مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

بلارت 1/ پسری که حال نداشت قهرمان باشد

نویسنده : دومینیک بارکر
تصویرگر : فردریک پیلوت
تعداد صفحات : 372
گروه سنی : ۱۰ تا ۱۶ سال
از مجموعه‌ی : بلارت
قیمت : 37000 تومان
به‌هر‌حال بلارت بدون آنکه کف چکمه‌هایش را دم در تمیز کند، یکراست وارد آشپزخانه شد. آنجا کسی انتظارش را می‌کشید که حتی بلارت را مجبور کرد دو بار نگاهش کند. مهمان داشتند. پدربزرگش از مهمان‌های ناخوانده خوشش نمی‌آمد. می‌گفت مردم اول سر حرف را باز می‌کنند و بعد، زود پسرخاله می‌شوند. پدربزرگ همه‌جا چو انداخته بود که بلارت مرض ناشناخته و خطرناکی دارد که به هر‌کسی که عضو خانواده‌ی آن‌ها نباشد سرایت می‌کند. این شایعه جلوی رفت‌و‌آمد مردم را گرفته بود، ولی از طرفی هم مانع مدرسه‌رفتن بلارت شده بود. تنها روزی هم که بلارت به مدرسه رفت و سعی کرد اوضاع را روبه‌راه کند، همه‌ی بچه‌ها با جیغ‌های بنفش دررفتند. البته تقصیر آن‌ها نبود، چون معلمشان زودتر از بقیه پا به فرار گذاشته بود.
بیشتر بدانید!
اگر يک جادوگر كاردرست بيايد سراغتان و بگويد كه سرنوشت بشريت به شما بستگی دارد چه كار می‌كنيد؟

الف. چند جفت جوراب اضافه برمی‌داريد و راه می‌افتيد كه بشريت را نجات دهيد؟

ب. چند لحظه فكر می‌كنيد و بعد چند جفت جوراب اضافه برمی‌داريد و راه می‌افتيد كه بشريت را نجات دهيد؟

ج. توي خانه می‌مانيد و از گاوهای پدربزرگتان مراقبت می‌كنيد؟

بلارت گزینه‌ی آخر را انتخاب می‌كند، ولي خب در واقع حق انتخاب چنداني هم ندارد. در تقديرش نوشته كه فقط او می‌تواند «زولتاب» اهريمنی را شكست بدهد. زولتاب پس از صدها سال كه در اعماق زمين زندانی بوده، فرار كرده و حالا مي‌خواهد نسل آدميزاد را از بين ببرد...

پدید آورندگان
دومینیک بارکر
دومینیک بارکر
سال 1966 در انگستان به دنيا آمده. چند سالي كار طنز كرده و بعد معلم شده است. از قرار معلوم الان در اسپانيا زندگي مي‌كند و در فكر كتاب‌هاي باحالِ بعدی است. باركر كم، اما خوب مي‌نويسد. سه مجموعه‌ي معروف او بلارت،‌ ميكي شارپ و راهنماي خُل‌بازي‌هاي مكس و مالي هستند.
فردریک پیلوت
فردریک پیلوت
با مدادش 252 متر در ساعت طراحي مي‌كند. با اين حساب از آغازِ كارش تا حالا 110376 كيلومتر خط كشيده. ديوانه‌كننده است؟ نه؟ فردریک در فرانسه متولد شد و تصميم گرفت به جاي معادن فلز، برود سمت معادن مداد! در استراسبورگ در رشته‌ي دكوراسيون هنري درس خواند و حالا هم با همسر و فرزندش همان‌جا زندگي مي‌كند و با ناشران بزرگي مثل ميلان همكاري مي‌كند.
مسعود ملک‌یاری
مسعود ملک‌یاری
در بچگي مي‌رود دنبال آجيل كه توي صندوق قديمي پدرش، كتاب پيدا مي‌كند. از همان ظهر تابستان هم وارد سرزمين قصه‌ها مي‌شود و همان‌جا مي‌ماند. عاشق خيارشور، كتاب و سگ‌هاست و اين روزها در كتاب‌فروشي‌اش، «قايق كاغذي» زندگي مي‌كند. تا 37‌سالگي پنجاه كتاب نوشته و ترجمه كرده و چند جايزه مثل قلم بلورين جشنواره مطبوعات، لوح شوراي كتاب كودك براي ترجمه‌ی كتاب اريك و يك دبه خيارشور به پاس يك عمر بازيگوشي از مادرش دريافت كرده است. او مجموعه‌ي بلارت را خيلي دوست دارد. بلارت حال آدم را خوب مي‌كند.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : محمدصدرا ترابی

با سلام. من این کتاب رو هفته ی قبل از روبروی دانشگاه تهران خریدم ولی متاسفانه 16صفحه از کتاب تکراری چاپ شده و صفحات 334 تا 348 داستان وجود نداره ....لطفا بیشتر در چاپ کتاب دقت کنید😯😯😯

سلام. ممنون که گفتید. متأسفانه گاهی چنین اشکال‌هایی در یک کتاب ممکن است پیش بیاید که برای همین بهتر است همان موقع که کتاب را می‌خرید آن را ورقی بزنید تا مطمئن شوید مشکلی نداشته باشد. برای حل این مشکل هم لطف کنید با دفتر نشر تماس بگیرید تا راهنمایی‌تان بکنند: ۸۸۹۶۴۶۱۵
کاربر مهمان : سهیل

بلارت3 دردر راهند جدید میآید یانه

فعلاً منتظر مجوز وزارت ارشادیم.
کاربر مهمان : بهار

عاااااااالللللییییییییییییییی من جلد یک ودورا خواندم و بی نظیره می گم جلد۳کی میاد؟

ممنون. هنوز زمان انتشار جلد ۳ مشخص نیست.
کاربر مهمان : رز

کتاب جذاب خنده دار😁😁عاااااااااااااااااااللللللللیییییییییییییییییییییییییییی😍😍😍😍😍😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

کاربر مهمان : ارین ممبینی

عالی و هیجان انگیز کلا چند جلد است

روی هم سه جلد است.
کاربر مهمان : ارین ممبینی

جلد بعدی کی میاید

فروردین یا اردیبهشت سال ۹۷.
کاربر مهمان : مهمان

سلام و خسته نباشید. این کتاب در یک کلام فوق العاده بود. جذاب و پرکشش و دلنشین. امیدوارم جلد های دیگر این مجموعه را نیز با همین ترجمه منتشر کنید. سپاس.

کاربر مهمان : مهمان

کی می آید؟

امیدواریم تا حداکثر یک ماه دیگر منتشر و در کتاب‌فروشی‌ها توزیع شود.
کاربر مهمان : البرز داوطلب

سلام هوپا... خانه ی درختی ۹۱ طبقه رو کی می رسونین؟!

سلام. ببینید به دلیل مشکلاتی که در ایران وجود داره، ما هیچ‌وقت نمی‌تونیم زمان دقیقی برای چاپ یک کتاب اعلام کنیم. قبلا این کار رو کردیم و حسابی بدقول شدیم پیش شما هوپایی‌ها. هر وقت کتابی چاپش نزدیک شد، اسمش میاد تو بخش «در راهند» و بعد از اون تا حداکثر یک ماه منتشر می‌شه. هر وقت هم چاپ شد اسمش میاد تو صفحه‌ی اول سایت و تو کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگراممون هم خبررسانی می‌شه.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی