انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

ناخدای هفت دریا ۳/ باراکودا، پادشاه مرده‌ی تورتوگا

نویسنده : یانوس کامپوس
تصویرگر : مارتا آلتس
مترجم : سعید متین
تعداد صفحات : 224
گروه سنی : ۹ تا ۱۳ سال
از مجموعه‌ی : ناخدای هفت دریا
قیمت : 44000 تومان
ظرف چند روز، هیچ سرباز اسپانیایی یا انگلیسی یا حتی فرانسوی‌ای توی کل کارائیب نبود که قضیه‌ی آندراده و ویه‌گاس را نشنیده باشد؛ اینکه اشباح دزدان دریایی که جسدهایشان هنوز ته دریا سوار بر کشتی‌شان درازبه‌دراز جلوی پوئرتاپلاتا افتاده، بهشان حمله کرده‌اند. با هر بار تعریف‌کردنِ داستان، روایت کمی عوض می‌شد، هرچند (به‌طرز جالبی) کسی به دزدی اشاره نمی‌کرد.
بیشتر بدانید!
کشتیِ ناخدا باراکودا غرق شده و خدمه‌اش سربه‌نیست شده‌اند، ولی اشباح سرگردانشان شب‌ها برای خود یکه‌تازی می‌کنند و هیچ‌کس جرئت ندارد جلویشان قد علم کند... هیچ‌کس به‌جز پادشاه اسپانیا که خواب بدی برای اشباح کروس‌دل‌سور دیده است. ولی جرقه و رفقا خیال ندارند به این راحتی‌ها تسلیم شوند. برای همین، در آخرین جلد از مجموعه‌ی ناخدای هفت دریا هم ماجراهای پرهیجان زیادی در انتظارشان است، از نبرد مرگ‌بار با لشکر پادشاه گرفته تا سفر دورودراز به چین و اتفاقات غافل‌گیرکننده‌ی دیگر.
پدید آورندگان
یانوس کامپوس
یانوس کامپوس
یانوس کامپوس با جیب خالی این‌ور و آن‌ور می‌رود. البته همیشه با خودش چیزهای لازم برای سرکردن زندگی توی یک جزیره‌ی دورافتاده را می‌برد، از جمله یک وسیله‌ی کارراه‌انداز، یعنی پاک‌کن، و همچین چسب‌زخم. قشنگ معلوم است که همیشه به دزدِدریایی‌بازی علاقه داشته! بهترین خاطره‌ای که از روزهای نوشتن این کتاب دارد، این است که خواهرزاده‌ی کوچولویش، وِرا، که آن موقع ده سالش بود، هر فصل از کتاب را که یانوس می‌نوشت، با شور و اشتیاق زیادی می‌خواند و بعدش می‌آمد پیش یانوس و می‌گفت: «فصل بعدی را زودتر بنویس. می‌خواهم بدانم چه اتفاقی می‌افتد!» بعد چی شد؟ خب، یانوس که تا آن موقع هیچ‌وقت رمان ننوشته بود، دست جنباند و کتابش را زودتر تمام کرد و فرستاد برای جایزه‌ی ادبی «کشتی بخار»... و برنده شد! به این می‌گویند گنج‌پیداکردن توی همان تلاش اول. یانوس کامپوس مارتینِس متولد ۱۹۶۳ در آلباسِته‌ی اسپانیاست. بعد از دوره‌ی دبیرستان، رشته‌ی روان‌شناسی را برای ادامه‌ی تحصیل انتخاب کرد، ولی بعد رفت سراغ چیزی که بیشتر دوست داشت: تئاتر از آن موقع تا حالا سرگرم نوشتن داستان و نمایش برای بچه‌ها و بزرگ‌ترها و همچنین شرکت‌کردن توی جشنواره‌های مختلف دنیا بوده است.
مارتا آلتس
مارتا آلتس
مارتا آلتِس گرافیک خوانده، ولی بعد از پنج سال کارکردن در این رشته، تصمیم گرفت برود سراغ کاری از همه بیشتر دوست دارد: تصویرگری کتاب کودک. برای همین، باروبندیلش را جمع کرد و برای ادامه‌ی تحصیل توی رشته‌ی موردعلاقه‌اش به لندن رفت. امروز بعد از تصویرگری چندین و چند کتاب و البته بردن چند تا جایزه‌ی مهم، از اینکه آن روز همچین تصمیمی گرفته، خیلی خوش‌حال است. مارتا آلتِس گارسیا سال ۱۹۸۲ در بارسلونای اسپانیا به دنیا آمده. اگر می‌خواهی کارهای بیشتری ازش ببینی، برو به این نشانی: www.martaltes.com
سعید متین
سعید متین
سعید متین متولد ۱۳۶۵ است و در دو رشته‌ی زبان و ادبیات اسپانیایی و فرهنگ و زبان‌های باستانی ایران تحصیل کرده است. از همان بچگی بیشتر وقت‌ها سرش توی کتاب بود؛ شاید چون پدرش معلم است. البته اولش کتاب‌های پدرش را فقط خط‌خطی می‌کرد؛ ولی کم‌کم به این نتیجه رسید که بهتر است به‌جای خط‌خطی کردن، توی کتاب‌ها‌ نقاشی بکشد.‌ الان هم به‌غیر از کتاب‌خواندن و ترجمه کردن، سرش با نوشتن، طراحی، نقاشی و یادگیری زبان‌های گوناگون گرم است و به تمام این کارها علاقه دارد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : امیررادین

سلام ببخشید جلدای این مجموعه به هم مرتبطه؟ یعنی اگه من جلد اول و نخونم و جلد سومو بخونم متوجه میشم؟

سلام. نه، بهتره از جلد اول بخونید.
کاربر مهمان : Avisa

من جلد اول این مجموعه رو خوندم و خیلی دوست داشتم این مجموعه چند جلد داره؟

سه جلد داره.
کاربر مهمان : Fatemeh

سلام برای همه ی کتابایی که شما چاپ کردین حق کپی رایت رعایت شده؟

سلام. بله.
کاربر مهمان : سید علی سید محمدی

خوب

کاربر مهمان : سپهر تقوی

چن جلده

سه جلد است.
کاربر مهمان : هانیه

ذوق مرگ شدم وقتی دیدم اومده آخ جاااااااااانم😍😍😍😍😍😍😍😍 ممنونم ازتون💗

کاربر مهمان : درسا

سلام چند هفته ای هست این سوال در ذهنمه که اولین کتاب هوپا چی بوده ؟؟؟؟؟؟(لطفا جواب بدید )

سلام. مجموعه‌ی «عشق‌های فراموش‌شده».
کاربر مهمان : هانیه

خیلی برای اینکه بیاد هیجان دارم😍 راستی شما داخل کانال تلگرام فایلی پی دی اف کتاب ها رو قرار نمیدین؟ یا مثلا سایتی نمیشناسین ک بتونم ازش فایل کتاب های شما رو دانلود کنم؟😌

فایل‌های بعضی از کتاب های ما در سایت طاقچه موجود است.
کاربر مهمان : محمد مهدی

میشه بخش کتاب هایی که در راه هستند را بیشتر کنید

کاربر مهمان : آرین

کی میاد من فقط ۲ را دارم آیا به هم ربط دارد

به هم که ربط دارند. ولی جدا جدا هم می‌شود آن‌ها را خواند.
کاربر مهمان : رضا حصیب

کتاب عالی هستش ،بهترین کتاب دنیا کی میاد ؟؟؟؟؟؟!!!!!🥰🥰🥰😘😘♥️♥️

امیدواریم به زودی بیاید. کار چاپش تمام شده.
کاربر مهمان : 📚🤓شاهو کتابخوان🤓📚

سلام می خواستم بدونم ایت کتاب چند جلده؟؟؟؟🎠🎠🐶🐶🐶🎠🐶😅☠😆😆😆😆😆😆😆😆💖💟💖💟💟💖💖💟💟💖💟💟💟💖💖💟💟💟💟💖💟

سلام. سه جلد است.
کاربر مهمان : M

چه کتاب جالبی کی میاید😘

امیدواریم تا پایان اردیبهشت بیاید.