انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

افلاطون‌های جوان/ تئاتر کوچک هانا آرنت

تصویرگر : کلمانس پوله
مترجم : فرزانه باقری آتدرسی، پونه تویر سیاری
تعداد صفحات : 72
گروه سنی : 12 تا 16 سال
از مجموعه‌ی : افلاطون‌های جوان
قیمت : 33000 تومان
هانا آرنت می‌خواهد آخرین کتابش را بنویسد؛ اما انگار چیزی را فراموش کرده. همین‌طور که فکر می‌کند، دوستی از گذشته سراغش می‌آید. مهمانِ تازه‌وارد کسی نیست جز خودش در سن نُه‌سالگی! او و هانای جوان به تئاتر کوچکی می‌روند و نمایش ترسناکی را تماشا می‌کنند: گرگ بدجنس و عروسکهای خیمه‌شب‌بازی اهالی شهر را به وحشت انداخته‌اند. اما در سیاه‌ترین روزها، حتی وقتی به نظر می‌رسد که تاریکی همه‌جا را فراگرفته، همیشه راه نجاتی وجود دارد. آیا درباره‌ی «تئاترِ» دنیای واقعی هم همین‌طور است؟
بیشتر بدانید!
هانا آرنت می‌خواهد آخرین کتابش را بنویسد؛ اما انگار چیزی را فراموش کرده. همین‌طور که فکر می‌کند، دوستی از گذشته سراغش می‌آید. مهمانِ تازه‌وارد کسی نیست جز خودش در سن نُه‌سالگی! او و هانای جوان به تئاتر کوچکی می‌روند و نمایش ترسناکی را تماشا می‌کنند: گرگ بدجنس و عروسک‌های خیمه‌شب‌بازی اهالی شهر را به وحشت انداخته‌اند. اما در سیاه‌ترین روزها، حتی وقتی به نظر می‌رسد که تاریکی همه‌جا را فراگرفته، همیشه راه نجاتی وجود دارد. آیا درباره‌ی «تئاترِ» دنیای واقعی هم همین‌طور است؟ آیا مردم می‌توانند با کمک هم تغییر ایجاد کنند؟
پدید آورندگان
ماریون مولر کلار
ماریون مولر کلار
ماریون مولر کلار مدرک دکتری دانشکده‌ی الهیات پروتسـتان در اسـتراسـبورگ را دارد. او سال‌ها درمورد کتاب مقدس کار کرده است. او همچنین برای هفته‌نامه‌ی فرانسوی ریفرمتِری به‌طور پیوسته می‌نویسد و همین‌طور داستان‌هایی را برای جوانان در مطبوعات منتشر می‌کند. ماریون به‌همراه همسر و دو فرزندش در منطقه‌ی الزاتین ووسگسِ فرانسه زندگی می‌کند.
کلمانس پوله
کلمانس پوله
کلمانس پوله بعد از سپری‌کردن دوران کودکی‌اش در بلژیک و تحصیل در پاریس و استراسبورگ، در لندن اقامت کرد؛ آنجا طراحی و نقاشی و حکاکی می‌کند. ممکن است توقفگاه بعدی‌اش نیویورک باشد و آنجا در کالج بارد، یاد و خاطره‌ی هانا آرنت را گرامی بدارد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : آیلا زینال نژاد

هوپا ۱فلسفه چیه؟؟؟؟ ۲راز جنگل هزار دستان خوبه یا این ؟؟؟؟(هوپا فکر کنم این کتاب تصویر هاش رنگیه به این دلیل 33هزار تومانه )

فلسفه شیوه‌ای از تفکر و طرح پرسش است. یعنی فکرکردن به چیستی‌ها و چرایی‌های جهان هستی. بله کتاب خیلی زیباییه.
کاربر مهمان : آیلا زینال نژاد

سلام هوپا من میخوام بخرم راهنمایی میکنی؟؟؟!!!!

سلام دوست عزیزمون. از طریق سایت هوپا مارکت می‌تونید ثبت سفارش بفرماید. آدرس سایت خذمت شما: www.hoopamarket.com
کاربر مهمان : مریم

فلسفیه؟یعنی مثل مجموعه پرسش های خیلی خیلی مهم؟آخه من عاشق فلسفم

بله دوست عزیزمون. فلسفیه.
کاربر مهمان : Avisa

دکتر هوپا چیه؟

بخش کتاب‌های غیرداستانی، علمی و فلسفی هوپا.
کاربر مهمان : صدرا همیشگی

سلام سلام صد تا سلام به به عالی خیلی عالی یه کتاب بینظیر هستش دست گلگون درد نکنه

سلام صدرا جان. ممنون ازتون دوست همیشگی و خوبمون.
کاربر مهمان : صدرا

سلام هوپا جونم این کتاب درباره چیه؟؟؟

سلام. توضیحاتی ازش براتون نوشتیم. پی‌دی‌اف خلاصه‌ش رو هم می‌تونید مطالعه بفرمایید. هانا آرنت می‌خواهد آخرین کتابش را بنویسد؛ اما انگار چیزی را فراموش کرده. همین‌طور که فکر می‌کند، دوستی از گذشته سراغش می‌آید. مهمانِ تازه‌وارد کسی نیست جز خودش در سن نُه‌سالگی! او و هانای جوان به تئاتر کوچکی می‌روند و نمایش ترسناکی را تماشا می‌کنند: گرگ بدجنس و عروسکهای خیمه‌شب‌بازی اهالی شهر را به وحشت انداخته‌اند. اما در سیاه‌ترین روزها، حتی وقتی به نظر می‌رسد که تاریکی همه‌جا را فراگرفته، همیشه راه نجاتی وجود دارد. آیا درباره‌ی «تئاترِ» دنیای واقعی هم همین‌طور است؟