مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

دم گربه به چه درد می‌خوره؟

نویسنده : الهام مزارعی
تصویرگر : الهه بهین
تعداد صفحات : 112
گروه سنی : ۹ تا ۱۲ سال
قیمت : 9000 تومان
آقای گربه که از حرف‌های بچه‌ها گوش‌هایش سیخ شده بود، نمی‌دانست همان‌ روز حادثه به محض فرار بچه‌ها، شاهزاده‌ی بستنی قبل از آن‌که کاملاً بیهوش شود، چوب جادویی‌اش را در هوا چرخانده و …

اجیپور، مجیزور، لاترجیکور!

یک گرد جادویی نامرئی تمام شهر را پوشانده و وارد مغز بچه‎ها شده، تا بچه‌ها چیزهایی را بگویند که عجوزه‌ها دوست دارند مردم بشنوند.

بیشتر بدانید!
ماجراهای بامزه‌ی یک آقای‌گربه که دیگر از آشغال‌گردی خسته شده و دلش می‌خواهد یک شغل درست‌وحسابی داشته باشد، بیش‌تر از همه دلش می‌خواهد رییس شود، اما شغل‌های زیادی را امتحان می‌کند. بی‌خبر از این که چه نقشه‌هایی برای دم نازنینش کشیده‌اند. دُم آقای گربه در تمام شهر معروف می‌شود، اما چه بلاهایی که سرش نمی‌آید …

پدید آورندگان
الهام مزارعی
الهام مزارعی
الهام مزارعی در سال 1358 متولد شد. او دانش‏آموخته‌ی رشته‌ی میکروبیولوژی است. فعالیتش را در حوزه‌ی ادبیات کودک و نوجوان از سال 1383 با عضویت در انجمن داستان کودک و نوجوان شیراز آغاز کرد و پس از آن به عضویت انجمن انگشت جادویی شیراز درآمد. تا کنون چند جلد کتاب به قلم او منتشر شده که دخترکوچولو فرمانده سیبیلو، مامان کله دودکشی و گُوانجی و 360 درجه‌ی جادویی از آن جمله‏اند.
الهه بهین
الهه بهین
وقتی کوچک بودم و بقیه بزرگ بودند،‌ زیاد نقاشی می‌کردم. یک‌ریز نقاشی می‌کردم تا اینکه یک روزی دیدم بزرگ شده‌ام و تنها کاری که بلدم نقاشی‌کردن است. پس به دانشکده‌ی هنرهای زیبا رفتم؛ آدم‌هایی مثل من که فقط نقاشی‌کردن و از این جورکارها بلدند به آنجا می‌روند. توی دانشکده یک‌عالم نمره‌ی صفر گرفتم، چون همیشه روز امتحان را فراموش می‌کردم. راستش من از امتحان‌دادن و تمام‌شدن هر چیزی بدم می‌آید. برای همین الان بیست سال است که بیست ساله‌ام! تا به حال چندتا انیمیشن ساخته‌ام، در چند تئاتر هم بازی کرده‌ام، طراحی گرافیک و تصویرگری برای چندتا کتاب را هم انجام داده‌ام. قصه‌ها، حیوان‌ها، آدم‌های کم‌حرف و بستنی را دوست دارم و موقع دیدن فیلم‌های غمگین، با صدای بلند گریه می‌کنم.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : نیما دولت آبادی

سلام این کتاب برای 13 سال هم مناسبه؟؟؟؟؟ پی.ن:من از کتاب هایی مثل تام گیتس و ترسناک خوشم میاد

سلام. فکر کنم کمی برای سن شما کودکانه باشد.
کاربر مهمان : ايسان نوجوان

بهتيرين بهترين كتاب ها ي هوپاس فقطاميد وارم كه خانه درختي ١٠٤طبقه بياد هوپا از ١٠٠بالا تر است

کاربر مهمان : پارمیدا فیروزی

سلام من این کتاب رو دوست داشتم و خانم الهام مزارعی هم معلم کلاس داستان نویسی من هستن کتاب های دیگه ای هم پیشنهاد میکنین؟

سلام. فکر کنیم از «معجون سحرآمیز در کارخانه‌ی متروک» و مجموعه‌ی «جادوهای آرژانتینی» هم خوشتون بیاد.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی