انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

دوقلوهای دندان‌خرگوشی ۲/ سمانی و سمیلی و کله‌پوک‌های مدرسه

نویسنده : سمانه قاسمی
تصویرگر : سمانه قاسمی
تعداد صفحات : 144
گروه سنی : ۷ تا ۱۱ سال
قیمت : 26000 تومان
سمانی و سمیلی، خرگوش‌های دوقلوی بامزه‌ای هستند که می‌خواهند توی هر کاری سَرَک بکشند؛ برای همین هم خیلی وقت‌ها دردسر می‌سازند. تورک‌ریزه، خارخارو، قوری‌قوری و مولی دوستان آن‌ها هستند و با هم ماجراهای خنده‌دار و جالبی دارند. با اینکه خرابکاری‌های آن‌ها بزرگ‌ترها را عصبانی می‌کند، اما انگار نتیجه‌اش آن‌قدرها هم بد نیست!...
بیشتر بدانید!
سمانی و سمیلی، خرگوش‌های دوقلوی بامزه‌ای هستند که می‌خواهند توی هر کاری سَرَک بکشند؛ برای همین هم خیلی وقت‌ها دردسر می‌سازند. تورک‌ریزه، خارخارو، قوری‌قوری و مولی دوستان آن‌ها هستند و با هم ماجراهای خنده‌دار و جالبی دارند. با اینکه خرابکاری‌های آن‌ها بزرگ‌ترها را عصبانی می‌کند، اما انگار نتیجه‌اش آن‌قدرها هم بد نیست!

*

در این کتاب داستان‌های بامزه و خنده‌داری می‌خوانید:

سمیلی و سمانی همیشه دوست دارند اولین و بهترین باشند. وقتی می‌خواهند در مسابقه‌ی گُل‌کاری برنده شوند و جایزه را از خانم‌توتو بگیرند چنان نقشه‌ای می‌کشند که بیا و ببین. سمانی و سمیلی عاشق ماجراجویی‌های جالب و اسرارآمیزند، برای همین هم یک روز به‌جای مدرسه‌رفتن، سر از خانه‌ی یکی از هم‌کلاسی‌هایشان درمی‌آورند تا با یک موجود غیبی حرف بزنند.

پدید آورندگان
سمانه قاسمی
سمانه قاسمی
من، یعنی سمانه، و خواهرم سمیرا دوقلوییم. من چند دقیقه زودتر از سمیرا به دنیا آمدم. بچه که بودیم همیشه با هم نقاشی می‌کردیم. اما بزرگ‌تر که شدیم علاقه‌ی سمیرا به نقاشی کمتر شد و من بیشتر. از سمیرا می‌خواستم یک‌ساعت بنشیند و تکان نخورد تا من از رویش طراحی کنم، در عوض یک هفته ظرف‌ها را به جایش بشورم. سمیرا با دقت به فیزیک و شیمی گوش می‌داد و من تو کتاب‌ها نقاشی می‌کردم. درسم زیاد خوب نبود. همیشه آرزو داشتم نویسنده‌‌تصویرگر کتاب کودک بشوم. اولین سفارش تصویرگری رو وقتی هنوز دبیرستانم تمام نشده بود از نشر جویا گرفتم. برای من اولین شروع بود و کلی بهم اعتماد به نفس داد. تو دانشگاه من و سمیرا از هم جدا شدیم. من گرافیک خواندم و سمیرا ادبیات انگلیسی. ولی همیشه حتی همین حالا هم به اولین کسی که کارهایم را می‌دهم تا بخواند و نظرش را بگوید سمیراست. می‌خواستم یک کتاب بنویسم که شخصیت‌هاش مثل بچگی خودمان باشد؛ بامزه و سرخوش که هر روزشان داستانی داشته باشد. امیدوارم سمانی و سمیلی را دوست داشته باشید.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : نوژا عباسی

سلام من ۷سالم است ، کلاس اولی هستم، دو سوال داشتم من چند تا قصه نوشتم می شود آن ها چاپ کنید؟ دومین سوالم اینه که چجوری توی مسابقه هایتان شرکت کنم؟

سلام دوست کلاس اولی عزیزمون. هوپا قانون محدودیت سنی هجده‌سال برای همکاری دارد.
کاربر مهمان : نوژا عباسی

سلام به بهترین ناشر دنیا هوپا من از این کتاب خیلی خوشم اومده که حتی میخواهم که یکی از نویسنده های شما بشوم!

سلام دوست عزیزمون. چه خوب. خوشحالیم که دوستش داشتید. ممنون از نظر قشنگی که برامون نوشتید^.^
کاربر مهمان : ایلیا پیری

سلام و عرض ادب این مجموعه چند جلد هستش?

سلام. احتمالاً 4 جلده.
کاربر مهمان : آریا مهدی زاده

سلام بهترین ناشر دنیا (هوپا ) من یک سوالی داشتم که آیا دوقلوهای دندون خرگوشی جلد های دیگری هم داره یا فقط این دو جلد ، چون خیلی کتاب خنده داری ممنون میشم اگه جواب منو بدین😉

سلام دوست عزیز. ممنون. خوشحالیم که دوستش داشتید. بله، این مجموعه ادامه دارد.