مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

نبرد سوسک‌ها ۱/ دارکوس، پسر سوسکی

نویسنده : ام. جی. لئونارد
تصویرگر : جولیا ساردا
تعداد صفحات : 432
گروه سنی : ۱۲ تا ۱۶ سال
قیمت : 33000 تومان
دکتر بارتولومیو کاتل از آن‌جور آدم‌هایی نبود که به‌شکل اسرارآمیزی ناپدید شوند. از آن‌جور آدم‌هایی بود که سرِ میز شام، کتاب‌های بزرگ قدیمی می‌خوانند و خُرده‌های غذا لای ریششان گیر می‌کند، از آن‌جور آدم‌ها که کلیدهایشان را گم می‌کنند و هیچ‌وقت یادشان نمی‌ماند که روزهای بارانی، چتر همراه ببرند، از آن‌جور پدرهایی که شاید پنج دقیقه دیرتر بیایند دم مدرسه دنبالتان، ولی حتماً می‌آیند.

و بیشتر از هر چیز، دارکوس می‌دانست که پدرش از آن‌جور پدرهایی نیست که پسر سیزده‌ساله‌اش را ترک کند.

بیشتر بدانید
دارکوس پسری سیزده ساله است که ‌پدرش ناپدید شده و تصمیم می‌گیرد راز ناپدیدشدن پدرش را کشف کند. یک روز اتفاق عجیبی می افتد، سوسک بزرگی از پاچه‌ی

همسایه‌ی حال‌به‌هم‌زن عمویش بیرون می‌افتد. دارکوس باورش نمی‌شود، آخر سوسکه می‌خواهد باهاش رفیق بشود، حتی انگار حرف‌هایش را هم می‌فهمد.

ولی مگر می‌شود سوسک‌ها با آدم‌ها رفیق شوند؟ نکند این ماجرا ربطی به گم‌شدن پدرش داشته باشد؟ به لوکریشا کاتر چطور؟ همان خانم طراح لباسی که جواهرهای عجیب‌وغریب به لباسش می‌زند...

شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : بهار

سلام چققدر کتاباتون گرون شده

سلام. تعداد صفحه‌های این کتاب خیلی زیاد است، ۴۳۲ صفحه. امسال هم این‌قدر قیمت کاغذ، چاپ و بقیه‌ی چیزها زیاد شده که ما مجبوریم کتاب‌هایمان را با قیمت‌هایی بالاتر از پارسال منتشر کنیم. ولی مطمئن باشید که تا آن‌جایی که می‌توانیم قیمت‌ها را پایین می‌آوریم، وگرنه اگر قرار بود قیمت واقعی با توجه به هزینه‌های کتاب بزنیم، قیمت خیلی بالاتر از این بود (نزدیک به ۴۰ هزار تومان). ما خودمان از بالا بودن قیمت‌ها راضی نیستیم.
کاربر مهمان : شایان عمان

سلام. خیلی خیلی ممنونم که این کتاب بالاخره بعد از یک سال اومد داخل بخش در راهند. فقط اگر می شود بگویید که تا آخر مهرماه میاد یا نه؟

سلام. ممنون از صبرتان. تا وسط‌های آبان حتماً می‌آید.
کاربر مهمان : مجید

این کتا ب دو. جلد. است. پس مجموعه. است. حالا. چرا. این. کتاب را در مجموعه. ها نمی. ذارید

سه جلد است در اصل. چشم در مجموعه‌ها هم می‌گذاریم.