انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

دوقلوهای دندان‌خرگوشی ۱/ سمانی و سمیلی و خرابکاری‌های بامزه

نویسنده : سمانه قاسمی
تصویرگر : سمانه قاسمی
تعداد صفحات : 144
گروه سنی : ۷ تا ۱۱ سال
قیمت : 26000 تومان
سمانی و سمیلی، خرگوش‌های دوقلوی بامزه‌ای هستند که می‌خواهند توی هر کاری سَرَک بکشند؛ برای همین هم خیلی وقت‌ها دردسر می‌سازند. تورک‌ریزه، خارخارو، قوری‌قوری و مولی دوستان آن‌ها هستند و با هم ماجراهای خنده‌دار و جالبی دارند. با اینکه خرابکاری‌های آن‌ها بزرگ‌ترها را عصبانی می‌کند، اما انگار نتیجه‌اش آن‌قدرها هم بد نیست!...
بیشتر بدانید!
سمانی و سمیلی، خرگوش‌های دوقلوی بامزه‌ای هستند که می‌خواهند توی هر کاری سَرَک بکشند؛ برای همین هم خیلی وقت‌ها دردسر می‌سازند. تورک‌ریزه، خارخارو، قوری‌قوری و مولی دوستان آن‌ها هستند و با هم ماجراهای خنده‌دار و جالبی دارند. با اینکه خرابکاری‌های آن‌ها بزرگ‌ترها را عصبانی می‌کند، اما انگار نتیجه‌اش آن‌قدرها هم بد نیست!

*

در این کتاب داستان‌های بامزه و خنده‌داری می‌خوانید:

آن‌ها برای فرار از امتحان کَلَک جالبی سَرِ هم می‌کنند. برای خوشحال‌کردن تورک‌ریزه، شاخدارترین دروغ دنیا را خواهند گفت. حتی برای آشتی مامان‌گُلی و دوست قدیمی‌اش چنان نقشه‌ای می‌کشند که دود از سرتان بلند می‌شود. البته این دو تا خرگوش چموش گاهی حسابی ترسو هستند و زود گول می‌خورند.

پدید آورندگان
سمانه قاسمی
سمانه قاسمی
من، یعنی سمانه، و خواهرم سمیرا دوقلوییم. من چند دقیقه زودتر از سمیرا به دنیا آمدم. بچه که بودیم همیشه با هم نقاشی می‌کردیم. اما بزرگ‌تر که شدیم علاقه‌ی سمیرا به نقاشی کمتر شد و من بیشتر. از سمیرا می‌خواستم یک‌ساعت بنشیند و تکان نخورد تا من از رویش طراحی کنم، در عوض یک هفته ظرف‌ها را به جایش بشورم. سمیرا با دقت به فیزیک و شیمی گوش می‌داد و من تو کتاب‌ها نقاشی می‌کردم. درسم زیاد خوب نبود. همیشه آرزو داشتم نویسنده‌‌تصویرگر کتاب کودک بشوم. اولین سفارش تصویرگری رو وقتی هنوز دبیرستانم تمام نشده بود از نشر جویا گرفتم. برای من اولین شروع بود و کلی بهم اعتماد به نفس داد. تو دانشگاه من و سمیرا از هم جدا شدیم. من گرافیک خواندم و سمیرا ادبیات انگلیسی. ولی همیشه حتی همین حالا هم به اولین کسی که کارهایم را می‌دهم تا بخواند و نظرش را بگوید سمیراست. می‌خواستم یک کتاب بنویسم که شخصیت‌هاش مثل بچگی خودمان باشد؛ بامزه و سرخوش که هر روزشان داستانی داشته باشد. امیدوارم سمانی و سمیلی را دوست داشته باشید.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : آیلا زینال نژاد

هوپا این کتاب خوبه ؟؟؟؟چون نظر براش سه تا هست 🤔🤔اما موضوع جالبه فقط خواستم بپرسم این کتاب طرفدار زیاد داره؟؟؟؟؟

بله این کتاب خیلی قشنگ و جالبه. فقط چون مجموعه‌ی جدیدیه، هنوز اون‌قدرها شناخته‌شده نیست.
کاربر مهمان : Nian

هوپا جونم این کتاب کلا چند جلده

این مجموعه سه جلدیه دوست عزیزمون.
کاربر مهمان : ؟؟

سلام چرا این کتاب در شهر کتاب کرج نیست؟و اینکه شهر کتاب کرج جزو مراکز فروش شماست؟؟

سلام دوست خوبمون. می‌تونید درخواست بدید براتون موجودش کنن.
کاربر مهمان : واییی😍😍😍😍

سلاااااممممم هوووپااااا جوووون 😍😍 ببییین چیییی اوردییی چقققددددرررر قششششنننگگگگگگگگ😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘دست خانم سمانه قاسمی ددد نکنه با این کتااااب فوووق العااادهه😍😍😍😍😍

کاربر مهمان : همون میثم عصاره با شماره جدید

کی میاد ؟؟؟؟

امیدواریم تو ماه آبان بیاد.