مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

کارآگاه جرقه، سگِ پلیس‌مخفی 1/ جرقه و مسابقه‌ی سگ پلیس

نویسنده : لزلی گیبس
تعداد صفحات : 80
گروه سنی : ۷ تا ۱۲ سال
قیمت : 15000 تومان
«جرقه» شجاع، باهوش و خیلی تَر‌و‌فِرز است و دوست دارد سگِ پلیس شود. ولی جرقّه شبیه سگ‌های پلیس نیست. خانواده‌اش سگ‌های عروسکی و خانگی هستند و هیچ‌کدام تا حالا همچین شغل‌هایی نداشته‌اند. اما جرقّه عاشق ماجراجویی است و تصمیم گرفته در آزمون سگِ پلیس کلانتری شهر آفتابگردان شرکت کند.

بیشتر بدانید!
جرقّه کوچک‌ترین و پشمکی‌ترین سگِ مسابقه است و با سگی وحشی به نام «زغال‌ارّه»‌ شاخ تو شاخ می‌شود. سگی که می‌خواهد هر طور که شده سگ برترِ مسابقه باشد.
پدید آورندگان
لزلی گیبس
لزلی گیبس
لزلی گیبس نویسنده‌ی بین‌المللی و معلم دوره‌ی ابتدایی است. او و تصویرگر کتاب‌های جرقه برای یکی از کتاب‌هایشان به نام شب ترسناک برنده‌ی جایزه‌ی سی‌.بی.‌سی‌.ای شدند، جایزه‌ای که هر سال به یکی از کتاب‌های خردسالان تعلق می‌گیرد. کتاب‌های اردک را بیاور، به‌سرعت چشمک پری صورتی! و اولین خواب خرس کوچک اسم کتاب‌های دیگر لزلی گیبس است.
استیون مایکل کینگ
استیون مایکل کینگ
استیون از بچه‌بودن خیلی خوشش می‌آید. پابرهنه‌بودن، روی علف‌های بلند دویدن و روی کلّه ایستادن احساس آزادیِ خوبی بهش می‌دهد. دوست نداشت بزرگ شود و مجبور باشد کفش بپوشد. اما بزرگ شد. خودش می‌گوید اگر تصویرگر نمی‌شد، حتماً درویش می‌شد، توی آفتاب می‌نشست و حلقه‌ی گل درست می‌کرد. اما مامان‌بزرگ پیرش مراقبش بود و نگذاشت توی دنیای درویشی بیفتد. الان توی ساحل شرقی استرالیا توی یک جزیره توی یک خانه‌ی خشتی‌ زندگی می‌کند، همراه همسر و دو تا بچه‌اش و چندتایی حیوان. استیون خیلی خوشحال است که زندگی‌اش همان‌جوری شده که همیشه دوست داشته.
نسرین‌نوش امینی
نسرین‌نوش امینی
کوچولو که بودم، همیشه آرزو داشتم از نوک یه فانوس دریایی آویزون پای یه لک‌لک بشم و پر بگیرم. دلم می‌خواست تهِ اقیانوس همسایه‌ی یه ماهی قرمز خط‌خط‌دار بشم. آرزو داشتم قدم اون‌قدر بلند بشه که کله‌م از وسط ابرها بزنه بیرون، روزی یه کاسه ابر بخورم، توی اتاقم یه آسمون سورمه‌ای واسه خودِ خودم داشته باشم، به‌جای فرش، کفِ اتاقم از چمن باشه و شب‌های امتحان زیر نورِ کرم شب‌تاب درس بخونم. دلم می‌خواست صندلی اتاقم بوی اونی رو که دوستش دارم، تا همیشه‌ی همیشه توی خودش نگه داره. توی دنیای ‌راستکیِ آدم‌ها رسیدن به این آرزوها سخته. ولی توی دنیای خال‌خالی قصه‌ها به آرزوهای گنده‌تر از این هم می‌شه رسید، اینه که آخرین آرزوم شد نویسنده شدن! *** نسرین‌نوش امینی، نویسنده، مترجم و ویراستار است. کارشناسی ارشد زبان‌و‌ادبیات فارسی خوانده. به‌خاطر کتاب کارت دعوت داری موش‌موشک؟ برگزیده‌ی اولین کارگاه خلق کتاب تصویری و برنده‌ی نشان پنج‌ستاره از شورای کتاب کودک و چهار لاک‌پشت پرنده شد. رمان بابابزرگ کله‌پشمکی و صورتی من او یکی از برندگان جشنواره‌ی پرنده‌ی آبی بود و داستان هندوانه‌ی بنفش او داستانِ برتر انجمن نویسندگان. کتک‌خور سلطنتی و کوهستان شارلاتان نام کتاب‌های دیگری است که از همین نویسنده و مترجم در نشر هوپا منتشر شده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : رایان مهدیان

اگر ثبت‌نام کنیم چه اتفاقی می‌افتد ؟

فعلاً توی سایت ثبت‌نام نکنید. بخش ثبت‌نامش خراب است.
کاربر مهمان : رایان مهدیان

حیف که نمی تونم کتاب های هوپا را بخرم چون من در روتردامه هلند زندگی می کنم

کاربر مهمان : رایان مهدیان

لطفا به نویسنده ی این کتاب بگیند جاد ۵ این کتاب را بنویسد

کاربر مهمان : محمد.حسین

سلام‌‌لطفا‌راهنمایی‌کنید‌کتاب‌کاراگاه‌جرقه‌ای‌‌برای‌من‌که‌۱۲‌سالم‌است‌‌مناسب‌است.

سلام. کمی از کتاب را خودتان بخوانید (از دکمه‌ی کنار عکس کتاب استفاده کنید که چند صفحه از کتاب را ببین). ببینید خوشتان می‌آید یا نه. بهترین راه این است، چون کتاب‌ها زیاد سن و سال ندارند و ما هم زیاد شما را نمی‌شناسیم که براساس سلیقه‌تان راهنمایی‌تان کنیم.
کاربر مهمان : ارینا ترابی

واقعا عالی جلد پنجم نداره

نه متأسفانه، همین ۴ جلده.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی