انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

دختر خاندان گات ۲/ دختر خاندان گات و جشن بدتر از مرگ

نویسنده : کریس ریدل
تصویرگر : کریس ریدل
مترجم : شبنم سعادت
تعداد صفحات : 232
گروه سنی : ۱۰ تا ۱۵ سال
از مجموعه‌ی : دختر خاندان گات
قیمت : 32000 تومان
معلم‌سرخانه با خودش خندید، بعد گفت: «فکر کنم برای امشب تمرین شمشیربازی بسّه. فردا دم غروب می‌بینمت. خوب بخوابی عزیزم.» رَدایش را دور شانه‌اش بالا کشید، بعد دست‌هایش را بالای سرش برد و چرخی زد و خودش را تبدیل کرد به خفاشی بزرگ.

ایدا معلم‌سرخانه‌اش را تماشا کرد که مقابل ماه که هنوز کامل نبود بال زد، و بعد شیرجه زد و توی بالاترین پنجره‌ی گنبدِ بزرگِ عمارت غم‌کده‌ی مخوف ناپدید شد.

بیشتر بدانید!
ایدا همراه پدرش لُرد گات، یک عالمه خدمتکار و حداقل شش‌هفت تا شبح در عمارت غم‌کده‌ی مخوف زندگی می‌کند. این‌بار همه در تدارک جشن ماه بَدر و مسابقه‌ی بزرگ شیرینی‌پزی غم‌کده‌ی مخوف‌اند.

آشپزهای مشهور برای شرکت در این رویداد بزرگ دارند به عمارت می‌آیند و ملترورسِ شکاربان، مثل همیشه، سرگرمِ کارهای مشکوک خودش است. توی این همه برو بیا ندیمه‌ی مردم‌گریز ایدا، مریلبون، هم رازی غافلگیرکننده دارد. از قرار معلوم، همه تولد ایدا را هم فراموش کرده‌اند!

پدید آورندگان
کریس ریدل
کریس ریدل
کریس ریدل اهل بریتانیاست، نه تنها تصویرگر کتاب‌هایی است که خودش می‌نویسد، تصویرگر یک عالمه کتاب نویسنده‌های دیگر هم بوده و به‌خاطر تصویرگری و نویسندگی جایزه‌های زیادی برده است، از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ هم نویسنده‌ی برگزیده‌ی ادبیات کودکان بریتانیا بود. هر وقت هم فرصت داشته باشد، دست به قلم می‌شود و کاریکاتورهای سیاسی می‌کشد و حال سیاستمدارها را جا می‌آورد. اصلاً تصویرگری شغل خانوادگی ریدل‌هاست، همسر و دخترش هم تصویرگرند. خلاصه اگر از تصویرهای این کتاب به اندازه‌ی قصه لذت بردید، همه‌اش کار کریس ریدل است از بریتانیای ابری و بارانی.
شبنم سعادت
شبنم سعادت
شبنم سعادت از همان بچگی سرش توی کتاب بود، گاهی هم شب‌ها با چراغ‌قوه زیر پتو تا صبح کتاب می‌خواند. سال آخر دبیرستان بود که تصمیم گرفت دکتر نشود و برود سراغ ترجمه، هی کتاب بخواند و هی ترجمه کند تا بقیه هم بخوانند. اما انگار دکتری هم توی تقدیرش بود، البته با این تفاوت که از بیمار و مطب خبری نبود. بعد از گرفتن کارشناسی ارشد، به بریتانیای ابری و بارانی رفت و آنجا در رشته‌ی مطالعات ترجمه و فرهنگ دکترا گرفت. دو جین کتاب ترجمه کرد و بعد آمد سراغ هوپا، ناشر کتاب‌های خوردنی، تا دختر خاندان گات را به کتابخوارهای ایرانی معرفی کند.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : o

اسم جلد 4 رو نمیدونید؟

هنوز ترجمه‌اش تموم نشده.
کاربر مهمان : AN

نه من مطمنم کنم جلد فرعی نبوده

کاربر مهمان : AN

این که تو خارج ۵ جلده چرا شما میگید ۴ جلد؟

احتمالاً یکی از جلدهای فرعی رو جزء مجموعه‌ی اصلی حساب کردید.
کاربر مهمان : o

میشه خلاصه ی داستانش رو بگید؟ ممنون

اینه: «اِیدا را که می‌شناسید، ماجراهایش تمامی ندارد. پدرش مسابقه‌ای ترتیب داده است برای سگ‌های ادیب. نویسنده‌های مشهور همراه سگ‌های پشمالو از راه می‌رسند. تازه، سه تا میمون فضول هم شده‌اند دستیار دکتر کلم‌چی. اما ماجرا به مسابقه ختم نمی‌شود. اتفاق‌های عجیبی می‌افتد، کفش‌های جویده‌شده، ردپاهای عجیب روی برف، صدای زوزه‌ توی شب. اما شانس می‌آورند معلم سرخانه‌ اِیدا که یک خون‌آشام سیصد ساله است به‌موقع سر می‌رسد...»
کاربر مهمان : o

جلد سوم کی میاد؟

نمی‌دونیم. هنوز اجازه‌ی چاپش رو ندادند.
کاربر مهمان : b

اسم جلد سوم این کتاب چیه؟

دختر خاندان گات و لولوی بلندی‌های بادگیر
کاربر مهمان : دى دى هوپايى

من اين كتاب رو نخوندم ولى خوشحالم تعداد كتابايى كه شخصيت اصلى انها دختر است هر روز داره بيشتر و بيشتر ميشه و اميدوارم كتاب هاى سبك پرنسسى كه رسماً توش دخترا فقط منتظر شاهزاده رويا هاشون هستن و خودشون هيچ كارى انجام نميدن به فراموشى سپيده شه

کاربر مهمان : پارمیدا 11

سلام من پارمیدام و 11 سالمه و عاشق کتاب های ماجراجویانه هستم به نظرتون این کتاب برای من خوب است؟

سلام. به نظر ما که خیلی جذابه.
کاربر مهمان : پارمیدا 11

سلام من پارمیدام و 11 سالمه من نظر مبینا را خواندم شماگفتید که دو جلدش را منتشر کرده اید ولی الان من میخوام بگم که نویسنده این کتاب را چند جلد نوشته و آیا برای سن 11 سال مناسبه؟

سلام. فعلاً نویسنده چهار جلد نوشته. به نظر ما که مناسبه.
کاربر مهمان : مبینا

سلام این مجموعه چند جلده😊😊😊😊

سلام. فعلاً دو جلدش رو منتشر کردیم و منتظر اجازه‌ی وزارت ارشاد برای جلد سومش هستیم.
کاربر مهمان : فاطمه بذرکار

سلام چرا جلد 3 دختر خاندان گات نمیاد

سلام. منتظر اجازه‌ی وزارت ارشادیم.
کاربر مهمان : مدیا

سلام جلد سوم این مجموعه کی میاد؟

سلام. نمی‌دونیم. منتظر اجازه‌ی وزارت ارشادیم.
کاربر مهمان : كتاخوان

سلام هوپا♥️ اگر ميشه بِه جز مجموعه هاي بلارت و نگهبانان گاهول چند كتاب كه مثل اتولين و دختر خاندان گات باشه بهم معرفي كنيد

سلام. این دو مجموعه خیلی مجموعه‌های خاصی هستند و مشابهشون رو نداریم. ولی اگر از فضای فانتزی‌شون خوشتون اومده، شاید از کتاب‌های جویندگان مقبره، دختر جوهر و ستاره‌ها، پسر زن جادوگر و داستان شهر دود هم خوشتون بیاد.
کاربر مهمان : Sozh

کتاب دختر خاندان گات کی پر میشه که سفارش بدم؟؟؟

اگر منظورتون اینه که کی کل مجموعه‌اش می‌آد، هنوز مشخص نیست.
کاربر مهمان : ن

کتاب دختر خاندان گات کی منتشر میشه؟

اگر منظورتون جلد سومشه، منتظر اجازه‌ی وزارت ارشادیم. معلوم نیست.
کاربر مهمان : Ssssss

سلام هوپا ، ببخشید میشه کتاب های خیلی ترسناک بهم معرفی کنی؟؟ (به جزء وبلاگ خون آشام ) که کتاب فوق العاده ای هست🙂

سلام. راستش کتاب خیلی ترسناک نداریم، ولی کتاب‌های «جویندگان مقبره»، «نفرین گربه»، «نفرین جغد»، «پسر زن جادوگر» و «سنگدل» کمی ترسناکند.
کاربر مهمان : ن

میشه ۲ تا کتاب فانتزی غیر ترسناک و دختر خاندان گات نباشه معرفی کنید

مجموعه‌ی نگهبانان گاهول و کتاب دختر جوهر و ستاره‌ها.
کاربر مهمان : آرات

جلد سه این تا اخر تابستون چاپ می شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعیده، چون هنوز وزارت ارشاد اجازه‌ی چاپش را نداده و ما منتظر آنیم.
کاربر مهمان : درسا

اسم جلد ۴ دختر خاندان گات و سمفونی شوم است ؟؟؟

هنوز ترجمه نشده.
کاربر مهمان : درسا

میشه سایت این کتاب را بدید ؟؟؟؟

صفحه‌ی ناشر اصلی‌اش اینه: www.panmacmillan.com/authors/chris-riddell/series/goth-girl/cd0a749e-562f-4d34-538b-08d5ec7c1aae
کاربر مهمان : y

ببخشید جلد سوم و چهارم دختر خاندان گات کی چاپ میشه؟

منتظر اجازه‌ی وزارت ارشادیم. نمی‌دونیم خودمون.
کاربر مهمان : ن

سلام من ۱۲ سالمه و عاشق کتاب های ماجراجویانه هستم به نظرتون این کتاب برای من خوب است؟

سلام. بله، فکر می‌کنیم خوشتون بیاد.
کاربر مهمان : کيانا کريمي

بهترين کتاب دخترانه دنيا لطفا چلد هاز ديگر را هم به زودي

کاربر مهمان : درسا

سلام شما در پاسخ سوال قبلی من گفتید منتظر اجازه ی وزارت ارشاد هستید و منظورتان چیست ؟؟شما چقدر باید منتظر وزارت ارشاد بمانید ؟؟؟ لطفا جوابم را بدهید

سلام. مشخص نیست دوست خوبمان. گاهی دو ماه، گاهی شش ماه. هر وقت که کتاب را بررسی کنند و به ما جواب بدهند.
کاربر مهمان : درسا

راستی ۲ تا سوال دارم. در جلد سوم و چهارم ایدا بزرگ میشه ؟؟؟ جلد سوم رو ترجمه کردید ؟؟ فک کنم فقط مجوز کتاب لازمه.

نه، بزرگ نمی‌شه. ترجمه‌ی جلد سومش تمام شده و منتظر اجازه‌ی وزارت ارشادیم.
کاربر مهمان : درسا

محشره این کتاب رو هفته پیش خوندم و کلی لذت بردم ممنون هوپا 🌹

کاربر مهمان : علی نصری

خب می شود لطفا بگوئید که آدرس ایمیلتان چیه؟

برای فرستادن اثر اینه: talif@hoopa.ir
کاربر مهمان : علی نصری

باسلام.اگر یک نفر سنش بالای 18 سال باشه،چه مراحلی رو باید بگذراند تا شما کتابش رو چاپ کنید.

سلام. باید با دفتر نشر تماس بگیرید، خلاصه‌ای از داستانتان را برایمان ای‌میل کنید، بعد از بررسی و تأیید اولیه، کل داستان را برایمان می‌فرستید تا کارشناسان‌مان بررسی دقیق‌تر کنند و در صورت تأیید با شما قرارداد بسته می‌شود.
کاربر مهمان : درسا

لطفا جواب بدید🍁 ملتروس و ونهلسانگ در این قسمت هستن؟؟؟

راستش سؤال‌های این‌قدر خاص را بلد نیستیم :) چون ممکن است کسی که جواب سؤال شما را می‌دهد این کتاب را هنوز نخوانده باشد.
کاربر مهمان : هوپا خون دو آتیشه

واییییی هوپا الهی قوربونت برم بلاخره چاپ کردیش عاشقتم هوپاااااااااا

کاربر مهمان : Diana

میشه رمان شیطان نیمه وقت و هنر شمشیرزنی آنلاینو ترجمه کنید ؟؟

بررسی می‌کنیم.
کاربر مهمان : دلبر

اگر امکان دارد حالا که کرونا امده ، کتاب هایتان را رایگان به صورت صوتی و تصویری برای مردم در سایت بگذارید اساس از زحمات شما 🌷

کاش می‌توانستیم.
کاربر مهمان : زهرا حبیب اللهی

پس این کتاب کی میاد ؟:(

تا چند روز دیگر (مثلاً تا ۱۶ اردیبهشت) می‌آید.
کاربر مهمان : هوپا خون دو آتیشه

سلام. برای زمان برگزاری نمایشگاه واقعاً دست ما نیست و هیچ‌کسی از آینده خبر ندارد، ولی برای تخفیف و هدیه به پیشنهادتان فکر خواهیم کرد. برای چاپ آثار از نویسندگان زیر ۱۸ سال و اینکه گفته‌اید نمی‌توانید صبر کنید، راستش یکی از شرط‌های مهم اینکه آدم نویسنده‌ی خوبی شود این است که صبر داشته باشد و برای چاپ نوشته‌هایش عجله‌ای نکند. خیلی از نوشته‌های اولیه، وقتی تجربه‌تان بیشتر شد، به نظرتان کارهای خوبی نخواهند ........ اگر بودند چی من خودم و با کسانی که نویسنده هستند مشورت کردم و ان ها به من گفتن کتاب من کتاب جالبیه اصلا خودتون بخونید خلاصه در پنج سالگی ها ی شما برایتان چه اتفاق افتاده مهم ترین اتفاق زندگی من در پنج سالگیم اتفاق افتا دقیقا همون روز زندگیم از این رو به این رو شد...... با ساتین و دوستانش باشید و شاهد عجیب ترین چیزهای زندگیتان شوید اطلاعات جلد 1 بود صد صفحه است و ژانر فانتزی را دارد ببخشید اگه توضیح زیاد ندادم چون یه بار داستانم رو واسه کسی گفتم و او به نام خودش چاپ کرد نظرتان راجب کتابم چیه

سلام. نظر ما مهم نیست و فرقی ندارد که به نظرمان داستانتان خوب باشد یا نه. فعلاً قانون این است که از نویسنده‌های زیر ۱۸ سال کتابی چاپ نشود.
کاربر مهمان : هوپا خون دو آتیشه

سلام ببخشیددانمشگاه تهران برگزار نمی شود می دانمم!!! ولی مثلا امکان دارد در تابستان برگزار شود اگر خیر می سود شما موقعی که قرنطینه تمام شد همان 20 درصد تخفیف را در فروشگاه بگزارید و لطفا پک هدیتون رو هم تقویت کنید!!!! من چدین بار به هوپای تهرانپارس رفتم ولی بوک مارک هم ندادند!!!! من 35 کتاب از شما دارم دریغ از یک بوک مارک و البته یه پیشنهاد اگر میشود یکی از وسایل پک هدیه هودی یا سوییشرت با طرح هوپا باشد😎😏 خیلی باحال میشود و یه سوال کتابی به باحالیه بلارت و طولانی مثل بلارت دارید و می شود تخفیف بدهید!!!!! ممنونم که جواب می دهید فقط لطفا قانون نشر نکردن کتاب های بچه های کمتر از 18 سال را وردارید خواهشا مابچه ها نمی تونیم سال ها صبر کنیم تاکتابمون چاپ شود میدانم که در جواب میگوید متاسفانه ما کتابای ادم ها ی زیر هیجده سال چاپ نمی کنیم و پیشنهادمان این است که بخوانید خبببببب!!!!!!!! بعضی بچه ها استعدادی در کتاب نویسی دارن و هزاران کتاب خودندن و هم سن های خودشان خیلی جلوتر هستند و کتاب ها 200 صفحه نوشته اند واقعا این قانونت بر خلاف نشر عالیتون خیلی قانون بدیه و بدونید اگه بچه ای همچنین استعداد داشت اما نتوانست در کودکی به ارزو هایش برسد مقصر شمایید معذرت می خوام اگه توهینی کردم جای نویسنده های کودک در نشر شما خیلی خالی است

سلام. برای زمان برگزاری نمایشگاه واقعاً دست ما نیست و هیچ‌کسی از آینده خبر ندارد، ولی برای تخفیف و هدیه به پیشنهادتان فکر خواهیم کرد. برای چاپ آثار از نویسندگان زیر ۱۸ سال و اینکه گفته‌اید نمی‌توانید صبر کنید، راستش یکی از شرط‌های مهم اینکه آدم نویسنده‌ی خوبی شود این است که صبر داشته باشد و برای چاپ نوشته‌هایش عجله‌ای نکند. خیلی از نوشته‌های اولیه، وقتی تجربه‌تان بیشتر شد، به نظرتان کارهای خوبی نخواهند بود.
کاربر مهمان : نازنين

سلام اين كتاب چاپ شده ؟؟؟

سلام. هنوز نه، توی بخش «در راهند» است.
کاربر مهمان : هلیا

سلام این کتا کی چاپ میشه

سلام. امیدوار بودیم تا پایان امسال بیاید، ولی با توجه به شرایط کشور مشخص نیست.
کاربر مهمان : هلیا

سلام این کتاب چند جلده موضوعش چیه چاپ شده از نویسنده این کتاب کتاب های دیگه ای هم هستش میشه توضیح بدید این کتاب قطرش چقدره با توجه به متن و قطرش قیمت 32000تومان براش خوبه ممنون که کتاب هایخوب چاپ میکنید این کتاب و اتولین کتاب های مورد غلاقه ی من هستند راستی برای خرید اینترنتی هزینه ی پست و ارسال رایگانه با تشکر از بهترین انتشارات عالی هوپا که بهترینه ما میتونیم عضو بشیم تو هوپا یک باشگاه کتابخوانی هوپا راه بندازید مشتریاتون بیشتر میشه

سلام. چهار جلد است. داستان دختری به نام ایدا است که همراه پدرش لُرد گات، یک عالمه خدمتکار و حداقل شش‌هفت تا شبح در عمارت غم‌کده‌ی مخوف زندگی می‌کند. این‌بار همه در تدارک جشن ماه بَدر و مسابقه‌ی بزرگ شیرینی‌پزی غم‌کده‌ی مخوف‌اند. آشپزهای مشهور برای شرکت در این رویداد بزرگ دارند به عمارت می‌آیند و ملترورسِ شکاربان، مثل همیشه، سرگرمِ کارهای مشکوک خودش است. توی این همه برو بیا ندیمه‌ی مردم‌گریز ایدا، مریلبون، هم رازی غافلگیرکننده دارد. از قرار معلوم، همه تولد ایدا را هم فراموش کرده‌اند! از نویسنده‌ی این کتاب، مجموعه‌ی اتولین را هم داریم منتشر می‌کنیم و کتاب‌های دیگری هم از ایشان داریم ترجمه می‌کنیم.
کاربر مهمان : هوپا خون دو آتیشه

این کتاب نیامده است خیلی منتظرش هستم

تا پایان سال حتماً می‌آید.
کاربر مهمان : زهرا

با سلام من عاشق کتابهاتونم مخصوصا کارهای آقای ریدل ممنون میشم کتابهای اتولین و دختر خاندان گات رو توی سایت دیجی کالا قرار بدین ؟

سلام. معمولاً کتاب‌های ما در سایت دیجی‌کالا هستند، ولی می‌توانید از سایت «کتابم‌کو» هم بخرید که همه‌ی کتاب‌ها و بازی‌های ما را زودتر از همه‌جا دارد.
کاربر مهمان : هوپا خون دو آتیشه

سلام اتولین و این کتاب برا جمعه در هوپای تهرانپارس موجود است یا هوپای گیشا

سلام. اتولین موجود است، ولی این کتاب هنوز چاپ نشده.
کاربر مهمان : هوپا خون دو آتیشه

سایت اصلی کتاب دختر خاندان گات و ماکاموشی و اتولین چیست

سایت اصلی مجموعه‌ی اتولین این است: www.panmacmillan.com/authors/chris-riddell/series/ottoline/ff8ba7a4-8119-47a1-bf48-08d5e5def30a
کاربر مهمان : هوپا خون دو آتیشه

کی میاید

امیدواریم تا پایان بهمن ۹۸ بیاید.
کاربر مهمان : هوپا خون دو آتیشه

ممممممرررررررررررسسسسسسی هوپا جان