انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

توبی درخت‌نشین ۱/ زندگی معلق

نویسنده : تیموته دو فومبل
تصویرگر : فرانسوا پلس
مترجم : امیرحسین مهدی‌زاده
تعداد صفحات : 328
گروه سنی : ۱۱ تا ۱۵ سال
از مجموعه‌ی : توبی درخت‌نشین
قیمت : 47000 تومان
این رمان درخشان و کم‌نظیر، جایزه‌های متعددی مثل جایزه‌ی سنت‌اگزوپری، جایزه‌ی تام‌تام، جایزه‌ی سورسییر، جایزه‌ی لیروکولژ، جایزه‌ی بزرگ لیماژینر و جایزه‌ی بزرگ دژونلکتور را دریافت کرده و به بیش از بیست زبان دنیا ترجمه شده است.

*

توبیِ درخت‌نشین پسری است یک‌ونیم میلی‌متری. خیلی‌خیلی کوچک. او با خانواده و قوم‌وخویش‌ها و دیگر درخت‌نشین‌ها روی درخت بلوط بزرگ زندگی می‌کند...

بیشتر بدانید!
توبیِ درخت‌نشین پسری است یک‌ونیم میلی‌متری. خیلی‌خیلی کوچک. او با خانواده و قوم‌وخویش‌ها و دیگر درخت‌نشین‌ها روی درخت بلوط بزرگ زندگی می‌کند. پدر توبی اختراع مهمی کرده، اما حاضر نمی‌شود راز آن را فاش کند، برای همین خانواده‌ی توبی تبعید و زندانی می‌شوند. فقط توبی می‌تواند فرار کند. او در میان شاخه‌ها می‌دود و با پاهای خسته و زخمی از دست درخت‌نشین‌ها فرار می‌کند و وارد یک ماجراجویی بزرگ می‌شود.

داستانی فوق‌العاده از ماجراجویی‌ها و دوستی‌ها و دلدادگی‌ها در دلِ دنیایی کوچک.

*

این رمان درخشان و کم‌نظیر، جایزه‌های متعددی مثل جایزه‌ی سنت‌اگزوپری، جایزه‌ی تام‌تام، جایزه‌ی سورسییر، جایزه‌ی لیروکولژ، جایزه‌ی بزرگ لیماژینر و جایزه‌ی بزرگ دژونلکتور را دریافت کرده و به بیش از بیست زبان دنیا ترجمه شده است.

پدید آورندگان
تیموته دو فومبل
تیموته دو فومبل
تیموته دو فومبل در سال ۱۹۷۳ به دنیا آمد. او در ویتنام استاد ادبیات فرانسه بود، ولی خیلی زود به سراغ تئاتر رفت. در سال ۱۹۹۰ گروه تئاتری تشکیل داد که خودش نمایش‌نامه‌هایش را می‌نوشت و آن‌ها را کارگردانی می‌کرد. نمایش‌نامه‌ی «فانوس دریایی» که در هجده سالگی نوشت، در فرانسه روی صحنه رفت و سپس ترجمه شد و در کشورهای زیادی به اجرا درآمد. داستان «همیشه می‌رقصم» او در افتتاحیه‌ی جشنواره‌ی اَوینیون در ۲۰۰۲ خوانده شد. اولین رمان او، «توبی درخت‌نشین»، موفقیتی بین‌المللی به همراه داشت و به بیست زبان ترجمه شد.
فرانسوا پلس
فرانسوا پلس
فرانسوا پِلَس در سال ۱۹۵۷ به دنیا آمد. در دانش‌سرای اِستین، ارتباطات تصویری خواند. او برای کتاب‌های بی‌شماری تصویرسازی کرده است. با کتاب‌های «آخرین غول‌ها» «پیرمرد دیوانه‌ی نقاشی» و «اطلس جغرافی‌دان‌های اُربای» (که بیشتر آن‌ها در انتشارات مشهور گالیمار منتشر شده‌اند)، در حوزه‌ی کتاب‌های تخیلی، به تصویرگری بااستعداد مشهور شد. از طراحی‌های او در کتاب‌های نویسندگان بزرگی استفاده شده است. او با «توبی درخت‌نشین»، یک بار دیگر هنرش را به سخن درآورده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : امیرحسین کوکبی

هوپا تو به من 12 ساله ای که خیلی کتاب های طنز دوست دارم چی پیشنهاد میکنی

فکر کنیم از گورخر گلادیاتور، مأمور Z، ماجراهای ژان و ژان و بلارت خوشتون بیاد.
کاربر مهمان : محمد مهدی

سلام این کتاب چه زمانی در دسترس قرار می گیره؟؟

سلام. امیدواریم تا اول‌های دی پخش بشه.
کاربر مهمان : بهر

سلام چند جلده؟

سلام. دو جلده.
کاربر مهمان : هلنا عقیلی

سلاااااااام هوپاااا جون 😘 مرسی که انقدر خووبیییی . من عاشقتم بهترین نشششر دنیااااااا . انشالله عااااللللیییی باااشیییی همممییشهههه 😘😘😘😘😘😘😘(جواب بده لطفاااا)

سلام دوست خوبمون. نمی‌دونید چقدر خوشحالیم که دوست‌های خیلی خوبی مثل شما داریم.