انتشارات هوپا
گالری
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

دفترچه خاطرات جغد ۷/ شیرینی‌پزی درختکده

نویسنده : ربکا الیوت
تصویرگر : ربکا الیوت
تعداد صفحات : 88
گروه سنی : ۶ تا ۹ سال
از مجموعه‌ی : دفترچه‌خاطرات جغد
قیمت : 24000 تومان
توی مدرسه‌ی بالادرختی اِوا و دوست‌هایش می‌خواهند پول جمع کنند. برای چی؟

چون می‌خواهند به جغد کوچولویی که نمی‌تواند پرواز کند، یک صندلی بال‌دار هدیه بدهند.

گروه اِوا شیرینی‌پزی باز کرده، گروه سو هم یک آب‌نبات‌فروشی. هر گروه به آب و آتش می‌زند که بیشتر پول جمع کند. آن‌ها فراموش می‌کنند برای چه داشتند پول جمع می‌کردند. تو فکر می‌کنی آن‌ها می‌توانند کنار هم کار کنند؟

پدید آورندگان
ربکا الیوت
ربکا الیوت
رِبِکا الیوت کوچک‌تر که بود، خیلی شبیه اِوا بود. عاشق این بود که چیزهایی درست کند و با دوستانش بیرون برود. حالا که رِبِکا بزرگ شده، خیلی عوض نشده، جز اینکه حالا بهترین دوستانش همسرش، متیو، و فرزندانشان، کلمنتین، توبی و بنجامین هستند. او هنوز هم عاشق درست کردن است. درست کردن ‌چیزهایی مثل داستان، کیک، آهنگ و نقاشی. اما بیشترین فرق رِبِکا و اِوا در این است که رِبِکا هر چقدر هم که زور بزند، نمی‌تواند پرواز کند یا سرش را به همه طرفی بچرخاند. کتاب‌های «فقط برای اینکه» و «آقای گندِدماغ» از کارهای رِبِکا الیوت برای بچه‌هاست. دفترچه‌خاطرات جغد اولین مجموعه‌ داستان اوست.
سید نوید سیدعلی‌اکبر
سید نوید سیدعلی‌اکبر
سیدنوید سیدعلی‌اکبر در سال 1362 متولد شد. او دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی مرمت آثار تاریخی است. داستان نویسی را از هفت‏ سالگی با چاپ داستان‌های کوتاه در مجله‌ی عروسک سخنگو آغاز کرد و در چهارده ‏سالگی به عضویت تحریریه‌ی این مجله درآمد. داستان‌های او تاکنون جوایز متعددی را به‌ دست آورده که برخی از آن‌ها عبارتند از: جایزه‌ی مشترک شورای کتاب کودک و یونیسف در زمینه‌ی کودکان با نیازهای ویژه برای داستان‌کوتاه بیداری خرگوش‌های سفید. نشان لاکپشت پرنده‌ی نقره‌ای برای کتاب بابای من با سس خوشمزه است. برگزیده‌ی جایزه‌ی ادبی اصفهان، شورای کتاب کودک و یونیسف برای کتاب بچه غول باید توی مدرسه بماند. از کتاب‌های دیگر او می‌توان به سارا و مربای سیب و رودخانه، آموزش‏های داستان‏‌نویسی مامان‏‌پیچ برای هیچ و پریزادان‌ درخت سیب اشاره کرد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : محیا ملکی

سلام. جلد نهم این مجموعه درچه مرحله ای است

سلام. داره کارهاش انجام می‌شه.
کاربر مهمان : امیررضا

اومدش

بله، اومد.
کاربر مهمان : Bahar

سلام 💟📚 هوپا من از این مجموعه خوشم میاد 🥰💫 ولی فقط جلد اول رو دارم 😕😕 اون موقع هم که جلد اولش رو گرفتم یکم کوچیکه تر بودم 🙆 ،، من الان ۱۲ سالمه بنظرت بگیرمش یا دیگه ادامه ندم ؟ برام بچگونه هست 😵🌹 ؟ مرسیــــ 😘📚

سلام. همین‌جوری اگر از الان می‌خواستید سراغش برید می‌گفتیم بچگونه است. ولی گاهی وقت‌ها آدم دوست داره ادامه‌ی کتاب‌های زمان بچگی‌ش رو بخونه. دیگه از اینجا به بعدش تصمیم با خودتونه.
کاربر مهمان : محیا ملکی

سلام این جلد زود میاد یا دیر میاد

سلام. امیدواریم تا پایان آبان بیاد.
کاربر مهمان : امیررضا

سلام کی میاد

امیدواریم تا پایان آبان بیاد.
کاربر مهمان : دست پا چلفتی

این مجموعه چند جلده ؟

فعلاً قراره ده جلد باشه.