انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

ماکاموشی، جزیره‌ی جوندگان جسور ۱۰/ بزن بریم با کوسه‌ها شنا کنیم!

تصویرگر : لرنتزو کیاوینی، تپیکا تپراسکا
مترجم : فریبا چاوشی
تعداد صفحات : 128
گروه سنی : ۸ تا ۱۲ سال
قیمت : 39000 تومان
ساکت شد و انگشتش را کرد توی دماغش. بعد دنبال حرفش را گرفت: «نه داداش! اصلاً و ابداً مثل من نیست. دنبال هیجان و این چیزها هم نیست. نه از کوسه‌گیری خوشش می‌آد، نه با صخره‌نوردی حال می‌کنه. بُزدل‌موشیه واسه خودش! آره، خیلی ضدّ‌حاله. خودت که این‌جور موش‌ها رو می‌شناسی. از همین مسافرت‌های پَک‌وپیرزنی واسه‌ش خوبه. تهِ تهِ خطرش این باشه که پشم‌هاش آفتاب‌سوخته شه. ها! ها! ولی خیلی خَرپوله‌ها! نگران مایه‌تیله نباش. پولش از پارو بالا می‌ره!»
بیشتر بدانید!
آسمان آبی، سواحل ماسه‌ای... داشتم خواب خوشی می‌دیدم. خواب تعطیلاتی قشنگ و آرام زیر نور آفتاب. باید چند وقتی از هیاهوی شهر موش‌ها دور می‌ماندم. اگر تراپولا من را به یک مسافرت دیوانه‌‌وار نمی‌فرستاد، خواب خوشم به حقیقت می‌پیوست. واقعاً سفر وحشتناکی بود. یک‌دفعه دیدم به‌جای ساحل زیبای دریا، توی یک هتل کثیفم و یک خروار کَک هم ریخته‌اند توی رختخوابم و توی گوشم ویزویز می‌کنند! آخ! یعنی واقعاً می‌شد از همچین مسافرتی لذت ببرم؟
پدید آورندگان
فریبا چاوشی
فریبا چاوشی
فریبا چاوشی در یکی از سال‌های خیلی دور، آن‌قدر دور که در خیال آدم نمی‌گنجد، از دورترین جای جهان هستی، جایی که در آن ستاره‌ای از دنیا رفته بود، هزار تکه شده بود و هر تکه‌اش به جایی سفر کرده بود، سوار بر یکی از همین تکه‌ها روی کره‌ی زمین پا گذاشت و از همان لحظه خیلی دلش می‌خواست از یک‌مشت خاکستر ستاره به فریبا تبدیل شود و خب ... شد. از همان‌موقع بود که فکر کرد با خیال‌پردازی می‌تواند هر چیزی را که دلش بخواهد، به دست آورد. این بود که قلم به دست گرفت و نوشت و نوشت و نوشت ... *** فریبا چاوشی متولد 1367 است و در دانشگاه کارشناسی تئاتر خوانده است.
جرونیمو استیلتن
جرونیمو استیلتن
در جزیره‌ی ماکاموشی، شهر نیوموش‌سیتی متولد شد. کودک که بود، خانواده‌ی استیلتُن او را به موش‌خواندگی پذیرفتند و در همین شهر بزرگ شد و به دانشگاه رفت. جرونیمو نویسنده‌ای سرشناس است، همینطور روزنامه‌نگار و مدیرمسئول انتشارات استیلتُن و سردبیر «جریده‌ی جوندگان»، مشهورترین روزنامه‌ی جزیره. آقای استیلتُن مرتب در پی ماجراجویی‌های تازه است تا برای کتاب‌هایش قصه‌های هیجان‌انگیز دست‌وپا کند. خودش که می‌گوید کمی بزدل‌موش است، ولی همیشه آخرِ هر ماجرایی اوست که قهرمان می‌شود. جرونیمو استیلتُن تا معما را حل نکند، از پا نمی‌نشیند. چیزهایی که شاید دلتان بخواهد دربار ه‌ی جرونیمو بدانید: از هالووین متنفر است. به دارچین حساسیت دارد، سفر که می‌رود موش‌گیجه می‌گیرد، توی دنیا بیشتر از هر چیزی از گربه‌ها می‌ترسد و عاشق و شیدای آدامسِ پنیری است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : کسری رحیمی

عالی عالی💗💗💗

کاربر مهمان : ریحانه

گرونه !

کاربر مهمان : اوین محرمی

سلام من میخوام این این جلد و جلد نفرین هرم پنیری رو بخرم پست رایگانه ؟

سلام. هزینه‌ی ارسال برای سفارش‌های بالاتر از هشتاد هزار تومان (برای تهران و اگر شهرهای دیگرید با پست سفارشی) رایگانه.
کاربر مهمان : سروش

سلام توی این کتاب ته ا و بنجامین هستند؟

سلام. بنجامین اول‌های داستان هست، ولی از یک‌جایی به بعد نیست.
کاربر مهمان : ملیکا آتشی

خیلی خنده دار و تخیلی بود هیجان دارم که کتاب 11 ، 12 و 13 را بخوانم لطفا کتاب ماکاموشی 13 را هم ترجمه کنید

جلد ۱۳ ترجمه‌اش تمام شده و منتظر اجازه‌ی وزارت ارشاد برای چاپ آن هستیم.
کاربر مهمان : دیبا

خیلی دوست داشتم

کاربر مهمان : امیر حسین ترابی

سلام هوپا جون یه سوال داشتم من رفتم توی سایت جرونیمو استیلتن اونجا برای عکس روی جلد ده نوشته بود(برخیز جرونیمو) دلیل اینکه شما اسم جلد ده رو گذاشتین (بزن بریم با کوسه ها شنا کنیم) چیست؟؟

سلام. ممکن است ما اسم کتاب‌ها را بر اساس داستان و اینکه بچه‌های ایرانی چه اسمی را بیشتر می‌پسندند تغییر بدهیم.
کاربر مهمان : حسام

سلام از کجا باید کتاب ماکاموشی 10 را سفارش بدم جون محلمون کتاب فروشی نداره

اگر هیچ کتاب‌فروشی‌ای نزدیکتان نیست و در محله‌های دیگر شهرتان هم نیست، تنها راهی که برایتان باقی می‌ماند خرید اینترنتی است. برایتان پست می‌شود.
کاربر مهمان : تینا احمدنژاد

کتابهای شما مخصوصا سری ماکاموشی شما فوق العاده جالب و خواندنی هستند . ممنون از شما تینا از رامسر

کاربر مهمان : سلام

چرا نویسنده مکاموشی میخفیه

خودش این‌جور می‌خواد. دوست داره جوری باشه که انگار واقعاً نویسنده‌ی کتاب‌ها خود جرونیمو استیلتونه.
کاربر مهمان : ادرین

سلام میگم ماکاموشی 11کیمیاد الان اذر شد امانیاوردید میگید در پایان اذر میاید میارید الان بایدردراهند باشد

به زودی در بخش «در راهند» می‌آد.
کاربر مهمان : .

درسته که دیر دیر کتاب هاتون را می اورید ولی من عاشق کتاباتونم. من این ها را دارم. کاراگاه سیتو.خانه درختی. ریکی پرنده. ماکاموشی. تام گیتس. سرمگس. تورفین مهربان. ته جدولی ها

کاربر مهمان : .

باشه حالا که کاغذ کم امد کی درستش میکنین؟

به احتمال زیاد تا پایان ماه آذر منتشر می‌شه.
کاربر مهمان : .

اگه شما میگین تا اذر ماکاموش 11 درست میشه چرا توی دراه اند نمی گذاریدش؟ مگه شما نگفتین کتاب هایی که یک ماه مانده تا چاپ شوند را توی در راه اند می گذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به خاطر اینکه کاغذ زیاد پیدا نمی‌شد و مجبور شدیم چاپش را کمی عقب بیندازیم.
کاربر مهمان : .

این کتاب ها عالینننننننننننننننن💝💝💝💝💝💝و اگر تا اخرین جلدش را بیارید خیلی خوبهههههه من عاشق کتاب هاتونم😄

کاربر مهمان : سروش ابراهیمی

اکر من یک کتاب بنویسم در جه صورت جابش می کنید ببخشید کامبیوترم بعضی حروف رو نداره برای همین این جوری نوشتم.

طبق قانون نمی‌توانیم کتابی با نویسنده‌ی زیر ۱۸ سال منتشر کنیم. پیشنهاد ما این است که تا می‌توانید بخوانید و بخوانید، در کلاس‌های داستان‌نویسی شرکت کنید و نوشته‌های خود را برای نشریات کودک و نوجوان مانند عروسک سخنگو و سروش، بفرستید تا آن‌ها را نقد و چاپ کنند. این‌جوری کلی در داستان‌نویسی پیشرفت می‌کنید. آن‌وقت وقتی سنتان بالاتر از ۱۸ سال شد، می‌توانید داستانتان را برای ما بفرستید. ما آن را می‌خوانیم و اگر کارشناسان ما به آن امتیاز مثبت دادند، در هوپا منتشرش می‌کنیم.
کاربر مهمان : ژیلوان محمدی

جلد 13 جرنیمو عیدت مبارک اینه https://www.google.com/imgres?imgurl=http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRyjf6dikWLwmLYKYH-AQu1HO8zp4sz0m-eJBSRj3FcBeBiag3M&imgrefurl=https://books.google.com/books/about/Geronimo_Stilton_12_Merry_Christmas_Gero.html?id=Dgq6bCgZmYsC&source=kp_cover&h=1080&w=742&tbnid=whS9KbiqHS_buM:&q=a+very+merry+christmas+merry+christmas,+geronimo!&tbnh=160&tbnw=109&usg=AI4_-kQkspQ9oQ4FDk8CilaCifonaPe9hw&vet=12ahUKEwi4wteJ1JneAhXFSsAKHVN9BMkQ_B0wGnoECAcQFA..i&docid=EhtsasgS0SRmRM&itg=1&sa=X&ved=2ahUKEwi4wteJ1JneAhXFSsAKHVN9BMkQ_B0wGnoECAcQFA

کاربر مهمان : ژیلوان محمدی

لطفا این را چاپ کنید خیلی باحاله واسه شماره 13 چاپ کنید https://www.amazon.in/Geronimo-Stilton-Amazing-Adventure-Kingdom/dp/0545307716/ref=pd_sim_14_2/261-5858285-6992600?_encoding=UTF8&pd_rd_i=0545307716&pd_rd_r=0ab6ce2d-d5d6-11e8-81eb-8b4f7ad445aa&pd_rd_w=82rjx&pd_rd_wg=AJUID&pf_rd_i=desktop-dp-sims&pf_rd_m=A1VBAL9TL5WCBF&pf_rd_p=153bd337-ec7e-4eac-ad08-4a60709340fb&pf_rd_r=F71HDB6TYCPF0FX6XK5K&pf_rd_s=desktop-dp-sims&pf_rd_t=40701&psc=1&refRID=F71HDB6TYCPF0FX6XK5K

صبر داشته باشید، یکی یکی همه‌ی جلدها را منتشر می‌کنیم.
کاربر مهمان : کیوان

سلام کتاب ماکاموشی 11 کی منتشر می شود؟

سلام. اگر مشکلی پیش نیاید، در ماه آذر.
کاربر مهمان : علی نصری

ببخشید یک چیز دیگه مدیر انتشارات هوپا کیه

آقای محمدحسین متولی.
کاربر مهمان : علی نصری

ببخشید اسم جلد یازدهمش چیه

به بقیه‌ی بچه‌ها گفته‌ایم اسم جلدهای بعدی را. همه‌ی نظرها را ببینید، پیدایش می‌کنید.
کاربر مهمان : ۴

https://www.google.com/search?sa=X&espv=1&biw=800&bih=1232&q=a+very+merry+christmas+mouse+island+marathon&stick=H4sIAAAAAAAAAONgFuLSz9U3yDI0NE8vVwKzzSyM0sxLtHic8vOzgzNTUssTK4sByNUtHygAAAA&ved=2ahUKEwiA4OyYsJLeAhUONOwKHQXWByIQxA0wCnoECAoQNg سلام ببخشيد اين کتاب کي منتشر ميشه؟

سلام. مشخص نیست.
کاربر مهمان : کتابخوان

سلام ، خسته نباشید ، مسابقه ی اتاق تجربه که در کانالتان گذاشته اید ، در چند سال اینده ( مثلا ۶ یا ۷ سال بعد ) هم وجود دارد ، چون من واقعا نویسنده ی نسبتا خوبی هستم ، اصلا در ذاتم هست . ( این را از معلم نویسنده گی ام شنیده ام ) ولی حیف ، ۱۱ سال بیشتر ندارم .

سلام. خیلی عالی. ما که از آشنایی با نویسندگان جوان خیلی خوشحال می‌شویم. پیشنهاد ما این است که تا آن موقع تا می‌توانید بخوانید و بخوانید. خواندن اولین پایه‌ی نوشتن است. نگران هم نباشید. از این دوره‌ها باز هم برگزار خواهیم کرد و امیدواریم شما را در یکی از آن‌ها ببینیم.
کاربر مهمان : ا

جلد 10 رو درقم کدام مراکز سفارش دادن والان جلد ده رو دارند بگيد لطفا ما بریم بگریم. بچه دلیل نویسنده کتاب خواسته مخفی به مونه شما اطلاع دارید

ببینید کتاب‌فروشی‌ها مستقیم از ما کتاب نمی‌گیرند و ما دقیقاً نمی‌دانیم کدام‌هایشان کتاب‌ها را دارند. چند تا از کتاب‌فروشی‌هایی را که معمولاً کتاب‌های ما را دارند با آدرس و شماره‌ی تلفن در بخش «مراکز فروش» آورده‌ایم (که در منوی بالای صفحه موجود است). بهتر است به آن صفحه بروید، اسم مراکز فروش شهر قم را پیدا کنید و قبل از انکه به کتاب‌فروشی بروید به آن زنگ بزنید تا مطمئن شوید کتاب مورد نظر شما را داشته باشد.
کاربر مهمان : ۰

ببخشید چرا بعضی نشر ها مثلا نشر پرتقال از چهار سابقه دار و نشر افق از تام گیتس شما دارن سو استفاده میکنن

ببینید ایران هنوز قانون جهانی کپی‌رایت را قبول نکرده، برای همین یک کتاب را هر چند ناشر که بخواهند می‌توانند ترجمه و چاپ کنند. اگر قانون کپی‌رایت را قبول کرده بودیم، آن‌وقت فقط یک ناشر می‌توانست کار را چاپ کند، چون یک ناشر خارجی فقط به یک ناشر اجازه می‌دهد کتاب را ترجمه کند. برای همین نشر افق و نشر پرتقال کار غیرقانونی از نظر ایران نکرده‌اند و نمی‌شود گفت سوءاستفاده کرده‌اند، چون خیلی از ناشران در ایران یک کتاب را دوباره ترجمه می‌کنند، ولی ما در هوپا برایمان مهم است که از ناشر و نویسنده‌ی خارجی که صاحب اصلی کتاب است برای ترجمه‌ی آن اجازه بگیریم و بدون اجازه‌ی او کتابی را چاپ نکنیم، با اینکه می‌توانستیم مانند بقیه کار را بدون اجازه چاپ کنیم. به نظر ما این جوری کار ما اخلاقی است.
کاربر مهمان : ژیلوان محمدی

سلام جلد قسمت 11 اینه https://goo.gl/images/pPsfTc

آفرین.
کاربر مهمان : ارین ممبینی

ببخشید اسم جلد 12 و 14 چیست و متجرمشان کیست و آیا ماجراجویانست یا ترسناک

اسم جلدها را به بقیه‌ی بچه‌ها گفته‌ایم. نظرهای این کتاب و ماکاموشی ۹ را کامل ببینید تا اسم‌ها را بفهمید.
کاربر مهمان : ژیلوان محمدی

ببخشید ایا میتوانید جلد 11 12 را باهم ترجمه کنید

اگر بتوانیم با هم چاپشان می‌کنیم، ولی هنوز همه‌ی کارهای جلد ۱۲ تمام نشده.
کاربر مهمان : ژیلوان محمدی

سلام خانم فریبا چاوشی کی ترجمه نفرین هرم پنیری را شروع میکند اگر شروع کرده در بخش در راه بگذارید

سلام. ترجمه‌اش تمام شده و دارد کارهای دیگرش انجام می‌شود. ولی ما وقتی کتابی را در بخش «در راهند» می‌گذاریم که به زودی (مثلاً حداکثر یک ماه بعد) چاپ بشود.
کاربر مهمان : هوپا

عاااااااااااااااااااااااااااااالی ترین کتاب روی زمین

کاربر مهمان : q...

سلام هوپا. میشه خلاصه ی (کیسمس مبارک جرینیمو ) بنویسید.

سلام. هنوز آماده نشده خلاصه‌اش.
کاربر مهمان : مهیار

عاشق همه کتاباتونم . قیمتش هرچه قدر بشه میخرم

کاربر مهمان : q...

سلام هوپا. کتاب ماکاموشی 10درکرمان کی می یاد.

سلام. باید آمده باشد، چون در سراسر کشور پخش شده. از منوی بالای صفحه، به بخش «مراکز فروش» بروید، اسم شهرتان را انتخاب کنید، شماره تلفن و آدرس کتاب‌فروشی‌ها را نوشته‌ایم. قبل از رفتن به کتاب‌فروشی بهشان زنگ بزنید تا مطمئن بشوید کتاب را دارند.
کاربر مهمان : هوپایی

هوپا تا الان نویسنده چند جلد رو نوشته و منتشر کرده؟؟

خیلی زیاد، بیشتر از ۱۰۰ جلد.
کاربر مهمان : مانی

سلام کتاب ماکاموشی به انگلیسی چی میشه

سلام. اسم مجموعه‌اش همون اسم جرونیمو استیلتونه: geronimo stilton
کاربر مهمان : ادرين

سلام دو تا سوال داشتم سوال يك اينكه اين كتاب به بندرعباس رسيده يا نه دو اينكه جلد بعدي 11 نفرين هرم پنيري كي در در راه اند قرار ميگيرند لطفا تاريخ حدودي را اعلام كنيد

سلام. ما کتاب را پخش کردیم، احتمالاً پنج‌شنبه ۵ مهر در کتاب‌فروشی‌های بندرعباس باشد، ولی باز قبلش بهشان زنگ بزنید تا مطمئن شوید کتاب را آورده باشند. جلد ۱۱ هم احتمالاً اوایل آذر بیاید، ولی ما اصلاً قول نمی‌دهیم.
کاربر مهمان : کتابخوان

هوپا سلام ، این کتاب رو کی می تونم از کتابفروشی ها بخرم ؟ لطفا اگر میشود روزش را بگویید ( چون میدانم امدنش نزدیک است 🙃) موفق باشی هوپا جان

سلام دوست عزیز هوپایی. تا ۵ مهر هر کتاب‌فروشی‌ای که سفارش بدهد این کتاب را دارد، چون پخشش شروع شده.
کاربر مهمان : A

مگه شما نگفتید ۱ مهر میاد ؟

بله، در حال پخش است و تا پایان هفته (۵ مهر) همه‌ی کتاب‌فروشی‌هایی که سفارش بدهند کتاب را دارند.
کاربر مهمان : این ممبینی

ببخشید این کتاب آمده یا نه یکی داخل تل،رام هوپا که داشتش

ممکن است از نمایشگاه استانی خریده باشدش.
کاربر مهمان : جرینیمو ش

سلام، اسم جلد17چیست؟

سلام. مشخص نیست.
کاربر مهمان : شهریار وزیری

سلام جلد10 رو چه جوری تهیه کنیم؟

سلام. هنوز توی کتاب‌فروشی‌ها پخش نشده. هر وقت اسمش آمد توی بخش «آمده‌اند»، یعنی پخشش شروع شده و می‌توانید از کتاب فروشی‌ها تهیه کنید.
کاربر مهمان : محمد حسین شفیع زاده

سلام ببخشید این جلد کی میاد ممکنه تو مهر بیاد؟

سلام. بله، حتماً توی مهر می‌آید.
ژیلوان محمدی

سلام لطفا دو جلد موش های نجات و اژدها از فورچون رو هم ترجمه کنید

سعی می‌کنیم یکی یکی همه‌ی جلدها را منتشر کنیم.
ژیلوان محمدی

من خیلی منتظر جلد یازده هستم نفرین هرم پنیری

ژیلوان محمدی

سلام ببخشید واسه شعبه کردستان - بانه هم میفرستید؟

سلام. بله، ما در سراسر کشور پخش می‌کنیم. ولی باید خود کتاب فروشی‌ها به ما سفارش بدهند. از کتاب‌فروشی بخواهید که به ما سفارش بدهد.
کاربر مهمان : A.T

سلام لطفا بگین خلاصه جلد 12 چیه

سلام. هنوز حاضر نشده.
کاربر مهمان : کتابخوان

سلام به هوپای عزیز گل ، می خواستم یه چیز جالب به همه بگم ، میدونستید استیلتن ، اسم یک پنیره ؟ برای من که جالب بود امیدوارم برای شما هم همینطور باشه

سلام به شما دوست عزیز کتابخوان. بله، آفرین که توانستید این موضوع را کشف کنید.
کاربر مهمان : ادرين

سلام ماكاموشي اسم جلد ١٦ چيست ?

سلام. مشخص نیست هنوز.
کاربر مهمان : ادرين

سلام ماكاموشي اسم جلد 15 چيست ?🤔

سلام. اسمش این است: «کریسمس مبارک، جرونیمو!»
کاربر مهمان : th

ببخشید شما به همون ترتیبی که در ایتالیا امده کتاب ها را منتشر میکنید؟

نه. به ترتیب دلخواه خودمان. در هر کشوری مجموعه‌ی ماکاموشی را به ترتیب خودشان منتشر کرده‌اند.
کاربر مهمان : ناشناس

ببخشید خود نویسنده ماکاموشی به خارجی چه اسمی برای کتابش انتخاب کرده است ؟ میشه آن را هم به انگلیسی و هم به فارسی بگویید ؟

اسم مجموعه همان اسم جرونیمو است: Geronimo Stilton
کاربر مهمان : گیتی گلزار

ماکاموشی خیییللللییی عالیه! لطفا جلد 10 رو زودتر چاپ کنید. با تشکر فراوان گیتی گلزار 😎👰Gitty golzar👰😎

کاربر مهمان : علی رضا خان پور

راستی چرا قسمت 10 ماکاموشی را توی بابل نمیارید؟؟؟؟؟😠

ماکاموشی ۱۰ هنوز پخش نشده است. بعد از عاشورا در سراسر کشور پخش خواهد شد.
کاربر مهمان : ادرين

نميشه داخل محرم پخش بشه ؟ آخه اول مهر مدرسه ها باز ميشه !

نه متأسفانه. بعد از تاسوعا و عاشورا پخش می‌شه.
کاربر مهمان : ادرين

سلام كي مياددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد😡😡😡😡👿👿👿👿🤬🤬🤬🤬

سلام. چاپ شده و هفته‌ی اول مهر پخش می‌شه در کتاب‌فروشی‌ها.
ژیلوان محمدی

سلام من ژیلوان محمدی هست 12 سال دارم من خیلی کتاب ماکاموشی رو دوست دارم من تا جلد 9 رو دارم به محض این که بقیه جلد هاش بیاد میخرم من خیلی ماکاموشی رو دوست دارم و خواهان ترجمه تمامی جلد ها هستم

کاربر مهمان : پارمیدا فیروزی

سلام.این مجموعه چند جلده؟

سلام. تعداد جلدهاش تو زبان اصلی (ایتالیایی) خیلی زیاده، بیشتر از ۱۰۰ جلد. ما هم تا وقتی که بچه‌ها دوست داشته باشن، یکی یکی جلدهاش رو منتشر می‌کنیم.
کاربر مهمان : پارمیدا فیروزی

من عاشق کتاب هاتونم فقط تابستونا کتاب میتونم بخرم چون همش رو 5 بار یا بیشتر میخونم.فعلا این مجموعه ماکاموشی رو نخریدم میشه چند تا توضیح درباره اش بدید و این که جالبه یا نه؟

به نظر ما که خیلی جالبه. داستان‌های یک موش روزنامه‌نگاره که تو هر کتاب یک ماجراجویی تازه براش رخ می‌ده. مثلاً یک بار می‌ره دنبال یک نقشه‌ی گنج، یک بار می‌فهمه یکی مثل خودش تو شهر پیدا شده و داره مردم رو اذیت می‌کنه، یک بار برای تعطیلات می‌ره یک هتل کنار دریا ولی با کلی اتفاق غیرمنتظره روبه‌رو می‌شه، یک بار به قصر خون‌آشام‌ها دعوت می‌شه و ... کلی هم بازیگوشی تو تصویرها و نوشته‌های کتاب هست. بهتره چند صفحه از کتاب رو ببینید (اون بالا رو دکمه‌ی «چند صفحه از کتاب رو ببین» بزنید) و ببینید از کتاب خوشتون می‌اد یا نه.
کاربر مهمان : ادرين

سلام كي ميايد

سلام. تا پایان شهریور می‌آید.
کاربر مهمان : ادرين

سلام ميشه بگيد در بندرعباس از كجا ميشه پك هاي محموعه كتاب هاي شمارا تهيه كرد لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا جواب بدين تورو خدا

سلام. لطفاً با دفتر نشر، بخش توزیع کتاب تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۹۶۴۶۱۵
کاربر مهمان : علی شاملو

سلام. من دوست داشتم بدونم اسم جلد ۱۴ ماکاموشی چیست؟ حالا می شود لطفا خواهشا اسم جلد ۱۴ را بگویید اگر میدانید لطفا.😟😟😟😟😟😟😟😟

سلام. اسمش هست: «تعطیلات در هتل ژِنده‌پِنده»
کاربر مهمان : امیر سپهری فر

کتاب بسیار خوب هستش ولی کارتون موش خبرنگار ساخته شد اسم شخصیت جرونیمو در کارتون بیباک واسم تراپولا کپل واسم تاآ تیابود ولی عالی بود

کاربر مهمان : سارا شهری

ببخشید یک سوال شما گفتین در کشور ایتالیا ماکاموشی بیشتر از ۱۰۰ جلد است. بعد سوال من این است که شما منتشر کردن ماکاموشی را شروع کردید تا آخرین جلد آن را منتشر می کنید؟

تا جایی که بچه‌ها استقبال کنند و دوست داشته باشند جلدهای بعدی را بخوانند، ما هم منتشر خواهیم کرد.
کاربر مهمان : .

چرا هیچ اطلاعاتی از نویسنده کتاب مکاموشی نیست فقط عکس یه موشه

نویسنده‌اش خواسته مخفی بمونه. و نویسنده‌ی کتاب‌ها را «جرونیمو استیلتون» معرفی کرده، یعنی همان موش روزنامه‌نگاری که داستان‌ها را تعریف می‌کند.
کاربر مهمان : کتابخوان

سلام به همه ی هوپایی ها . من طبق نظر کاربر « . » کارتون را دیدم و واقعا شخصیت ها همان بودند اما مثلا به تراپولا می گفتند تپل و به جرونیمو می گفتند بی باک . ولی در کل بد نبود .

کاربر مهمان : کتابخوان

سلام ، هوپا برای سوال بقیه میگم ، فقط اسم جلد ۱۳ رو گفتی . نه جلد ۱۲ . حالا با اجازه اسم جلد ۱۲ را بگویید لططططفااا😕

سلام. اسم جلد ۱۲ اینه: «ملاقات با هیولای برفی»
کاربر مهمان : .

سلام به دوست داران کتاب ماکاموشی و شخصیت جرونیمو استیلتن - کارتون جرونیمو استیلتن به اسم (( موش خبرنگار )) شنبه تا چهارشنبه ساعت ۳ و نیم ظهر از شبکه پویا یا همان نهال میگذارد

کاربر مهمان : محمد استیلتن

کل کتاب های مکاموشی چند جلده

در زبان اصلی (ایتالیایی) خیلی زیاد است، بیشتر از ۱۰۰ جلد.
کاربر مهمان : جرونیمو استیلتن

ببخشید اسم جلد دوازده ماکاموشی چیست ؟

بقیه‌ی نظرها را ببینید، همین سؤال را جواب داده‌ایم.
کاربر مهمان : ادرین

سلام ماکاموشی اسم جلد 12 و 13 چیست

سلام. به بقیه‌ی بچه‌ها گفته‌ایم. بقیه‌ی نظرها را ببینید.
کاربر مهمان : ارین ممبینی

هوپا شما میتوانید کتاب هایتان را داخل اینترنت و به صورت پی دی اف بذارید ولی پولی من این پیشنهاد را برای استان های محروم که کتاب فروشی ندارند میدهم

تعدادی از کتاب‌هایمان در نرم‌افزار طاقچه به شکل پولی پی‌دی‌افش هست.
کاربر مهمان : ارین ممبینی

سلام ایا اسم جلد 13 جرونیمو در خانه جن زد ست مترجمش کیست ایا ترسناک است

اسمش هست: «در جست‌وجوی گنج غرق‌شده». مترجمش آقای سیدمهدی موسوی است و داستانی ماجراجویانه دارد.
کاربر مهمان : کتابخوان

ای کاش تام گیتس هم مثل ماکا موشی زود زود می رسید . هنوز از اومدن اخرین ماکا موشی خیلی نگذشته که 10 آن می خواهد بیاید . تام گیتس ۱۲ دوران مدرسه امده بود

کاربر مهمان : ادرین

سلام کتاب نفرین هرم پنیری تا اخر مهر در بندرعباس میاید

سلام. امیدواریم.
کاربر مهمان : سارا شهری

در چه ماهی منتشر می شود؟

وسط‌های شهریور.
کاربر مهمان : کتابخوان

سلام ، ماجرای « نفرین هرم پنیری » را به طور تقریبی بگویید لطفا

سلام. این متن پشت جلدش است: «بالاخره به یکی از آرزوهایم رسیدم... رفتم مصر! قرار بود تا با یک باستان‌شناس خیلی معروف و نابغه مصاحبه کنم! سوار شتر شدم و از صحراهای مصر گذشتم. سری به هِرَمِ پنیری زدم. آنجا، وسط یک عالمه مومیایی و خطوط هیروگلیف عجیب‌و‌غریب، قرار بود راز عجایب هفتگانه‌ی جهان باستان را کشف کنم! رازی سر‌به‌مُهر!»
کاربر مهمان : ناشناس

ببخشید من داخل رادیو هوپا شنیدم یک کتاب داره می آید به نام (( ته جدولیا )) ! این کتاب کی می آید ؟

حداکثر یک ماه دیگر. امروز توی بخش «در راهند» می‌گذاریمش.
کاربر مهمان : محمد حسین شفیع زاده

ببخشید دوباره پیام میدم اون بالا نوشته بیا بریم با کوسه ها شنا کنیم ولی توی عکس جلد نوشته بزن بریم با کوسه ها شنا کنیم

ممنون از تذکرتون. درستش می‌کنیم.
کاربر مهمان : ناشناس

ايا جلد يازده به خاطر اسمش (( نفرين هرم پنيري )) جلد ترسناكي است ؟ مانند جلد : ٧ و ٨

یکی دو فصلش. ولی در کل به ترسناکی آن دو جلد نیست.
کاربر مهمان : نیما

اسم جلد ماکاموشی دوازده چیه ؟ لطفاً جواب بدید

بذارین این جلد بیاد، بعد برید سراغ جلد بعد.
کاربر مهمان : منصور

نوشته ی پشت جلد ماکاموشی 11 چیست ؟

بذارین این جلد بیاد، بعد برید سراغ جلد بعد.
کاربر مهمان : على

داستان جلد بعدى چيه

بذارین این جلد بیاد، بعد برید سراغ جلد بعد.
کاربر مهمان : ناشناس

اسم جلد يازده ماكاموشي چيست ؟

نفرین هرم پنیری.
کاربر مهمان : يكتا لشنی

کی میاد

تا یک ماه دیگر می‌آد.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی