انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

جادوهای آرژانتینی 2/ داستان‌های دروغگو

مترجم : رضا اسکندری
تعداد صفحات : 159
گروه سنی : ۱۰ تا ۱۶ سال
از مجموعه‌ی : جادوهای آرژانتینی
قیمت : 25000 تومان
هنوز خیلی از زمان افتتاح قصرم نگذشته بود که یکی از پری‌های زیبای دریایی عاشق من شد. معلوم است که محلش نگذاشتم. افکار دیگری در سرم چرخ می‌زد. می‌خواستم درسی حسابی به علاءالدین، بیتابر و الکاسنی‏بن‏سهلم بدهم. اما این پری دریایی با نامه‌های عاشقانه‌اش بیچاره‌ام کرده بود، نامه‌هایی که حالا توی خانه‌‌ام هستند، اما کسی چیزی از آن‌ها نمی‌فهمد. زیرا به زبان نواحی زیرِ آب پکن نوشته شده‌‌اند.
بیشتر بدانید!
این کتاب قصه‌ی له‌لیو گارسیای مکزیکی است. له‌لیو می‌خواهد به غرب وحشی سفر کند و کلانتر خبیث آنجا، بیلی‌کوچیکه را حسابی گوشمالی دهد. ولی چطور می‌خواهد تک‌و‌تنها از پسِ یک مشت هفت‌تیرکش کارکشته بربیاید؟ تازه بعد از تمام این درگیری‌ها له‌لیو به شکلی مرموز سر از چین در می‌آورد. خودش که ادعا می‌کند سالیانِ سال امپراطور چین بوده. باورتان می‌شود؟ یعنی نباید تمام این چیزها را بگذاریم پای خیال‌پردازی‌هایش؟
پدید آورندگان
فرناندو سورنتینو
فرناندو سورنتینو
سورنتینو متولد سال 1942 در بوئنوس‌آیرس آرژانتین متولد شد. او نویسنده‌ای صاحب‌سبک در ادبیات آمریکای لاتین است که با در هم آمیختن خیال و دنیای واقعی، تصاویر و داستان‌هایی جذاب و طنزآمیز خلق می‌کند. کارنامه‌ی ادبی او شامل داستان‌های کودکان و نوجوانان، داستان‌های بزرگ‌سال و نیز آثار پژوهشی در حوزه‌ی ادبیات آمریکای لاتین است. سورنتینو علاوه بر کتاب حاضر چندین کتاب و مجموعه داستان دیگر نیز برای کودکان و نوجوان نوشته است که مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از: پاداش شاهزاده، داستان‌های دروغگو و فریب‌کاران فریب‌خورده که نشر هوپا ترجمه و چاپ کرده است.
رضا اسکندری
رضا اسکندری
متولد سال گاو و کمی حواس‌پرت، مترجم کتاب‌های بچه‌ها و بزرگ‌ترهاست. خودش هم نمی‌داند چطور شد که مترجم شد، اما از سال 1388 مشغول ترجمه است. حالا دیگر تعداد کتاب‌هایش از سال‌های عمرش هم بیشتر شده! برای نشر هوپا کتاب‌هایی از اسپانیایی ترجمه کرده، می‌کند و خواهد کرد. کتاب‌هایی مثل پاداش شاهزاده، داستان‌های دروغگو و مجموعه‌ی کارآگاه سیتو که در دست شماست. او عاشق ادبیات و البته غذاهای آمریکای جنوبی هم هست.
فاطمه محمدعلی‌پور
فاطمه محمدعلی‌پور
فاطمه سال 1363 به دنیا آمد. او دانش آموخته گرافیک دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد کارگردانی انیمیشن دانشگاه تربیت مدرس است. او تا به‌حال به جز تصویرگری برای کتاب‌های کودک و نوجوان برای بازی‌های فکری هم تصویرگری کرده و هم‌چنین در ساخت چندین مجموعه‌ی انیمیشن به عنوان طراح همکاری کرده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : لتل

ببحشید این کتاب در مورد چیه؟ موضوع اش چیه؟

سلام. معمولاً خلاصه‌ی داستان کتاب‌ها رو تو بخش «بیشتر بدانید» می‌گذاریم تو صفحه‌ی هر کتاب. برای این کتاب هم نوشتیم: «این کتاب قصه‌ی له‌لیو گارسیای مکزیکی است. له‌لیو می‌خواهد به غرب وحشی سفر کند و کلانتر خبیث آنجا، بیلی‌کوچیکه را حسابی گوشمالی دهد. ولی چطور می‌خواهد تک‌و‌تنها از پسِ یک مشت هفت‌تیرکش کارکشته بربیاید؟ تازه بعد از تمام این درگیری‌ها له‌لیو به شکلی مرموز سر از چین در می‌آورد. خودش که ادعا می‌کند سالیانِ سال امپراطور چین بوده. باورتان می‌شود؟ یعنی نباید تمام این چیزها را بگذاریم پای خیال‌پردازی‌هایش؟» اگر روی دکمه‌ی «چند صفحه از کتاب را ببین» هم بزنید، می‌تونید توی کتاب رو هم ببینید.
کاربر مهمان : امیر حسین صباحی فر

و یک سوال دیگه ، به ترتیب باید بخونیم یا نه؟

نه، لازم نیست به ترتیب بخونید. هر جلد ربطی به بقیه‌ی جلدها نداره.
کاربر مهمان : امیر حسین صباحی فر

سلام. این کتاب فقط روی جلدش تصویر داره یا در طول صفحات هم همین طور. و اینکه چرا ته جدولی ها ۶ رو چاپ نمی کنید؟

سلام. تصویرهای توش خیلی کمه. ته جدولی‌ها ۶ امیدواریم تا پایان تابستان منتشر بشه.
کاربر مهمان : آرین

ببخشید کتاب های جادو های آرژانتینی طنز؟ من ۱ و ۲ رو دارم نظر است؟

بله، طنز هم دارد. البته جنبه‌های دیگری هم دارد و فقط طنز نیست.
کاربر مهمان : Dorina

عالللللللی مث کتاب های دیگتون

کاربر مهمان : دیانا کتابخون

سلام به دوست خوبم هوپا📚 این کتاب خیلی خوبی بود و خیلی هم باحال واقعا هیچکس نمی تواند اینگونه دورغ بگوید و مجبورت کند که به دروغ هایش گوش کنی

کاربر مهمان : احسان

سلام جادو های آرژانتینی چند جلده؟؟؟

سلام. ۴ جلد.
کاربر مهمان : احسان

سلام جادو های آرژانتینی چند جلده؟؟؟

سلام. ۴ جلد.
پرنیا حسین پور اصفهانی

سلام. به نظر کتاب قشنگی می اید می خواستم بدونم این مجموعه به هم وابسته است یعنی داستاناش به هم مرتبط اند ؟یا می تونم از همون اول جلد سوم این دسته راخریداری کنم؟

سلام. بله می‌توانید. کتاب‌های این مجموعه به هم وابسته نیستند.
کاربر مهمان : رامتین خیرالله زاده

خیلی جالب و منحصر به فرد

پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی