مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

دم گربه به چه درد می‌خوره؟

نویسنده : الهام مزارعی
تصویرگر : الهه بهین
تعداد صفحات : 112
گروه سنی : ۹ تا ۱۲ سال
قیمت : 9000 تومان
آقای گربه که از حرف‌های بچه‌ها گوش‌هایش سیخ شده بود، نمی‌دانست همان‌ روز حادثه به محض فرار بچه‌ها، شاهزاده‌ی بستنی قبل از آن‌که کاملاً بیهوش شود، چوب جادویی‌اش را در هوا چرخانده و …

اجیپور، مجیزور، لاترجیکور!

یک گرد جادویی نامرئی تمام شهر را پوشانده و وارد مغز بچه‎ها شده، تا بچه‌ها چیزهایی را بگویند که عجوزه‌ها دوست دارند مردم بشنوند.

بیشتر بدانید!
ماجراهای بامزه‌ی یک آقای‌گربه که دیگر از آشغال‌گردی خسته شده و دلش می‌خواهد یک شغل درست‌وحسابی داشته باشد، بیش‌تر از همه دلش می‌خواهد رییس شود، اما شغل‌های زیادی را امتحان می‌کند. بی‌خبر از این که چه نقشه‌هایی برای دم نازنینش کشیده‌اند. دُم آقای گربه در تمام شهر معروف می‌شود، اما چه بلاهایی که سرش نمی‌آید …

پدید آورندگان
الهام مزارعی
الهام مزارعی
الهام مزارعی در سال 1358 متولد شد. او دانش‏آموخته‌ی رشته‌ی میکروبیولوژی است. فعالیتش را در حوزه‌ی ادبیات کودک و نوجوان از سال 1383 با عضویت در انجمن داستان کودک و نوجوان شیراز آغاز کرد و پس از آن به عضویت انجمن انگشت جادویی شیراز درآمد. تا کنون چند جلد کتاب به قلم او منتشر شده که دخترکوچولو فرمانده سیبیلو، مامان کله دودکشی و گُوانجی و 360 درجه‌ی جادویی از آن جمله‏اند.
الهه بهین
الهه بهین
الهه بهین در سال 1358 متولد شد. او کارشناس ارشد رشته‏ی گرافیک، عضو پیوسته‏ی انجمن تصویرگران و عضو انجمن فیلمسازان انیمیشن ایران است. تصویرگری کتاب‏های کودک و نوجوان را از سال 1388 آغاز کرده و با نشریات مختلفی از جمله افق، ققنوس، گیسا، راشدین، نیستان و سایت ادبی، هنری paragraphiti همکاری داشته است. الهه بهین همچنین در ساخت چند انیمیشن کوتاه و بلند همکاری داشته که جوایزی را هم در این زمینه از آن خود کرده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : ايسان نوجوان

بهتيرين بهترين كتاب ها ي هوپاس فقطاميد وارم كه خانه درختي ١٠٤طبقه بياد هوپا از ١٠٠بالا تر است

کاربر مهمان : پارمیدا فیروزی

سلام من این کتاب رو دوست داشتم و خانم الهام مزارعی هم معلم کلاس داستان نویسی من هستن کتاب های دیگه ای هم پیشنهاد میکنین؟

سلام. فکر کنیم از «معجون سحرآمیز در کارخانه‌ی متروک» و مجموعه‌ی «جادوهای آرژانتینی» هم خوشتون بیاد.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی