انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

داستان‌های خبیث 1/ گول‌گولاخین

نویسنده : سوسن طاقدیس
تصویرگر : حمید خلوتی
تعداد صفحات : 112
گروه سنی : 6 تا 10 سال
از مجموعه‌ی : داستان‌های خبیث
قیمت : 40000 تومان
گول‌گولاخین، فین و فین و فین، دماغشو بالا کشید. دوید و دوید.

رسید به خرسِ ماهیگیر، هُلش داد، گفت: «نگیر! ماهی نگیر! خودتو بگیر!»

ماهی‌هاشو یه لقمه کرد و بیشتر، قِرچ و قُوروچ و قُوروچ‌تر، ماهی‌ها با دُم و سَر، خندید و رفت جلوتر.

بیشتر بدانید!
گول‌گولاخین، فین و فین و فین، دماغشو بالا کشید. دوید و دوید.

رسید به خرسِ ماهیگیر، هُلش داد، گفت: «نگیر! ماهی نگیر! خودتو بگیر!»

ماهی‌هاشو یه لقمه کرد و بیشتر، قِرچ و قُوروچ و قُوروچ‌تر، ماهی‌ها با دُم و سَر، خندید و رفت جلوتر.

در مجموعه‌ی «داستان‌های خبیث» با شخصیت‌های بامزه و بازیگوشی روبه‌رو می‌شویم که شیطنت می‌کنند، با هر چیزی بازی می‌کنند و قصه‌های خنده‌داری می‌سازند؛ آن‌قدر خنده‌دار که منفجر شوی از خنده؛ آن‌قدر عجیب و غریب که دو تا شاخ گنده دربیاوری؛ آن‌قدر شگفت‌انگیز و رؤیایی که خواب‌های باحال ببینی!

پدید آورندگان
سوسن طاقدیس
سوسن طاقدیس
قصه‌ی زندگی سوسن طاقدیس ١٧ بهمن ١٣٣٨ در شیراز آغاز شد. اما قصه‌ی داستان‌هایش از وقتی شروع شد که در نوزده سالگی از شیراز به تهران آمد تا نویسنده شود. همان موقع بود که داستان بابای من دزد بود را در مجله‌ی کیهان بچه‌ها منتشر کرد. او تصمیمش برای نویسنده شدن جدی بود و برای رسیدن به هدفش در جلسه‌های داستان‌خوانی کیهان بچه‌ها شرکت می‌کرد. از بین کتاب‌های خواندنی زیادی که نوشته است، کتاب قدم یازدهم برنده‌ی جایزه‌ی بیست‌وسومین دوره‌ی کتاب سال جمهوری اسلامی شد و انیمیشنی از روی آن ساخته شد که به جشنواره‌ی براتیسلاوا و زاگرب هم راه پیدا کرد. کتاب دیگر او، شما یک دماغ زرد ندیدید؟ برنده‌ی جایزه‌ی پروین اعتصامی در سال 1385 شد. کتاب و خدا پاسخ داد هم برنده‌ی کتاب سال شهید غنی‌پور در سال 1389 شد. سوسن طاقدیس در 5 اردیبهشت 1399 چشمهایش را در دنیای دیگری باز کرد و قصه‌ی داستانهایش همچنان ادامه دارد.
حمید خلوتی
حمید خلوتی
وقتی بچه بودم، یعنی توی دهه‌ی شصت، برای دوستانم قصه می‌ساختم، قصه‌هایـی بی‌سـروته اما جـذاب برای بچـه‌هــای قـدونیـم‌قــد کوچــه! گاهــی قصه‌هام می‌رفــت توی ژانر وحشــت، تا جایی که خودم هم از تصویرهایی که براشون ساخته بودم می‌ترسیدم! سال‌ها گذشت؛ نقاشی کردم، نوشتم، وارد دنیای انیمیشن شدم، و فیلم ساختم. توی همه‌ی این کارها یه چیز مشترک همیشه شگفت‌زده‌ام می‌کنه؛ جادوی ساختن تصویر...
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : سهیل ممویی

بابا چند وقته کتاب خوبی نیوردید :( تازه تابستون اومده و بیکاریم :) حوصله مون سر رفته و تنها چیزی که حالمون رو جا میاره یه کتاب خوب هوپاییه، فقط و فقط هوپایی ^_^ تام گیتس ۱۶ رو خیلی وقت نیست خریدم، آگوس و هیولاهای ۷ هم همین روزها خریدم ولی هنوز نخوندم. هوس ته جدولی ها و مسافران زمان زده تو سرم. برا شروع تابستون یه جلد رو منتشر کنید لوتا پیترمن و آگوس و هیولاها دوتا کتاب خوبین که تازه چاپ کردین ولی یه دو ماهی میشه کتاب خاص دیگه چاپ نکردین. ته جدولی ها، مسافران زمان، خانه درختی ۳ کتاب خوبین که باید همین موقع ها چاپ کنین. تابستون هست و فروش خودتونم بیشتره نگران سودتون نباشین ●_○ جویندگان سرنخ و خانواده سلطنتی هم چاپ کنین همین وقتا و البته کوفسکی جلد ششم رو

سلام سهیل جان. مژده بدید که مسافران زمان و جویندگان سرنخ داره میاد!^.^
کاربر مهمان : صدرا همیشگی

خیلی هم عالیییییییییی عشق جااااااااااااان

خیلی خیلی ممنونیییم
کاربر مهمان : بینام

سلام هوپا. راستش میخوام بگم که روح خانم طاقدیس شاد و ممنون که با چاپ این کتاب یادش رو برامون زنده کردین.و کتاب بدون اسب وارد نشوید نوشته شهرام شفیعی تا کی تو لیست در راه اند قرار میگیره؟

سلام دوست خوبمون. بله درسته روحشون شاد.(. .) روز دقیق انتشارش معلوم نیست، امیدواریم که زودتر بیاد. ممنون از همراهی و محبت شما دوست عزیز.
کاربر مهمان : صدرا همیشگی

خخ چه خنده داررررر