انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

جویندگان سرنخ ۱/ پرونده‌ی قلعه‌ی سحرآمیز

نویسنده : ترسا بلانچ
تعداد صفحات : 96
گروه سنی : ۸ تا ۱۲ سال
از مجموعه‌ی : جویندگان سرنخ
قیمت : 20000 تومان
پِپا و مَکسی از وقتی خیلی کوچولو بودند با هم دوست‌اند. آن‌ها یک شرکت کارآگاهی دارند و توی شرکتشان به پرونده‌های عجیب‌وغریب و مشکوک رسیدگی می‌کنند. پولگاس، سگ شکاری آژانس، و ببیتو با پستانک جادویی‌اش در حل پرونده‌ها به آن‌ها کمک می‌کنند.

در این داستان، قرار است پپا و مکسی همراه پدربزرگ به تعطیلات بروند و...

بیشتر بدانید!
پِپا و مَکسی از وقتی خیلی کوچولو بودند با هم دوست‌اند. آن‌ها یک شرکت کارآگاهی دارند و توی شرکتشان به پرونده‌های عجیب‌وغریب و مشکوک رسیدگی می‌کنند. پولگاس، سگ شکاری آژانس، و ببیتو با پستانک جادویی‌اش در حل پرونده‌ها به آن‌ها کمک می‌کنند.

در این داستان، قرار است پپا و مکسی همراه پدربزرگ به تعطیلات بروند. تعطیلات آخر هفته با پدربزرگ معمولاً بی‌دردسر است و به دوچرخه‌سواری و گردش در جنگل می‌گذرد. اما این‌بار آن‌ها سر از یک قصر ترسناک درمی‌آورند. قصری که صداهای عجیب‌وغریبی از توی آن می‌آید و تابلوی نقاشی‌اش هم... انگار به آن‌ها نگاه می‌کند!

پدید آورندگان
ترسا بلانچ
ترسا بلانچ
ترسا بلانچ سال ۱۹۶۹ در بارسلون به دنیا آمد. در دانشگاه اتونومای مادرید روزنامه‌نگاری خواند و در دانشگاه پومپئوفبرای بارسلون هم به تحصیل در رشته‌ی ویرایش پرداخت. در سال ۲۰۰۳ کشور آلمان، برای تحقیق در ادبیات کتابخانه‌ی جوانان مونیخ، به او بورس اعطا کرد. با ویراستاران اسپانیا به‌طور مستمر همکاری دارد و در حوزه‌ی نویسندگی ادبیات کودکان و نوجوانان، با نشرهای معتبر اروپایی، همکاری می‌کند.
خوسه آنخل لاباری
خوسه آنخل لاباری
خوسه آنخِل لاباری سال ۱۹۷۷ در پمپلونا به دنیا آمد. او برای تحصیل در دانشگاه هنرهای زیبا راهی بارسلون شد. بعد از فارغ‌التحصیلی‌اش، پنج کتاب مصور داستانی منتشر کرد که هم تصویرگری و هم نویسندگی آن‌ها را خودش انجام داده بود. خوسه بسیار به دنیای تصویرگری علاقه‌مند شد و تصمیم گرفت به‌طور ‌مستقل به این حرفه بپردازد. او تا به حال دنیاهای جذابی را برای سرگرمی و لذت هزاران خواننده خلق کرده است. بعضی از کتاب‌های او عبارت‌اند از: جویندگان سرنخ، داستان‌های آدریا و کلئو، به کسی نگو، لوسی و فِر.
پیام ابراهیمی
پیام ابراهیمی
پیام ابراهیمی در ۵ آذرماه ۱۳۶۷ متولد شد. او دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی فیزیک هسته‌ای است. داستان‌نویسی را از ده‌سالگی با احمد اکبرپور آغاز کرد و از سال 13۸۵ به طنزنویسی روی آورد. اولین کتاب او با عنوان فرودگاه لطفاً! در سال 13۹۰ توسط نشر پایان به چاپ رسید. در سال‌های 13۹۱ تا 13۹۴ داستان‌هایی برای کودکان و نوجوانان نوشته‌ و تعدادی کتاب نیز ترجمه‌ کرده‌ است که از آن جمله می‌توان به مجموعه‌‌‌ی چهار جلدی باغ ‌وحش ویترینی و مجموعه‌ی خنده‌دار رولد دال اشاره کرد. بررسی آثار شاعران جهان، نقد فیلم و داستان‌نویسی در مطبوعات و نوشتن فیلمنامه‌ی انیمیشن از فعالیت‌های دیگر پیام ابراهیمی است. پیام ابراهیمی درباره‌ی شروع داستان نویسی‌اش برای کودکان گفته: «هیچ‌وقت دوست نداشتم در رشته‌‌ی تحصیلی‌ام کار کنم و جز نوشتن کار دیگری بلد نبودم. به همین دلیل وقتی با پیشنهاد نوشتن داستان برای کودک و نوجوان مواجه شدم بر‌خلاف میل باطنی چاره‌ای جز پذیرفتن آن نداشتم. داستان‌نویسی برای کودکان در ابتدا سخت، دشوار و حتی بیهوده به نظر مي‌رسید، اما با گذر زمان روز به روز بر شیرینی آن افزوده شد، طوری که به بخش غیر قابل حذف زندگی‌ام تبدیل شد.»
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : پارمیدا وزان

کی میاد؟ موضوعش چیه؟

موضوعش کارآگاهی معماییه. امیدواریم تا پایان آذر بیاد.
کاربر مهمان : y

از ۱ و نیم سال پیش هنوز امیدوار هستید هنوز چاپ کنید🙄. اگه به همین کندی و رعایت نکردن توازن بین رده‌های سنی و ژانرها در چاپ کتاب‌های جدید ادامه بدید بیشتر مشتری هاتون رو از دست میدین.

کاربر مهمان : y

خب کتابهای دیوید آلموند هم رئال بوده. منظورم کتابهای غیرتخیلی ماجراجویانه و معمایی هست که برای نوجوانان تو دو سال اخیر تقریبا اصلا چاپ نکردید.

امیدواریم زودتر چاپ کنیم :)
کاربر مهمان : y

انتشارات هوپا تو این ۲ سال اخیر فقط برای افراد زیر ۱۲ سال کتاب خوب چاپ کرده و هر کتابی هم که برای نوجوانان چاپ کرده ، تخیلی بوده.

فکر کنیم اشتباه می‌کنید. کتاب‌های دیوید آلموند مانند «تابستان زاغچه» و کتاب‌هایی مثل «زمان به وقت قاصدک» فانتزی نیستند و مخصوص نوجوان‌هایند.
کاربر مهمان : 2x

منظورتون از کتابهای معمایی که قرار بود برای نوجوانان چاپ کنید این بود؟؟؟؟🤣🤣 پستونک جادویی؟؟؟؟؟🤣🤣

نه، این برای دبستانی‌هاست :) برای نوجوانان مجموعه‌ی «کارآگاه اریک فوگلر» به‌زودی منتشر می‌شه.
کاربر مهمان : آدرین زاده سراج

سلام هوپا میشه کتابای دیگه مثل این کتاب و کوفسکی رو بیشتر منتشر کنی

سلام. چشم.
کاربر مهمان : میثم عصاره

عاشقش شدم کی میاد ؟

امیدواریم تا وسط‌های آذر یا زودتر بیاد.