انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

خاطرات یک سِرتِق

نویسنده : آرش صادق بیگی
تصویرگر : فهیمه فریمانه
تعداد صفحات : 146
گروه سنی : ۹ تا ۱۴ سال
قیمت : 11000 تومان
ملافه را کشیدم رویم و به حرف‌های استاد گوش دادم، از دور من را نشان می‌داد و می‌گفت: «امروز می‌خواهیم این کاداو رو تشریح کنیم، تشریح اندام. بریم دل و روده‌اش رو بشکافیم.» از زیر ملافه دیدم جماعتی چاقو‌به‌دست می‌آیند سمت من. یک‌‌دفعه جاکن شدم روی تخت. ملافه‌به‌سر پا شدم، از زیر ملافه دیدم دانشجوهای دختر و پسر جیغ کشیدند و ازترس نوبتی پس افتادند. تازه فهمیدم خواب نمی‌دیدم. من در سالن تشریح بودم.

بیشتر بدانید!
شرارت‌ها، بازیگوشی‌ها، باج‌خواهی‌ها، قهر‌و‌آشتی‌ها، خلاصه زندگی شلوغ‌پلوغ و پرماجرای یک پسربچه‌ی ده ساله‌ی سرتق با یک مامان گیاه‌خوار، یک بابای گوشت‌خوار دروغ‌گو و کلی آدم‌های دیگر که می‌آیند و می‌روند تا مجموعه‌داستان خاطرات یک سرتق شکل بگیرد و کلی شما را بخنداند.

خاطرات پسربچه‌ای زبر و زرنگ و باهوش و در عین حال شیطان و آب‌زیر‌کاه. شخصیت‌های دیگر داستان، افراد خانواده، فامیل، دوست‌و‌آشنا و همسایه‌ها هستند که هر کدام ویژگی‌ها و یواشکی‌های خودشان را دارند. ولی آخر هر داستان دستشان برای همه رو می‌شود. آن هم با شیطنت‌های شخصیت اصلی داستان. فضایی سرشار از خنده و شادی و اشاره به نکات لطیف و ریز زندگی آدم‌ها.

پدید آورندگان
آرش صادق بیگی
آرش صادق بیگی
آرش صادق بیگی در سال 1361 متولد شد. او کارشناس ارشد رشته‌ی ادبیات نمایشی است. تاکنون در جشنواره‌ها و مسابقات داستان‌نویسی متعددی شرکت داشته و جوایز بسیاری کسب کرده است که جایزه‌ی ادبی اصفهان، جایزه‏‌ی ادبی بوشهر، جایزه‏‌ی داستان تهران و عنوان اثر برگزیده‌ی دوسالانه‌ی ادبی دانشجویان کشور از آن جمله‌اند. مجموعه‌داستان بازار خوبان آخرین اثر او است که توسط انتشارات نگاه منتشر شده.
فهیمه فریمانه
فهیمه فریمانه
فهیمه فریمانه در سال 1367 متولد شد. او دانش آموخته‌ی رشته‌‌های تصویر‌گری و گرافیک است. فعالیتش را در زمینه‌ی کتاب کودک و نوجوان با تصویر‌گری کتاب خلبان جنگی آغاز کرد و پس از آن تصویرگری دو کتاب دیگر به نام‌های من و عروسک مو آبی و بابای من قهرمان است را به عهده داشته است. کتاب‏های دیگری با تصویرگری فهیمه فریمانه در دست انتشار است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : پرسپولیس

چرا این کتاب در هوپا مارکت وجود نداره

سلام. چاپش تموم شده. امیدواریم به‌زودی تجدید چاپ بشه.
کاربر مهمان : على نصرى

اين كتاب عاليه.اينقدر باهاش خنديدم كه مردم.خنده دار ترين كتابى بود كه خوندم.واقعا خيلى از تام گيتس بهتره.اما از خانه درختى بهتر نيست.

کاربر مهمان : یاشار رفیعی

به نظر من که از خیلی از کتاب های خارجی مثل تام گیتس که منتشرش کردید بهتر و با مفهوم تره و به صرفه تر است و با فرهنگ ما بیشتر میخونه و تجربه خیلی از بچه ها هام توش هست و خنده دار این کتابه نه تام گیتس چون هیچی ازش نمی فهمم ممنون

کاربر مهمان : سپهر

ادامه دارد

فعلاً نه. همین یک جلد است.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی