انتشارات هوپا
انتشارات هوپا

اکرم حسن‌پور

مترجم
اکرم حسن‌پور دانش‌آموخته‌ی رشته‌های آموزش و زبان و ادبیات انگلیسی است و سال‌ها در محیط‌های آموزشی به تدریس، مدیریت و تولید محتوای آموزشی زبان انگلیسی پرداخته است. عشقش به ادبیات و علاقه‌ا‌ش به جهان تخیل پویای کودکان و نوجوانان بالاخره او را به ترجمه‌ی آثار ادبی این گروه سنی کشانده تا بتواند از این راه کودکان ایرانی را با فرهنگ‌های مختلف نیز آشنا کند. او با ترجمه‌ی کتاب‌ها، نوجوانان را در ماجرا‌های هیجان‌انگیز و دیدار شخصیت‌های شگفت‌انگیز با خود همراه می‌کند و به کشف جهانی ناشناخته می‌برد.

کتاب‌های اکرم حسن‌پور

دزدان دریایی تصادفی ۱/ سفر به شمال سحرآمیز

دزدان دریایی تصادفی ۱/ سفر به شمال سحرآمیز

,صدای سوت کشتی کم شد و ایستاد. سکوت از هر چیزی بدتر بود. معنایش این بود که آن‌ها گم شده بودند. شانس فرار را از دست داده بودند و احتمالاً زندگی‌شان را هم. پیتر کاغذی را پیدا کرد که روی آن تصاویری برای کنترل ذهنش بر شکل‌های جادویی کشیده بود. برای آخرین‌بار به آن نگاه کرد و سعی کرد آن را به‌خاطر بسپارد، سپس آن را مچاله کرد و به بیرون قایق انداخت. اگر دزدهای دریایی آن را پیدا می‌کردند، می‌فهمیدند چه بوده، بعد می‌فهمیدند او کیست و درنتیجه یا او را می‌دزدیدند یا می‌کشتند...
بیشتر بخوانید!
دزدان دریایی تصادفی 2/ سفر به جزیره‌ی اژدها

دزدان دریایی تصادفی 2/ سفر به جزیره‌ی اژدها

,افسانه‌ها قصه‌اند... و قصه‌ها جاودانه! از زمانی که برایان سیبورن و دوستانش، پیتر و تام، به کشتی دزدهای دریایی آنیون پیوستند، زندگی‌شان دگرگون شد. آن‌ها به‌طور اتفاقی کاری کردند که آخرین گونه‌ی اژدها سر از تخم دربیاورد. سرنشینان کشتی رهسپار یک ماجراجویی جدید شدند تا برای دوستِ نفس‌آتشینشان خانواده‌ای پیدا کنند.
بیشتر بخوانید!