انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

تافی، دختری در جست‌وجوی فراموشی

نویسنده : سارا کروسان
تعداد صفحات : 424
گروه سنی : جوان
قیمت : 75000 تومان
آلیسون دختر نوجوانی است که پدری خشن و بیمار دارد، زندگی با پدر غیرممکن است. آلیسون از خانه فرار می‌کند و جایی برای زندگی ندارد. او به خانه‌ای پناه می‌برد که به‌گمانش متروک است. اما خانه خالی نیست. زن پیری به اسم مارلا آنجا زندگی می‌کند که بیماری فراموشی دارد.

مارلا فکر می‌کند آلیسون همان تافی، یکی از دوستان دوران جوانی‌اش است.

بیشتر بدانید!
آلیسون دختر نوجوانی است که پدری خشن و بیمار دارد، زندگی با پدر غیرممکن است. آلیسون از خانه فرار می‌کند و جایی برای زندگی ندارد. او به خانه‌ای پناه می‌برد که به‌گمانش متروک است. اما خانه خالی نیست. زن پیری به اسم مارلا آنجا زندگی می‌کند که بیماری فراموشی دارد.

مارلا فکر می‌کند آلیسون همان تافی، یکی از دوستان دوران جوانی‌اش است.

آلیسون هم هویت واقعی خود را پنهان می‌کند و نقش تافی را بازی می‌کند. این‌جوری جایی برای ماندن و خوابیدن دارد. امنیتی که هی‌چوقت در زندگی نداشته است.

هرچه زمان می‌گذرد، آلیسون درمی‌یابد که مارلا به دوستی واقعی نیاز دارد و کم‌کم از خودش می‌پرسد خانه چیست؟ خانواده چه نقشی در زندگی‌ام دارد و من واقعاً کیستم؟ آیا باید همیشه کسی باشم که دیگران می‌خواهند؟ کسی که پدرم، مارلا یا دیگران می‌خواهند؟ آیا معنی واقعی دوست‌داشتن این است؟

آلیسون باید مسیر واقعی زندگی‌اش را پیدا کند.

پدید آورندگان
سارا کروسان
سارا کروسان
1981 به دنیا آمده. در انگلیس بزرگ شده و چند سالی هم در آمریکا زندگی کرده، اما این روزها می‌توانید گوشه‌وکنار لندن پیدایش کنید. سال‌ها معلم انگلیسی بوده و کارش را هم عاشقانه دوست داشته، اما مجبور شده از این کار دست بکشد و فقط بنویسد. در اتاق کارش میان یک دنیا کتاب و گیاه و فنجان‌های نصفه‌ونیمه‌ی چای جاسمین کار می‌کند. بیسکوییت و سکوت کمک می‌کنند بهتر کار کند. برای نوجوانان رمان می‌نویسد و بعضی از این رمان‌ها جایزه‌هایی هم برده‌اند. از رنگ‌ها، زرد را دوست دارد و از نوشیدنی‌ها چای سبز و جاسمین را. دوست دارد بیشتر و بیشتر کتاب بنویسد. دوگانه‌ی نفس و مقاومت و یک نام دو تا از کتاب‌های اوست. وزن آب کتاب دیگری است که از همین نویسنده در نشر هوپا منتشر شده است.
بیتا ابراهیمی
بیتا ابراهیمی
بیتا ابراهیمی در سال ۱۳۵۵ به دنیا آمد و با وجود اینکه خیلی بازیگوش بود، درس‌هایش را حسابی خواند و الان یک لیسانس، یک فوق لیسانس و کلی کتاب که برای بچه‌ها ترجمه کرده، دارد. چیزهایی که خیلی دوست دارد به ترتیب این‌ها هستند: بچه‌ها، دوست‌های خوب، نقاشی کشیدن، گربه‌ها و ... ولی راستش بیشتر از همه کتاب دوست دارد؛ چون توی کتاب هم بچه هست، هم دوستی‌های خوب، هم گربه... توی کتاب‌های خوب همه‌ی چیزهای خوب پیدا می‌شود. ابراهیمی ترجمه‌ی مجموعه‌ی مأمور‌Z را به همه‌ی بچه‌های زیرکی تقدیم می‌کند که با شیطنت‌هایشان لحظه‌های زیبا و شادی خلق می‌کنند.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : :>

سلام هوپا...خیلیی خوشحال شدم وقتی دیدم این دو تا کتاب از خانم سارا کروسان(یک و تافی) ترجمه شدن...من خیلی خیلی یه کتابی رو دوست دارم ولی متاسفانه هیچ انتشاراتی ترجمه‌ش نکرده...میخواستم ازتون درخواست کنم که اگر میشه این کتاب رو ترجمه کنین this is where it ends...لطفا صادقانه بگین بعد از بررسی کردنش که ایا میتونید ترجمش کنین یا خیر...خیلی دوستون دارم ممنونم از انتشارات قشنگتون:)♡

سلام دوست عزیزمون. خیلی ممنونیم از همراهی‌تون. چشم حتما پیشنهاد خوبتون منتقل می‌شود.
کاربر مهمان : صبا لطفی

سلام وقتتون بخیر.ببخشید امکان داره لطفا تاریخ دقیق برگزاری کلاس نویسندگی خلاق رو بفرمایید؟! با تشکر از انتشارات بی نظیرتون.

سلام دوست خوبمون. اگر منظورتون دوره‌های نویسندگی آکادمی هوپا هست، هفته‌ی اول تیرماه.
کاربر مهمان : زویا

سلام وقت بخیر ببخشید چه زمانی در تابستان کلاس های نویسندگی خلاق برگزار می کنید؟

سلام دوست عزیزمون. حواس‌تون به اینستاگرام هوپا باشه. اونجا زمان شروع ثبت‌نام برای کلاس‌ها رو اعلام می‌کنن.
کاربر مهمان : النا

سلام دوازده سالمه عاشق کتاب های این نشر هستم کلا زیاد کتاب میخونم عاشق ژانر طنز و ماجراجویی ، ترسناک و... هستم میشه چند تا کتاب به من معرفی کنید از همین نشر

سلام دوست عزیزمون. بسیار عالی. قبلا چه کتاب‌هایی خوندید؟
کاربر مهمان : صدرا مذهب جعفری

سلام.شما چه کتاب پلیسی -معمایی را به من پیشنهاد می کنید.۸سالم است.

سلام دوست عزیزمون. «کارآگاه کوفسکی»، «کارآگاه لئوپل»، «کارآگاه سیتو»، «کارآگاه کرگدن»
کاربر مهمان : امین

سلام من هم با پرونده فرعی موافقم چاپ میکنید؟؟؟؟

سلام. پیشنهادتون منتل شد، ما هم امیدواریم که چاپ بشه.
کاربر مهمان : ☺💛

سلاااااام لطفا لطفا لطفا کتاب پرونده فرعی ۱۳ حادثه رو که دوست خوبمون گفتن رو چاپ کنید ❤♥️📚

سلام. چشم. پیشنهادتون جهت بررسی منتقل می‌شود.
کاربر مهمان : کتاب خوار

سلام ببخشید شما به من گفتید که کتابی کارآگاهی نوشته لمونی اسنیکت به شما معرفی کنم و شما منتشرش کنید من تحقیق کردم و متوجه شدم کتاب پرونده فرعی 13 حادثه مشکوک نوشته لمونی اسنیکت هست و ادامه کتاب همه سوال های اشتباه هستش متاسفانه در انتشارات کتابسرای تندیس هم به چاپ رسیده ولی برای شما ضروری هست چون شما همه سوال های اشتباه رو منتشر کردید و کتاب پرونده فرعی 13 حادثه مشکوک ادامش هست زودتر اقدام کنید لطفا

سلام دوست خوبمون. ممنون از پیشنهاد و توضیحاتتون. حتما منتقل می‌شود.
کاربر مهمان : کسری شاهدی

👌😍 من این کتاب رو با ترجمه خیلی خوب و جذاب و با کیفیت نشر افق خوندم واقعا یکی از اون کتاب‌هاییست که باعث می‌شه تغییر کنین. از اون کتاب‌هاست که غافلگیرتون می‌کنه و واقعا تأثیرگذاره. کتاب به قالب شعر آزاد هست و جوان‌ها و نوجوان‌های فوق‌العاده کتاب‌خوان حتما لذت خواهند برد 🌱😍👌

کاربر مهمان : صدرا همیشگی

هوپا جون؟؟ ایول عشقمممممم این سارا خانم این روزا چه پر انرژی شده😂😂