انتشارات هوپا
گالری
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

جنابِ گورکن 1/ جناب گورکن و غافل‌گیری بزرگ

نویسنده : لی هابز
تصویرگر : لی هابز
تعداد صفحات : 80
گروه سنی : 6 تا 10 سال
از مجموعه‌ی : جناب گورکن
قیمت : 22000 تومان
جناب گورکن سال‌های سال است که در هتل بوبلی کار می‌کند. او مدیر مناسبت‌های خاص است؛ یعنی مهمانی‌ها و مراسم شادی را در هتل برگزار می‌کند.

کار بابایش هم همین بوده. کار بابابزرگش هم همین بوده.

جناب گورکن و دستیارش، خانم پیمز، دارند برای برگزارکردن جشن تولد سیلویا آماده می‌شوند. آقای سِسیل و خانم سِلیا پدربزرگ و مادربزرگ سیلویا هستند و هتل بوبلی هم مال آنهاست. جناب گورکن سخت مشغول کار است، اما نمی‌داند چه‌چیزی در انتظارش است.

فکر می‌کنی جشن تولد خوب برگزار می‌شود؟ با جناب گورکن همراه شو تا بفهمی.

پدید آورندگان
لی هابز
لی هابز
لی هابز، هنرمند و نویسنده‌ای است که در رسانه‌های هنری مختلف فعالیت دارد، اما بیشتر شهرت او مدیون کتاب‌هایی است که برای کودکان نوشته و تصویرگری کرده است. قهرمان‌های کتاب‌های او این‌ها هستند: «جنابِ تام»، «هریت آتش‌پاره»، «فیونا‌خوکه»، «عجیب‌الخلقه‌های اِف چهار»، «آقا‌گورکن» و البته «آقا‌جوجه». کتاب «آقا‌جوجه به پاریس می‌رود» نامزد جایزه‌ی ادبی پرایم مینیستر شده، از کتاب‌های پُرفروش و بسیار محبوب کتابفروشی موزه‌ی لوور پاریس است. این کتاب، همراه با دو کتاب «هریت آتش‌پاره» و «جنابِ تام به تعطیلات می‌رود» نامزد جایزه‌ی کتاب سال شورای کتاب کودک استرالیا نیز شده است. بعضی‌ها از لی می پرسند کدام‌یک از قهرمان‌هایش شبیه خودش هستند؟ او می‌گوید می‌شود کمی از خودش را در تک‌تک آن‌ها یافت. در وب‌سایت زیر می‌توانید بیشتر با لی آشنا شوید: www.leighhobbs.com
سیدجواد راهنما
سیدجواد راهنما
سید‌جواد راهنما، متولد سال 1360 و کارشناس هنر از دانشگاه کرمان و کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران است. به مدت چند سال روزنامه‌نگار بود و اولین کتاب جدی‌اش در ادبیات کودک اینجا جنگل نام دارد. بعضی از آثار دیگر او عبارتند از: روز گمشده‌ها، ممش‌جان من را نخور، تولد یک نقاشی، یک‌مشت نمک، وردهایی که دزد می‌گیرند، گورخر کوچه‌ی بن‌بست، بابای من، مرد کوچک و سرسره‌ی بامزه، موش‌های من و بابام، الاغ فرغون‌سوار. او چند مجموعه‌ی ‌تلویزیونی را هم نوشته است، مثل: تاریخ از این‌ور، علوم نارنجی، دیروز امروز، فردا، مجموعه‌ی ‌انیمیشن کوکو قصه‌ی ما کو؟ تله‌فیلم قدر آن‌‌‌ روزها و نمایشنا‌مه‌ی رگراک‌ها که در سال1386 در جشنواره‌ی ‌مهرآیین به‌عنوان بهترین نمایش‌نامه‌ انتخاب شد. همچنین در سال 1388 برای داستان گوش‌گلدونی برنده‌ی جایزه‌ی گام اول شد. رمان خرسی که چپق می‌کشید، اولین تجربه‌ی رمان‌نویسی جدی او برای کودکان و نوجوانان است. سید‌جواد راهنما عاشق همه‌ی کودکان کره‌ی زمین است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

این کتاب برای سن من نیست 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

کاربر مهمان : سهیل ممویی

تو ذوقم بدید. فکر کردم ماکاموشی رو چاپ کردید. با هیجان بازش کردم و... بقیه‌اش رو که میدونید...

کاربر مهمان : ماهان مومنی

سلام این کتاب کی میاد ؟ و اینه جذاب و باحال هست که بخرم؟

سلام. احتمالا تا آخر دی‌ماه می‌آد. بله خیلی داستان بامزه‌ای داره.
کاربر مهمان : یوسف خادم

سلام یهو اومدم تو بخش درراهند اسم این کتابو دیدم و درست نخوندم اسمشو فکر کردم گورخر گلادیاتور ۴ اینقدر ذوق کردم یهو رفتم توش واقعا زد تو ذوقم😥

سلام. بله این یک مجموعه‌ی جدیده. ناراحت نباشید، گورخر گلادیاتور هم به‌زودی می‌آد.^.^