انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

جنگولک‌بازی‌های جناب تام ۶/ جناب تام گوگولی می‌شود

نویسنده : لی هابز
تصویرگر : لی هابز
تعداد صفحات : 40
گروه سنی : ۶ تا ۱۰ سال
قیمت : 18000 تومان
آنجلا خیلی خوشحال شد وقتی دید جنابِ تام کتابی را که هدیه گرفته بود از اول تا آخر خواند. چند روز بیشتر از خواندن کتاب نگذشته بود که آنجلا متوجه تغییری در جنابِ تام شد.

بعد از آن جنابِ تام همیشه توی حمام بود... آب‌بازی می‌کرد، خودش را خشک می‌کرد و موهایش را برس می‌کشید.

آنجلا از پشت در سروصدایش را می‌شنید که داشت سشوار می‌کشید، آب‌نمک قرقره می‌کرد، موهایش را شانه می‌زد و خودش را تروتمیز می‌کرد.

بیشتر بدانید!
آنجلا برای گوگولی‌تر شدنِ جنابِ تام فکری به ذهنش می‌رسد و برایش کتاب گوگولی‌ترشدن در یک دقیقه را هدیه می‌گیرد. تام و جنگولک‌بازی چه‌جوری با گوگولی‌شدن کنار می‌آیند؟
پدید آورندگان
لی هابز
لی هابز
لی هابز، هنرمند و نویسنده‌ای است که در رسانه‌های هنری مختلف فعالیت دارد، اما بیشتر شهرت او مدیون کتاب‌هایی است که برای کودکان نوشته و تصویرگری کرده است. قهرمان‌های کتاب‌های او این‌ها هستند: «جنابِ تام»، «هریت آتش‌پاره»، «فیونا‌خوکه»، «عجیب‌الخلقه‌های اِف چهار»، «آقا‌گورکن» و البته «آقا‌جوجه». کتاب «آقا‌جوجه به پاریس می‌رود» نامزد جایزه‌ی ادبی پرایم مینیستر شده، از کتاب‌های پُرفروش و بسیار محبوب کتابفروشی موزه‌ی لوور پاریس است. این کتاب، همراه با دو کتاب «هریت آتش‌پاره» و «جنابِ تام به تعطیلات می‌رود» نامزد جایزه‌ی کتاب سال شورای کتاب کودک استرالیا نیز شده است. بعضی‌ها از لی می پرسند کدام‌یک از قهرمان‌هایش شبیه خودش هستند؟ او می‌گوید می‌شود کمی از خودش را در تک‌تک آن‌ها یافت. در وب‌سایت زیر می‌توانید بیشتر با لی آشنا شوید: www.leighhobbs.com
فرناز تبریزی
فرناز تبریزی
کارشناس میکروبیولوژی و کارشناس ارشد ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران است. مدتی به عنوان مترجم، ویراستار و خبرنگار برای نشریات و مراکز فرهنگی مختلف کار کرده است. بچه که بود وقتی به کتاب‌های مصور و رنگارنگش نگاه می‌کرد، آرزو می‌کرد کاش می‌توانست وارد نقاشی‌های کتاب شود و با شخصیت‌های موردِ علاقه‌اش صحبت کند. سال‌ها گذشت و گذشت و حالا آن بچه‌ی قدیم در بزرگسالی به آرزویش رسیده است: حالا ترجمه‌ی داستان دری به رویش باز کرده تا به مهمانی شخصیت‌های محبوب بچه‌ها برود و با آن‌ها به گفت‌و‌گو بنشیند.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : امیر محمد زیارئ

سلام هوپا جونم جنگولک بازی های جناب تام هفت کی میاد ؟ ممنون

سلام دوست خوبمون. این مجموعه کامله و ادامه نداره.
کاربر مهمان : آیدا پروانه

سلام. آیا جلد هفت هم داره؟

سلام. نه، فعلاً شش جلده.
کاربر مهمان : باب اسفنجی

6 جلده

بله.
کاربر مهمان : کتابخوان

هوپای عزیز ، به نظر کتاب خوبی است.اما لطفا توی کانال تلگرامتان اینقدر روی یک مجموعه بند نشوید که هی و هی تبلیغش را کنید . ممکن است مزه ی کتاب برود .( یعنی برایمان بی مزه شود ) ممنون از کتاب های خوبتان.

کاربر مهمان : پویان

عالیه

کاربر مهمان : سپهر

چرا جلد اخر جناب تام رنگي است ولي بقيه جلد ها سياه وسفيد است

جلد آخرش یک کتاب ویژه است که نویسنده‌اش برای پایان دادن به کتاب‌ها رنگی منتشر کرده.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی