انتشارات هوپا
گالری
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

دختر خاندان گات 3/ دختر خاندان گات و لولوی بلندی‌های بادگیر

نویسنده : کریس ریدل
تصویرگر : کریس ریدل
مترجم : شبنم سعادت
تعداد صفحات : 232
گروه سنی : ۱۰ تا ۱۵ سال
از مجموعه‌ی : دختر خاندان گات
قیمت : 54000 تومان
محترم‌ترین نویسنده‌های جهان می‌آیند تا سگ‌های نازپرورده‌شان را در نمایش سگ‌های ادیبِ عمارت غمکده‌ی مخوف به رخ بکشند. اما اتفاق عجیبی در عمارت غمکده‌ی مخوف در حال وقوع است؛ رد پنجه‌های اسرارآمیز، زوزه‌های شبانه و کفش‌هایی که به‌طرز مشکوکی جویده شده بودند. آیا اِیدا می‌تواند تا ماه کامل نشده، از ماجرا سر دربیاورد؟
پدید آورندگان
کریس ریدل
کریس ریدل
کریس ریدل اهل بریتانیاست، نه تنها تصویرگر کتاب‌هایی است که خودش می‌نویسد، تصویرگر یک عالمه کتاب نویسنده‌های دیگر هم بوده و به‌خاطر تصویرگری و نویسندگی جایزه‌های زیادی برده است، از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ هم نویسنده‌ی برگزیده‌ی ادبیات کودکان بریتانیا بود. هر وقت هم فرصت داشته باشد، دست به قلم می‌شود و کاریکاتورهای سیاسی می‌کشد و حال سیاستمدارها را جا می‌آورد. اصلاً تصویرگری شغل خانوادگی ریدل‌هاست، همسر و دخترش هم تصویرگرند. خلاصه اگر از تصویرهای این کتاب به اندازه‌ی قصه لذت بردید، همه‌اش کار کریس ریدل است از بریتانیای ابری و بارانی.
شبنم سعادت
شبنم سعادت
شبنم سعادت از همان بچگی سرش توی کتاب بود، گاهی هم شب‌ها با چراغ‌قوه زیر پتو تا صبح کتاب می‌خواند. سال آخر دبیرستان بود که تصمیم گرفت دکتر نشود و برود سراغ ترجمه، هی کتاب بخواند و هی ترجمه کند تا بقیه هم بخوانند. اما انگار دکتری هم توی تقدیرش بود، البته با این تفاوت که از بیمار و مطب خبری نبود. بعد از گرفتن کارشناسی ارشد، به بریتانیای ابری و بارانی رفت و آنجا در رشته‌ی مطالعات ترجمه و فرهنگ دکترا گرفت. دو جین کتاب ترجمه کرد و بعد آمد سراغ هوپا، ناشر کتاب‌های خوردنی، تا دختر خاندان گات را به کتابخوارهای ایرانی معرفی کند.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : 👩‍🚀pariya lranmanesh

این کتاب کی میاد؟خرداد میاد؟

امیدواریم که به‌محض باز شدن چاپ‌خونه‌ها بیاد.
کاربر مهمان : ⅖

🤔🤔🤔🤔من که خیلی از این کتاب بدم اومد 😏🤥 خیلی خب عاشقققققققق اش شدم😍🤩🤩😍😍😍😍😍

خوشحالیم که دوستش داشتید^.^
کاربر مهمان : ناشناس

Salam chand ta ketab mesl in ketab behsm moarefi conid lotfan

بله حتما. «اتولین»، «زندگی پنهان ربکا» و «هارپر و ارکستر دیوانه» را امتحان کنید.
کاربر مهمان : صدرا همیشگی

عالی عالی عالیییییی عشق جاااااااااااااااااااااااااان😍😍😍😍😍😍

ممنون ممنون ممنون دوست عزیزمون^.^
کاربر مهمان : اوا زهرا

سلام هوپا. میشه بگید از کدوم کتاب هاتون بوک مارک دارید؟؟. از اوا بال قلنبه هم بوک مارکی چیزی هست ؟؟

سلام. خیلی زیادن. دقیقا نمی‌دونیم.
کاربر مهمان : Pariya Iranmanesh

من جدیدا شروع کردم این مجموعه رو ،اول خواستم جلد یک رو بگیرم که هیچ سایت یا فروشگاهی اون رو موجود نداشت،جلو دومش رو شروع کردم بخونم دیشب تازه ۲۰ صفحه اش رو خوندم ،عاشقش شدم،و بعدش شب خواب دیدم که جلد سومش در بخش در راه اند میاد و اومد😍 لطفا سریع تر جلد یک رو موجود کنید🥰

سلام دوست خوبمون. ممنون از شما. چشم حتما.^.^
کاربر مهمان : ستایش ( قهرمان نقاشی کاپوچین)

سلام هوپا جونم خوبی؟ چه جالب! جلد سوم اتولین هم آبی هست 🥲 دو سوال هم دارم : ۱- هوپا مارکت دایره ؟ یعنی اگه سفارش بدهیم تا همون یک یا دو روز بعد میارن ؟( در تهران ساکنم) ۲- این مجموعه ترسناک است ؟ آخر اسم جلد دوم یک جوری ام کرد

سلام دوست خوبمون. این کتاب توی قسمت «در راه‌اند!» قرار گرفته. یعنی هنوز چاپ نشده و به‌زودی می‌رسه. بله بعدش می‌شه سفارش داد و می‌رسه خدمتتون. نه این کتاب تخیلی و فانتزیه و خیلی داستان قشنگی داره.
کاربر مهمان : ناشناس

عالیییییییی😍😍😍دیشب خواب دیدم میاد تو در راه اند و اومد😉😉😉😉هوراااااا

چه جالب و هیجان‌انگیز^.^