انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

جویندگان مقبره 4/ جنگجویان سنگی

نویسنده : مایکل نورتراپ
مترجم : فریبا چاوشی
تعداد صفحات : 230
گروه سنی : ۱۳ تا ۱۷ سال
از مجموعه‌ی : جویندگان مقبره
قیمت : 29000 تومان
رن گفت: «وای! وین!» و مشتاقانه اطراف را برانداز کرد. الکس گفت: «باید حداقل سه‌هزار کیلومتر از جایی که بودیم فاصله داشته باشه ... اون‌وقت ما همه‌ش یه دقیقه تو راه بودیم.» یاد منظره‌ی تاریک و عجیب‌و‌غریبی افتاد که با ناامیدی میانش دویده بودند ... آیا واقعاً میان جهان پس از مرگ سفر کرده بودند؟ ذهنش از سؤال‌های بزرگ و گیج‌کننده پر بود، ولی الان نگرانی‌های بزرگ‌تری داشت. وقتی نگاهش روی لبه‌های تاریک خیابان می‌چرخید، طلسم‌آویز باستانی‌اش را در کنار پوستش حس می‌کرد که گرم می‌شود. این یک هشدار بود...
بیشتر بدانید!
«الکس» و «رن» با تمام وجود در جست‌وجوی طلسم‌ها هستند. حالا دیگر زیاد وقت ندارند چون می‌فهمند سازمان نقشه‌ی شومی در سر دارد و می‌خواهد ارتشی شکست‌ناپذیر از جنگجویان سنگی برپا کند. طلسم‌های گمشده تنها چیزی است که می‌تواند این نقشه‌ی شیطانی را نقش‌برآب کند.

با دنبال‌کردن چند سرنخ که فقط الکس از آن‌ها سر در می‌آورد و با گذشتن از دروازه‌های جادویی، عاقبت تعقیب و گریز آن‌ها را به مصر و گذشته‌ی‌ دور الکس می‌کشاند. ولی هر چه به طلسم‌ها نزدیک‌تر می‌شوند، الکس بیشتر می‌ترسد. خنثی کردن طلسم‌های قدرتمند گمشده که دنیا را به چنین هرج‌ومرجی کشانده یک جادوی دیگر را هم خنثی می‌کند: جادویی که زندگی را به الکس برگردانده است.

پدید آورندگان
مایکل نورتراپ
مایکل نورتراپ
اسم من مایکل نورتراپ است، نویسنده‌ی مجموعه‌ی ماجراجویانه‌‌ی جویندگان مقبره. کتاب اول این مجموعه، جویندگان مقبره: کتاب مردگان، در ژانویه‌ی ۲۰۱۵ منتشر شد و سه هفته‌ی تمام در فهرست پُرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز قرار داشت و به انتخاب کتابخانه‌ی عمومی لس‌آنجلس یکی از بهترین کتاب‌های سال کودکان نام گرفت. الان در شهر نیویورک زندگی می‌کنم، اما در اصل توی شهر کوچکی به نام سالیسبری در ایالت کانتیکت آمریکا به دنیا آمده‌ام. شهری پای کوه‌های برکشایر، جایی که جان می‌داد برای بزرگ شدن. تا توانستم قد کشیدم: از درخت‌ها پایین پریدم، همراه برادرم به قوطی‌های نوشابه تیراندازی کردم، برای تیم فوتبال مدرسه گل زدم و کلی کارهای هیجان‌انگیز دیگر. سه تا چیز اتفاقی که شاید دوست داشته باشید درباره‌ی من بدانید: 1. من خوانش‌پریشی داشتم، به زبان ساده نمی‌توانستم مثل بقیه‌ی بچه‌ها خوب بخوانم و نوشته‌ها را درک کنم، به همین خاطر کلاس دوم رفوزه شدم. 2.‌ یک بار پایم را روی یک لانه‌ی زنبور زردمبو گذاشتم و حدود ۷۵ تا نیش خوردم. 3.‌ آن‌طور که شجره‌نامه‌ی خانوادگی‌مان می‌گوید، جاناتان سوئیفت، نویسنده‌ی سفرهای گالیور فامیل ماست. سه تا چیز که خیلی دوستشان دارم: 1. کتاب تپه‌ی واترشیپ، 2. فیلم سینمایی آرواره‌ها، 3. ساندویچ ماهی تُن فلفلی.
فریبا چاوشی
فریبا چاوشی
فریبا چاوشی در یکی از سال‌های خیلی دور، آن‌قدر دور که در خیال آدم نمی‌گنجد، از دورترین جای جهان هستی، جایی که در آن ستاره‌ای از دنیا رفته بود، هزار تکه شده بود و هر تکه‌اش به جایی سفر کرده بود، سوار بر یکی از همین تکه‌ها روی کره‌ی زمین پا گذاشت و از همان لحظه خیلی دلش می‌خواست از یک‌مشت خاکستر ستاره به فریبا تبدیل شود و خب ... شد. از همان‌موقع بود که فکر کرد با خیال‌پردازی می‌تواند هر چیزی را که دلش بخواهد، به دست آورد. این بود که قلم به دست گرفت و نوشت و نوشت و نوشت ... *** فریبا چاوشی متولد 1367 است و در دانشگاه کارشناسی تئاتر خوانده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : آرش

سلام به هوپا....این مجموعه بهترین مجموعه ای بود البته به غیر از هری پاتر توی عمرم از نشر شما خوندم.....متشکرم

کاربر مهمان : عارف حیدری

دیگه چه کتاب هایی موضوعاتی ماجراجویی و علمی تخیلی دارند هستند . لطفا معرفی کنید

مجموعه کتاب‌های «نبرد سوسک‌ها» و «دنیای آدم‌نباتی‌ها» و کتاب «کرکس» هم ماجراجویانه و علمی‌تخیلی‌اند.
کاربر مهمان : Sh.A

این کتاب واقعا فوق العاده ست من ۳ جلدشو خوندم و واقعا خیلی خوب بود😍😊

کاربر مهمان : پوردریایی

سه تا نسخه قبلی این کتاب رو خوندم ، واقعا ً نویسنده خوبیه ، کتاب خوبیه و خیلی عالی ترجمه شده ، کاشکی تمام کتابهاتون رو همین مترجم ترجمه میکرد، قلم فوق العاده ای داره . متشکرم

کاربر مهمان : kkk

تو همه ی استان ها پخش شده؟

بله تو همه‌ی استان‌ها پخش شده.
کاربر مهمان : مبینا

این کتاب کی میاد

سلام. اگر مشکلی پیش نیاید از شنبه یا یک‌شنبه (۱۸ و ۱۹ آذر) در کتاب‌فروشی‌ها پخش خواهند شد.
کاربر مهمان : زهرا السادات شمس

ببخشید میشه تاریخ دقیق انتشارش را بگید ؟

سلام. اگر مشکلی پیش نیاید از شنبه یا یک‌شنبه (۱۸ و ۱۹ آذر) در کتاب‌فروشی‌ها پخش خواهند شد.
کاربر مهمان : ایلمان بحری پور

یه غیر ار مسافری با پاپوشهای جهنمی چی از سید فلاشمن منتشر میکنید.

فعلا مشخص نیست. داریم بررسی می‌کنیم کتاب‌هاش رو.
کاربر مهمان : ارمان جوادی

کی کتاب چهارم جویندگان مقبره می اید

کتاب چهارم و پنجم چاپ شده. به زودی در کتاب‌فروشی‌ها پخش می‌شود. به محض اینکه پخش شد، هم در صفحه‌ی اول سایت و هم کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگراممان خبرش را می‌دهیم.
کاربر مهمان : ایلمان بحری پور

میگم برام خوبه کتاب سرنخ های چوب کبریتی من ژانر پلیسی و ترسناک رو دوست دارم . واینکه جلد یک جویندگان مقبره رو خوندم عالی بود . مسافری با پاپوش های جهنمی چاپ یا ترجمه شده واینکه تو ایران تصویر گریش میکنین یا نه ببخشید که من نظر هایی اندازه ی طومار میفرستم.🙄

کتاب سرنخ‌های چوب‌کبریتی معمایی است، ولی چون کسی که داستان را می‌گوید یک پسربچه‌ی سندروم داون (از آن بچه‌هایی که هوش کمتری دارند) است و حوادثش واقعی‌تر است شاید برای سن شما کمی زود باشد. مسافری با پاپوش‌های جهنمی در حال آماده‌سازی برای چاپ است، تصویرگری ندارد مانند کوهستان شارلاتان، ولی تصویر جلدش را یک تصویرگر ایرانی کشیده است.
کاربر مهمان : ایلمان بحری پور

عالیه کتاباتون واینکه یادم رفت بگم که من ۱/۵ ساله نشر شما رو میشناسم من اولین کتابی که از شما خوندم کاراگاه سیتو هستس من از طریق یکی از دوست هام که کتابای هوپاش رو به مدرسه می آورد آشنا شدم بعد کتابای خانه درختی و..‌. به من گفته بودین خلاصه ی جلد چهار همهی پرسش های اشتباه حاضر نشده حالا حاضر شده بهم بگید؟

نه هنوز ایلمان جان. حاضر نشده.
کاربر مهمان : ایلمان بحری پور

خوبه که کتاب هارو زود زود تراز قبل چاپ میکنید منچند روز پیش کوهستان شارلاتان رو خوندم اونقدر خوب بود که ۲۰۰ صفحه خوندم یه جا تو ۲ الی ۳ ساعت درمور د این هم ممنونم که تام گیتس ۱۰ رو اینقدر زود چاپ کردید شوکه شدم میرم بگیرم شاید هم از کتابم کو سفارش بدم میشه کمی در مورد مسافری با پاپوش های جهنمی کمی توضیح بدید؟ من ایلمان بحری پور ۹ساله از تبریز هستم و۶۸ تا کتاب از انتشارات هوپا دارم کلا خیلی کتاب دوست دارم ۳۲۷ تا هم کتاب دارم واکثر ا خواندمشان به نظرم کوهستان شارلاتان کتک خور سلطنتی و مجموعهی همهی پرسش های اشتباه بهترین کتابهای شماست وخیلی ممنونم که قانو ن کپی رایت رو در ایران بین این همه نشر رعایت می کنید اگر نظرم زیاد شدعضر می خوام

خیلی خیلی ممنونیم از این همه دوستی و نظر لطفی که به ما داری ایلمان جان و افتخار می‌کنیم که دوست کتاب‌خوانی مثل تو داریم. برای «مسافری با پاپوش‌های جهنمی» عبارت پشت کتاب را برایت می‌نویسیم: «وقتی «بادی استِبینز» پا به طبقه‌ی سیزدهمِ یک ساختمان قراضه‌ی قدیمی می‌گذارد، یک‌دفعه می‌بیند از سیصد سالِ پیش سر درآورده! آن هم کجا؟! کشتی دزدان دریاییِ گرفتار در طوفان! بادی سوارِ همین کشتی با ناخدا جان کِرَکِستون به نیوانگلند سفر می‌کند. جایی که جدِ جدِ جدِ جدِ پنجم مامان‌بزرگِ‌ پُر‌دل‌و‌جرأتش، ابیگِل، گرفتار محکمه‌ی جنون‌آمیزِ جادوگری شده. بادی وسط ماجرایی پُر از اشباح، جادوگر، دزد دریایی و گنجی پُر‌زَرق‌و‌بَرق غوطه می‌خورد. شاید بادی بتواند اجداد یک‌دنده و خودسَرَش را نجات دهد. ولی آیا می‌تواند راهِ بازگشت را به طبقه‌ی سیزدهم و خانه را پیدا کند؟»
کاربر مهمان : Hacker

این کتاب حتی تصویر هم نداره.اون وقت ایران دنبال صفحه ای از کتاب می گرده که برای ما مناسب نباشه و کاری کنه انتشارات هوپا دیگه تو ایران صادرات و واردات نکنه.مثلا تام گیتس 12 جلده ولی فقط 9 جلدش اومده تو ایران.من دارم کتاب های جویندگان مقبره رو جمع می کنم تا وقتی مثلا جلد 2 جویندگان مقبره رو خوندم 2 ماه دنبال جلد 3 نگردم.میدونم مشکل از سایت شما نیست.خودم به شخصه برای کشورم شرمندم....

سلام. دوست عزیز خوشبختانه مشکلات این‌جوری این کتاب حل شده و در حال انتشاره. به زودی منتشر می‌شه و به دست شما طرفدارانش می‌رسه. وقتی ما کتاب رو در بخش «در راهند» می‌گذاریم تا حداکثر یک ماه بعد تو کتاب‌فروشی‌ها میادش، نگران نباشید.
کاربر مهمان : H

ببخشید می شه تاریخ دقیق انتشارشو بگید که کی می اید

سلام. ببینید به دلیل مشکلاتی که در ایران وجود داره، ما هیچ‌وقت نمی‌تونیم زمان دقیقی برای چاپ یک کتاب اعلام کنیم. قبلا این کار رو کردیم و حسابی بدقول شدیم پیش شما هوپایی‌ها. هر وقت کتابی چاپش نزدیک شد، اسمش میاد تو بخش «در راهند» و بعد از اون تا حداکثر یک ماه منتشر می‌شه. هر وقت هم چاپ شد اسمش میاد تو صفحه‌ی اول سایت و تو کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگراممون هم خبررسانی می‌شه.
کاربر مهمان : ندا

زودتر مشکلاتو ح کنید تا کتاب بیاد لطفا

کاربر مهمان : k

ببخشید این کتاب کی میاد

دوست عزیز، به دلیل مشکلات نشر کتاب در ایران ما نمی‌توانیم زمان دقیق برای انتشار کتاب مشخص کنیم. معمولا از زمانی که کتاب در فهرست «در راهند» ما می‌آید (از بالای صفحه در منو به بخش خوردنی‌های جدید برو)، ظرف حداکثر یک ماه کتاب منتشر خواهد شد. زمان دقیق را هم در این‌جا صفحه‌ی اصلی سایت و کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگراممان اعلام می‌کنیم.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی