونیکش رو میدید ؟؟ اخه ۷روز طول میکشه منم صبر ندارم دلن میخواهد سریع کتاب بخونم لطفا به سوالم جواب بدید

نه متأسفانه. ما نسخه‌ی الکترونیکی را فعلاً فقط از طریق نرم‌افزار طاقچه می‌فروشیم.
کاربر مهمان : هوپایی

خخخخ یعنی سرمگس عاشق میشه ؟؟؟؟

کاربر مهمان : رایان مهدیان

سلام ۳ تا چیز می خواهم بگم ۱ ایا شما با انتشارات پرتقال رقابت می کننن ۲ الان جلد ۱۷ در چه مرحله ای است ۳ تام گیتس ۱۵ زودتر میاد یا خانه درختی ۱۰۷ طبقه با چهار سابقه دار ۸ یا لوتا پیترمن ۴

سلام. بله، هر دو ناشر کودک و نوجوانی با هم رقابت می‌کنند، از جمله ما و پرتقال. جلد ۱۷ این مجموعه هنوز ترجمه نشده است. از بین کتاب‌هایی که نام برده‌اید چهار سابقه‌دار ۸ زودتر از همه می‌آید.
کاربر مهمان : سروش ابراهیمی

داستان این جلد جیه

در بخش بیشتر بدانید نوشته‌ایم: «سَرمگس دوست تازه‌ای پیدا کرده! یک مگس مثل خودش! اسمش هست پَرمگس! فکر می‌کنی سَرمگس باز هم پیش ویز برگردد؟»
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی