مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

دختر خاندان گات ۱/ دختر خاندان گات و شبح موش

نویسنده : کریس ریدل
تصویرگر : کریس ریدل
مترجم : شبنم سعادت
تعداد صفحات : 232
گروه سنی : ۱۰ تا ۱۵ سال
از مجموعه‌ی : دختر خاندان گات
قیمت : 32000 تومان
«من رو از خرده‌ریزهای باقی‌مونده از میدون جنگ بادِنبادِن وُر تِمبرگبادِن درست کرد. پاهام مال شیپورچی هنگ سواره‌نظام، دست‌هام مال سرباز نارنجک‌انداز، تنه‌م مال سرتیپ و کله‌م مال گروهبان‌یکم هنگ پیاده‌نظامه.»

کاوشگر قطب موهای کم‌پشت بی‌حالتش را صاف کرد و کلاه هلالی‌اش را دوباره روی سرش گذاشت.

«من رو یک ماه توی وان چسب خوابونده بود، با یک صاعقه جون گرفتم و زنده شدم.»

لبخندی زد و دندان‌های سبز جلبک‌گرفته‌اش نمایان شد.

بیشتر بدانید!
با اِیدا آشنا شوید.

اِیدا همراه پدرش لُرد گات، یک عالمه خدمتکار و حداقل شش هفت تا شبح در عمارت غَمکده‌ی مخوف زندگی می‌کند، اما هیچ دوستی ندارد تا با هم سوراخ‌سُنبه‌های خانه‌ی بزرگ و خوفناکش را بگردند.

یک شب ورق برمی‌گردد و اِیدا با شبح موشی به اسم ایشمعیل آشنا می‌شود. دو تایی با هم راه می‌افتند تا معمای اتفاق‌های عجیب عمارت غَمکده‌ی مخوف را حل کنند، و خیلی بیشتر از انتظار دستگیرشان می‌شود...

پدید آورندگان
کریس ریدل
کریس ریدل
کریس ریدل اهل بریتانیاست، نه تنها تصویرگر کتاب‌هایی است که خودش می‌نویسد، تصویرگر یک عالمه کتاب نویسنده‌های دیگر هم بوده و به‌خاطر تصویرگری و نویسندگی جایزه‌های زیادی برده است، از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ هم نویسنده‌ی برگزیده‌ی ادبیات کودکان بریتانیا بود. هر وقت هم فرصت داشته باشد، دست به قلم می‌شود و کاریکاتورهای سیاسی می‌کشد و حال سیاستمدارها را جا می‌آورد. اصلاً تصویرگری شغل خانوادگی ریدل‌هاست، همسر و دخترش هم تصویرگرند. خلاصه اگر از تصویرهای این کتاب به اندازه‌ی قصه لذت بردید، همه‌اش کار کریس ریدل است از بریتانیای ابری و بارانی.
شبنم سعادت
شبنم سعادت
شبنم سعادت از همان بچگی سرش توی کتاب بود، گاهی هم شب‌ها با چراغ‌قوه زیر پتو تا صبح کتاب می‌خواند. سال آخر دبیرستان بود که تصمیم گرفت دکتر نشود و برود سراغ ترجمه، هی کتاب بخواند و هی ترجمه کند تا بقیه هم بخوانند. اما انگار دکتری هم توی تقدیرش بود، البته با این تفاوت که از بیمار و مطب خبری نبود. بعد از گرفتن کارشناسی ارشد، به بریتانیای ابری و بارانی رفت و آنجا در رشته‌ی مطالعات ترجمه و فرهنگ دکترا گرفت. دو جین کتاب ترجمه کرد و بعد آمد سراغ هوپا، ناشر کتاب‌های خوردنی، تا دختر خاندان گات را به کتابخوارهای ایرانی معرفی کند.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : هلیا

با عرض سلام این کتاب چند جلده در مورد چیه لطفا توضیح بدید تا پسندیدم بخرمش کتاب های مرتبط چی دارید راستی کتاب های علمی دارید در مورد دایناسورهاو................ برای سنین 10 12 13 چی دارید من 10سالمه ولی کتابهایی رو که برا 16 سال نوشته شده رو میخونم البته برای سنین 11 12 13 14 15روهم میخونم و انتشارات هوپا رو هم دوست دارم

سلام. چهار جلد است. داستان دختری به نام ایدا است که همراه پدرش لُرد گات، یک عالمه خدمتکار و حداقل شش هفت تا شبح در عمارت غَمکده‌ی مخوف زندگی می‌کند، اما هیچ دوستی ندارد تا با هم سوراخ‌سُنبه‌های خانه‌ی بزرگ و خوفناکش را بگردند. یک شب ورق برمی‌گردد و اِیدا با شبح موشی به اسم ایشمعیل آشنا می‌شود. دو تایی با هم راه می‌افتند تا معمای اتفاق‌های عجیب عمارت غَمکده‌ی مخوف را حل کنند، و خیلی بیشتر از انتظار دستگیرشان می‌شود... کتاب‌های علمی هنوز نداریم، ولی تعداد زیادی ترجمه کرده‌ایم که به‌زودی وارد بازار خواهند شد.
کاربر مهمان : هوپا خون دو آتیشه

اسم جلد سوم چیست

دختر خاندان گات و لولوی بلندی‌های بادگیر.
کاربر مهمان : ایمان ایارده

سلام به بهترین ناشر دنیا من یه یک ماه است میخوام این کتاب رو بگیرم ولی کتافروشی ما نمیاره 😔😔😔میخواستم بدونم در (هوپا گیشا)این کتاب رو داره ؟؟؟؟؟

سلام. بله، کتاب‌فروشی‌های خودمان همه‌ی کتاب‌ها را دارند.
کاربر مهمان : سوگند

سلام هوپا جون ببخشید میشه تاریخ دقیق جلد دوم این کتاب رو بدی من از آبان ماه منتظر جلد دومم

سلام دوست عزیزمان. تاریخ دقیقش که مشخص نیست، ولی امیدواریم در ماه بهمن منتشر بشود.
کاربر مهمان : هوپا خون دو آتیشه

سلام ببخشید کتاب پرسش های خیلی خیلی مهم کی میاید آیا این کتاب تصاویر واقعی دارد یا نقاشی اگر نقاشی کرم هوپا توش است مثلا کتاب کیست چیست چرا چگونه کجاست فضا حیوانات دایناسورها از نشر ابشن نقاشی های خیلی قشنگی دارد آیا این کتاب حدودا مثل آن است و کتاب دختر خاندان گات و جشن بد تر از مرگ در چه مرحله ای است و کی میاید کتاب پرسش های خیلی خیلی مهم نیز کی میاید و در چه مرحله ای است

سلام. مجموعه‌ی «پرسش‌های خیلی خیلی مهم» امیدواریم در ماه بهمن بیاید. داخلش نقاشی دارد. کتاب «دختر خاندان گات ۲» هم در مرحله‌ی چاپ است و امیدواریم آن هم در ماه بهمن بیاید.
کاربر مهمان : هوپا خون دو آتیشه

سلام جلد بعدی کی میاید

سلام. مشخص نیست. شاید ماه دی بیاید.
کاربر مهمان : شایان محمدی

این کتاب جالب هست ؟؟؟

به نظر ما که هست. پر از اتفاقات و شخصیت‌های عجیب و غریب است.
کاربر مهمان : هوپا خون دو آتیشه

سلام هوپا جان ببخشید می خوستم بپرسم ما تو مدرسه مون نمایشگاه کتاب داریم واسه یه ماه تازه یه هفته اش رفته ولی کتاباش از نشر هوپا نیست😭😭😭من پرسیدم گفتن خود ناشر باید به ما کتاباش رو پیشنهاد بده تا ما بخریم همیشه هم از هر کتاب یه عالمه میارن می خواستم بدونم شما به مدرسه ها هم کتاب میدید مثلا همین کتاب دختر خاندان لرد گات که من می خوام بخرمش اما اگه مدرسه بیاره و از اونجا بخرم بهم کارت امتیاز میدن اگه میدی به مدرسه ها هم کتاب میشه به مدرسه ما هم پیشنهاد بدید تا اونا بیان بخرن اخه من اصلا از نشر ها ی دیگه مثل افق و پرتغال خوشم نمیاد چون قانون کپی رایت رو رعایت نمی کنند و اصلا کتاباشون به گرد پای هوپا نمیرسه

سلام. خیلی خیلی ممنون از دوستی‌تان. ولی راستش زیاد به پیشنهاد ما نیست، وگرنه هر مدرسه‌ای از ما کتاب بخواهد بهش می‌دهیم. چیزهای پیچیده‌تری در میان است که نمی‌توانیم اینجا توضیحش دهیم. البته کتاب‌های ما را بیشتر کتاب‌فروشی‌ها دارند و می‌توانید از آن‌ها کتاب تهیه کنید.
کاربر مهمان : هوپا خون دو آتیشه

با سلام به بهترین نشر دنیا ببخشید چند تا سوال داشت 1 این کتاب در چه ژانری است 2اسم جلد بعدی چیست 3 جلد بعدی چه رنگی است 4 جلد بعدی در چه مرحله ای است 5 جلد سوم کتاب گورخر گلادیاتور کی میاید 6 جلد بعد کتاب لوکریشا کاتر ملکه سوسکی اسم چیست 7 چه رنگی است 8 کی میاید ببخشید که یه خرده زیاد سوال کردم من طرفدار 100 آتیشه ی شما هستم

سلام. داستانی فانتزی و ماجراجویانه است. اسم جلد بعدی‌اش این است: «دختر خاندان گات و جشن بدتر از مرگ» و در مرحله‌ی خواندن نهایی قبل از چاپ است. درباره‌ی رنگ جلدهای بعدی کتاب‌هایی که پرسیده‌اید هنوز مشخص نیستند. زمان انتشارشان هم فعلاً معلوم نیست.
کاربر مهمان : نری

ببخشید چند جلد هست کلا؟

چهار جلد.
کاربر مهمان : ❤❤❤

چرا در بخش در راهند نیست من سرچ کردم ایرانی اومد🤬

آمد توی بخش در راهند.
کاربر مهمان : مدیسا

کی می یاد لطفاً جواب بدید

در ماه آبان می‌آد.