انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

جویندگان سرنخ ۲/ پرونده‌ی کتاب‌فروش عجیب‌وغریب

نویسنده : ترسا بلانچ
تعداد صفحات : 96
گروه سنی : ۸ تا ۱۲ سال
از مجموعه‌ی : جویندگان سرنخ
قیمت : 20000 تومان
پِپا و مَکسی از وقتی خیلی کوچولو بودند با هم دوست‌اند. آن‌ها یک شرکت کارآگاهی دارند و توی شرکتشان به پرونده‌های عجیب‌وغریب و مشکوک رسیدگی می‌کنند. پولگاس، سگ شکاری آژانس، و ببیتو با پستانک جادویی‌اش در حل پرونده‌ها به آن‌ها کمک می‌کنند.

در این داستان، آن‌ها با کتاب‌فروش بداخلاقی روبه‌رو می‌شوند که...

بیشتر بدانید!
پِپا و مَکسی از وقتی خیلی کوچولو بودند با هم دوست‌اند. آن‌ها یک شرکت کارآگاهی دارند و توی شرکتشان به پرونده‌های عجیب‌وغریب و مشکوک رسیدگی می‌کنند. پولگاس، سگ شکاری آژانس، و ببیتو با پستانک جادویی‌اش در حل پرونده‌ها به آن‌ها کمک می‌کنند.

در این داستان، آن‌ها با کتاب‌فروش بداخلاقی روبه‌رو می‌شوند که مدام از آن‌ها می‌خواهد از کتاب‌فروشی بروند بیرون. اما پدر پپا همیشه از اخلاق خوب کتاب‌فروش تعریف می‌کرده.

به نظرتان چه چیزی باعث شده او یکهو این‌قدر رفتارش عوض شود؟

پدید آورندگان
ترسا بلانچ
ترسا بلانچ
ترسا بلانچ سال ۱۹۶۹ در بارسلون به دنیا آمد. در دانشگاه اتونومای مادرید روزنامه‌نگاری خواند و در دانشگاه پومپئوفبرای بارسلون هم به تحصیل در رشته‌ی ویرایش پرداخت. در سال ۲۰۰۳ کشور آلمان، برای تحقیق در ادبیات کتابخانه‌ی جوانان مونیخ، به او بورس اعطا کرد. با ویراستاران اسپانیا به‌طور مستمر همکاری دارد و در حوزه‌ی نویسندگی ادبیات کودکان و نوجوانان، با نشرهای معتبر اروپایی، همکاری می‌کند.
خوسه آنخل لاباری
خوسه آنخل لاباری
خوسه آنخِل لاباری سال ۱۹۷۷ در پمپلونا به دنیا آمد. او برای تحصیل در دانشگاه هنرهای زیبا راهی بارسلون شد. بعد از فارغ‌التحصیلی‌اش، پنج کتاب مصور داستانی منتشر کرد که هم تصویرگری و هم نویسندگی آن‌ها را خودش انجام داده بود. خوسه بسیار به دنیای تصویرگری علاقه‌مند شد و تصمیم گرفت به‌طور ‌مستقل به این حرفه بپردازد. او تا به حال دنیاهای جذابی را برای سرگرمی و لذت هزاران خواننده خلق کرده است. بعضی از کتاب‌های او عبارت‌اند از: جویندگان سرنخ، داستان‌های آدریا و کلئو، به کسی نگو، لوسی و فِر.
پیام ابراهیمی
پیام ابراهیمی
پیام ابراهیمی در آذر ماه ۱۳۶۷ به‌دنیا آمد. در کودکی مثل خیلی‌ها دوست داشت فضانورد شود. اما از همان موقع، یعنی حدود پنج سالگی قصه می‌گفت و از نه سالگی داستان می‌نوشت. در نوجوانی چندتایی از داستان‌ها و نقدِ کتاب‌هایش در بعضی از مطبوعات چاپ شد. از آن‌جایی که عاشق نوشتن بود، در دانشگاه فیزیک هسته‌ای خواند. از همان ابتدای دوران دانشجویی نوشتن فیلمنامه‌ی انیمیشن و طنز مطبوعاتی را آغاز کرد. البته هیچ‌کدام از این دو کار نتوانستند جلویش را بگیرند تا سراغ طراحی گرافیک، روزنامه‌نگاری، تدریس ریاضی و فیزیک، نوشتن سناریوی تبلیغاتی، کارگردانی تلویزیونی نمایش و تدوین فیلم نرود. او بعد از این‌که تمام کارهایی که می‌توانست (و حتی نمی‌توانست) را امتحان کرد، تصمیم گرفت سراغ نوشتن و ترجمه‌ی کتاب برای کودکان و نوجوانان برود. این کار را هم، مثل بقیه‌ی کارها، همزمان با چند کار دیگر انجام داد و انجام داد و انجام داد تا بالاخره از بقیه‌ی کارها خسته شد و تصمیم گرفت تبدیل شود به یک نویسنده‌ی کودکِ خالی. پیام ابراهیمی تا حالا کتاب‌های زیادی برای کودکان نوشته و کتاب‌هایش به زبان‌های فرانسوی، کره‌ای، چینی، انگلیسی، آلمانی، روسی و ترکی ترجمه و منتشر شده‌اند.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : آرنیکا

سلام می خ.استم یک چیزی بگم عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بووووووووووووووووووووود و همینطور جلد 1 من وقتی داشتم می خوندم اصلا نمی تونستم زمین بذارم ممنون از نشر خوب و عالیتون

سلام آرنیکای عزیز. ممنون دوست خوبمون. خوشحالیم که دوستش داشتید.
کاربر مهمان : آرنیکا

سلام هوپا خسته نباشی می خواستم بدونم حدودا تا کی هر 12 تا جلدش رو چاپ می کنید؟؟؟؟؟؟ یا حداقل 8 یا 10 جلدش رو؟؟؟؟؟؟ ممنون از بهترین نشر دنیا

سلام آرنیکا جان. راستش هنوز نمی‌دونیم دوست خوبمون.
کاربر مهمان : محمد جواد خوریانی

سلام تا اخر سال باز هم از این چاپ میکنید؟؟

سلام. امیدواریم.
کاربر مهمان : محمد جواد خوریانی

سلام خیلی منتظر این کتابم و فقط این کتاب چند جلده و حدودا کی میاد ؟ وچه قیمت خوبی هم دار اصلا باور نمیشه واقعا ممنونم

سلام. قراره هشت جلدش رو منتشر کنیم. امیدواریم تا وسط‌های آذر یا زودتر بیاد.