انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

جنگ‌سار ۱

نویسنده : مری لو
مترجم : کژوان آبهشت
تعداد صفحات : 384
گروه سنی : جوان
از مجموعه‌ی : جنگ‌سار
قیمت : 52000 تومان
هر روز میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا به جنگ‌سار وصل می‌شوند. البته جنگ‌سار برای بسیاری از کاربران محدود به بازی و سرگرمی نیست، عده‌ی زیادی در این دنیای مجازی زندگی و درآمد کسب می‌کنند.

اِمیکا چِن، هکر نوجوانی است که می‌خواهد به هر ضرب‌وزوری شده پولی به‌دست بیاورد. او در این دنیای مجازی، در ازای دریافت جایزه، خلافکارهایی را گیر می‌اندازد که غیرقانونی از مسابقه‌ی جنگ‌سار پول درمی‌آورند...

بیشتر بدانید!
هر روز میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا به جنگ‌سار وصل می‌شوند. البته جنگ‌سار برای بسیاری از کاربران محدود به بازی و سرگرمی نیست، عده‌ی زیادی در این دنیای مجازی زندگی و درآمد کسب می‌کنند.

اِمیکا چِن، هکر نوجوانی است که می‌خواهد به هر ضرب‌وزوری شده پولی به‌دست بیاورد. او در این دنیای مجازی، در ازای دریافت جایزه، خلافکارهایی را گیر می‌اندازد که غیرقانونی از مسابقه‌ی جنگ‌سار پول درمی‌آورند.

امیکا به‌زودی تصمیم خطرناک و عجیبی می‌گیرد، او افتتاحیه‌ی مسابقه‌ی بین‌المللی جنگ‌سار را هک می‌کند و ناخواسته دستش رو می‌شود. برخلاف انتظار، خالق میلیاردر بازی از امیکا شکایت نمی‌کند، بلکه پیشنهادی وسوسه‌انگیز به او می‌دهد. پیشنهاد سفر امیکا به توکیو، شرکت در مسابقه‌ی بین‌المللی و پرده‌برداشتن از یک مشکل جدّی امنیتی...

*

«صدرنشین جدول پرفروش‌ترین‌های آمریکا برای دوازده هفته‌ی متوالی.» - نیویورک‌تایمز

*

«داستانی از دنیای بازی‌های اینترنتی که ادبیات را برای جوانان دوباره لذت‌بخش کرد.» - روزنامه‌ی یومیوری

پدید آورندگان
مری لو
مری لو
مری لو، نویسنده‌ی رمان‌های جوان و نوجوان، عاشق کتاب‌های پادآرمان‌شهری است. به‌نظر خودش جالب است که از طرفی عشق و علاقه‌ی زیادی به این‌جور کتاب‌ها دارد و از طرف دیگر در سال ۱۹۸۴ به‌دنیا آمده. لو قبل از اینکه نویسنده‌ای تمام‌وقت بشود، در شرکت بازی‌سازی کارگردان هنری بوده و حالا بیشتر وقتش را در خانه و به نوشتن و حرف‌زدن با خودش می‌گذراند. او دانش‌آموخته‌ی دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است و در شهر لس‌آنجلس زندگی می‌کند.
کژوان آبهشت
کژوان آبهشت
کژوان آبهشت ساعت پنجِ عصرِ ۲۳ تیرماه به دنیا آمد. هوا آن‌قدر گرم بود که خودش فکر می‌کند از همان موقع شیفته‌ی هوای خنکِ شب و خلوتی و سکوتش شد. این کتابخوان و فیلم‌بینِ شب‌زی وقتی همه می‌خوابند و همه‌جا ساکت می‌شود، تازه می‌رود سراغ کتاب‌ها، فیلم‌ها و آلبوم‌های موسیقی‌اش. آن‌قدری که در شب‌ فیلم دیده و کتاب خوانده و موسیقی گوش داده، یعنی آن‌قدری که در شب زندگی کرده، توی روز زندگی نکرده! شب که می‌شود و همه می‌خوابند، کژوان آبهشت تازه سفرهای دور و درازش را به جاهای مختلف دنیا شروع می‌کند. اصلاً از سرِ همین علاقه به سرزدن به گوشه‌کنارهای دنیاست که رفته و انگلیسی و اسپانیایی یاد گرفته و الان هم دارد آلمانی می‌خواند. اگر جلوی او را نگیرند دوست دارد همین‌طور تا آخر عمرش زبان‌های مختلف را یاد بگیرد! او همیشه از خودش می‌پرسد نکند به ساعتِ جای دیگری از دنیا زندگی می‌کند؟ ولی فعلاً که راهی برای مطمئن‌شدن از این بابت ندارد و خنکا و خلوت و سکوت شب را هم خیلی دوست دارد پس همین‌طوری به ترجمه‌کردن و خواندن و دیدن شبانگاهی ادامه می‌دهد تا ببیند شب‌های بعدی چه پیش خواهد آمد ...
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : امیکا

سلام هوپا خسته نباشید این کتاب خیلی برام لذت بخش بود چون فیلم زیاد نگاه میکنم با خیلی از واژه هایی که داخل کتاب بود و کاربردشون آشنا بود الان بار پنجمی هست که این کتاب رو میخونم این کتاب اول لیست کتاب های مورد علاقمه و هیچ وقت از جاش تکون نمیخوره اثر های دیگه از مری لو هم ترجمه کنید با تشکر ❣

سلام. خوشحالیم که دوستش داشتید. ممنون که نظر خوبتون رو با بقیه‌ی دوستان به اشتراک گذاشتید.
کاربر مهمان : امیکا

جلد دو ترجمه شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قصد ترجمه ی جلد 2 است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام. بله جلد دوم این مجموعه منتشر می‌شود اما زمانش مشخص نیست.
کاربر مهمان : ^_^

به نظر جالب میاد

بله. اگر فانتزی‌خون هستید، حتما بخونیدش. عالیه.
کاربر مهمان : ۰

اهان باشه ممنون گرم

کاربر مهمان : =/

سلام الان ۱۲ دیه و هنوز جلد دوش منتشر نشده؟ یا من نمیتونم پیدا کنم؟

سلام. نه جلد دوم این مجموعه هنوز منتشر نشده.
کاربر مهمان : ۰

اخرش باز بود مگه نه اگه نبود بگودوستان هم بگن که این نظر را خوندن بگن در پاسخ ° سوال ۲ : جلد دو کی میاد

بله درسته. این مجموعه ادامه داره و جلد دوم در راه است.
کاربر مهمان : Mr. Hoopa

وای هوپا خریدمش دارم میمیرم از خوشحالی چون ۵تا کتاب های خوبتون را خریدم 😌

سلام. به‌به چه عالی^.^
کاربر مهمان : ملورینا

سلام،ممنون برای ترجمه این کتاب زیبا. اگه میشه کتاب Trylle Trilogy اثر Amanda Hocking رو ترجمه کنید.

سلام. ممنون. چشم پیشنهادتون حتماً به مدیریت منتقل می‌شه.
کاربر مهمان : امیکا

وایی خیلی خوبه کتابای اینجوری زیاد ترجمه کنید ممنون جلد ۲ کی میاد من این رو تو ۲ روز تموم کردم 😁

سلام. ممنون. خوشحالیم که دوستش داشتید. زمان انتشار جلد جدید هنوز معلوم نیست.
کاربر مهمان : /:

بابااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااهوپاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااجنگسار دو کییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یک ماهی که میاد رو بگووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

سلام، هنوز معلوم نیست.
کاربر مهمان : شفق

سلام،جلد بعدی کی چاپ میشه؟لطفا زودتر ترجمش کنید.ممنون

سلام. داریم کارهاش رو انجام می‌دیم. امیدواریم هر چه زودتر آماده بشه.
کاربر مهمان : دیانا کتابخون

سلام هوپا کتابهات خیلی عالیه مخصوصا کتابهای پیت جانسون از دسته مثل این کتاب ، ماجراجویانه ، معمایی و کارگاهی یا مثل وبلاگ یک خون اشام چی معرفی میکنی؟

سلام. فکر کنیم از «ته جدولی‌ها»، «مسافری با پاپوش‌های جهنمی»، «مسافران زمان» و... خوشتون بیاد.
کاربر مهمان : دیانا کتابخون

سلام هوپا جلد دومش رو منتشر کردین؟

سلام. نه تازه جلد اولش اومده.
کاربر مهمان : شکارچی کتاب ها

سلام کتاب فوق العاده ایه ممنون که منتشرش کردید لطفا کتاب دوزخیان 1 رو هر چه زودتر منتشرش کنید ممنون

کاربر مهمان : کتاب خوار

اسم کتابخونده ببیشتر برای چه خرید پستی مناسبه؟ +12 یا +14؟ یا بیشتر؟

اگر منظورتون همین کتاب «جنگ‌سار» است، برای گروه سنی جوان (۱۷ سال به بالا) است. ولی باز به خودتون ربط داره و اینکه چه کتاب‌هایی قبلاً خوندید و آیا می تونید با داستان ارتباط برقرار کنید یا نه.
کاربر مهمان : سباس

شاید شما ندونید ولی این کتاب ۳ مهر میاد 😎

دیر گفتید. الان که یک مهره، اومد!
کاربر مهمان : ه

برای ۱۱ سال مناسبه

به نظر ما زوده، ولی به خودتون ربط داره.
کاربر مهمان : سباس

شاید شما ندونید ولی این کتاب ۳۰ شهریورمیاد 😎😎

کاربر مهمان : تام گیتس باحال

سلام همچین بازی ای وجود داره آیا

سلام. فعلاً نه، در اینده شاید.
کاربر مهمان : تام گیتس باحال

بهترین کتاب دنیا wizard for hire است لطفا چاپ کنید

فعلاً تو برنامه‌مون نیست.
کاربر مهمان : درسا

لطفا لطفا لطفا اطفا تا ۱۰ مرداد بیاد من واقعا منتظرم

کاربر مهمان : درسا

این مجموعه است ؟؟؟ آخه نوشتید جنگ سار ۱ ؟

بله، دو جلده.
کاربر مهمان : کاراگاه سیتو

کی میاد

امیدواریم تا پایان مهر بیاد.
کاربر مهمان : هوپایی

هوپا لطفا مثل نشر های دیگر سریع تر مجموع جدید نوجوان چاپ کن.

کاربر مهمان : کرم کتاب

به نظر جالب میاد و من چند تا سوال داشتم:1_این کتاب آیا مناسب پسرها هم هست یا خیر؟ 2_این کتاب کی عرضه میشود؟

به نظر ما کتاب دخترانه پسرانه ندارد و شما می‌توانید از هر کتابی خوشتان بیاید. امیدواریم در ماه مهر منتشر بشود.
کاربر مهمان : اراد

سلام هوپا من سیزده سالمه ولی این جور کتابا رو خیلی دوست دارم قبلا تان جی ها و مینا سان تلمو رو خوندم و دوست داشتم آیا این کتاب برا من مناسب هست؟

سلام. ما نمی‌تونیم بگیم راستش، چون به خودتون و کتاب‌هایی که خوندید ربط داره. مثلاً شما چون کتاب‌های فانتزی و پیچیده زیاد خوندید، شاید مشکلی با این کتاب هم نداشته باشید.
کاربر مهمان : آنیسا

سلام هوپا،خواهش میکنم تو همون گروه سنی کودک نوجوان فعالیت کنید و تعداد کمی کتاب درگروه سنی جوان و بزرگسال چاپ کنید ممنون💗