انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

دفترچه خاطرات جغد 2/ اِوا شبح می‌بیند

نویسنده : ربکا الیوت
تعداد صفحات : 82
گروه سنی : ۶ تا ۹ سال
از مجموعه‌ی : دفترچه‌خاطرات جغد
قیمت : 39000 تومان
هر کسی دلش می‌خواست داستان ترسناک‌تری تعریف کند. جورج داستان سنجاب‌های زامبی را گفت. مِیسی قصه‌ی یک عنکبوت غول‌پیکر را تعریف کرد. داستانِ لی‌لی درباره‌ی اژدها نیمه‌کاره ماند، چون … بوووم! انگار چیز خیلی بزرگی روی پشت‌بام بود.

بیشتر بدانید!
زندگی هوهویی اِوا بال‌قلنبه واقعاً هوهویی است. او همه‌ی همه‌چیز را برای دفترچه‌خاطراتش تعریف می‌کند. اگر می‌خواهید همه‌ی بال‌بالی‌های زندگی هوهویی‌اش را بخوانید، دفترچه‌خاطراتش را کش بروید!

این‌بار اوا در راه مدرسه یک شبح می‌بیند. اما کسی حرفش را باور نمی‌کند. همه‌ی همکلاسی‌هایش فکر می‌کنند او خیالاتی شده حتی بهترین دوستش. حالا اوا باید به همه ثابت کند که واقعاً شبح دیده است.

پدید آورندگان
سید نوید سیدعلی‌اکبر
سید نوید سیدعلی‌اکبر
سیدنوید سیدعلی‌اکبر در سال 1362 متولد شد. او دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی مرمت آثار تاریخی است. داستان نویسی را از هفت‏ سالگی با چاپ داستان‌های کوتاه در مجله‌ی عروسک سخنگو آغاز کرد و در چهارده ‏سالگی به عضویت تحریریه‌ی این مجله درآمد. داستان‌های او تاکنون جوایز متعددی را به‌ دست آورده که برخی از آن‌ها عبارتند از: جایزه‌ی مشترک شورای کتاب کودک و یونیسف در زمینه‌ی کودکان با نیازهای ویژه برای داستان‌کوتاه بیداری خرگوش‌های سفید. نشان لاکپشت پرنده‌ی نقره‌ای برای کتاب بابای من با سس خوشمزه است. برگزیده‌ی جایزه‌ی ادبی اصفهان، شورای کتاب کودک و یونیسف برای کتاب بچه غول باید توی مدرسه بماند. از کتاب‌های دیگر او می‌توان به سارا و مربای سیب و رودخانه، آموزش‏های داستان‏‌نویسی مامان‏‌پیچ برای هیچ و پریزادان‌ درخت سیب اشاره کرد.
ربکا الیوت
ربکا الیوت
رِبِکا الیوت کوچک‌تر که بود، خیلی شبیه اِوا بود. عاشق این بود که چیزهایی درست کند و با دوستانش بیرون برود. حالا که رِبِکا بزرگ شده، خیلی عوض نشده، جز اینکه حالا بهترین دوستانش همسرش، متیو، و فرزندانشان، کلمنتین، توبی و بنجامین هستند. او هنوز هم عاشق درست کردن است. درست کردن ‌چیزهایی مثل داستان، کیک، آهنگ و نقاشی. اما بیشترین فرق رِبِکا و اِوا در این است که رِبِکا هر چقدر هم که زور بزند، نمی‌تواند پرواز کند یا سرش را به همه طرفی بچرخاند. کتاب‌های «فقط برای اینکه» و «آقای گندِدماغ» از کارهای رِبِکا الیوت برای بچه‌هاست. دفترچه‌خاطرات جغد اولین مجموعه‌ داستان اوست.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : اوا زهرا

سلام دوست مون که گفتن چرا جلد ده تو سایت نیست برا اینه که هنوز چاپ نشده هوپا تو جلد نه گذاشته که بفهمیم به زودی میاد. مگه هوپا جون؟ امیدوارم جلد بعدی زود بیاد

بله درسته اوا زهرا جون.
کاربر مهمان : هوپایی

سلام من عاشق این کتاب هستم و همه ی کتاب هایی که از انتشارات شما خریدم محشر بودند و یک سوال داشتم : شما در آخر جلد نهم این مجموعه عکس جلد دهم رو چاپ کردید اما چرا درسایت نیست ؟؟

سلام دوست عزیزمون. خوشحالیم که دوست دارید کتاب‌ها رو. متوجه سوال‌تون نشدیم.
کاربر مهمان : اوا زهرا

سلام هوپا تقریبا دو ماه شده. پس میدونی جلد ۱۰ کی میاد؟؟ خیلی هیجان دارم. امیدوارم به امتحان ها نیفتد بعد یه سوال دیگه جلد ۱۱ یه جور هایی درباره هالووین درسته ؟؟

کاربر مهمان : اوا زهرا

جلد نه هم داستان محشری داشت. هم کیفت بالایی خیلی سبک تر شده بود و جلد اش به کلفتی بقیه جلد ها نبود. درست گفتم ؟

بله درسته. ممنون اوازهرا جان عزیز.
کاربر مهمان : اوا زهرا

پرپر انگیز ترین و گوگولی ترین و آموزنده ترین ناز ترین و جغد انگیز ترین و همین طور جغدی ترین کتاب دنیا همین مجموعه است

خیلی ممنون از پیام قشنگ‌تون. خوشحالیم که دوستش داشتید.^.^
کاربر مهمان : اریانا باقری

نظئ من این هست که این کتاب خوبی بود نه فقط کتاب خوبی بود به من یاد داد اگر کادو ای برای مادر و پدر نداری تو خودت بیشتر از یک کادو هستی .

کاربر مهمان : کیانا رسولی

سلام. من اسم یکی از جلد های اینمجموعه را دیدم به اسم: eva s big sgeepover. این جلد چندمشه؟

سلام. جلد نهم این مجموعه است.
کاربر مهمان : فاطمه جعفری

این کتاب خیلی عالی بوداما من سوالاتی نیز دارم اولین کتابی که منتشر کردین چه نام داشت ایاسال اول هم انقدر مشتری داشتید و اینکه شما برای نمایشگاه کتاب تهران چند در صد تخفیف می گذارید

اولین کتاب‌هایی که منتشر کردیم، مجموعه‌ی «عشق‌های فراموش‌شده» بودند. سال اول این‌قدر مشتری نداشتیم و آرام آرام دوستان هوپایی‌مان زیاد شدند. برای نمایشگاه هم معمولاً پانزده درصد تخفیف داریم.
کاربر مهمان : ۱۲۳۴

ببخشید جلد ۴ و ۵ و ۶ کی میاید ؟

سلام. ببینید به دلیل مشکلاتی که در ایران وجود داره، ما هیچ‌وقت نمی‌تونیم زمان دقیقی برای چاپ یک کتاب اعلام کنیم. قبلا این کار رو کردیم و حسابی بدقول شدیم پیش شما هوپایی‌ها. هر وقت کتابی چاپش نزدیک شد، اسمش میاد تو بخش «در راهند» و بعد از اون تا حداکثر یک ماه منتشر می‌شه. هر وقت هم چاپ شد اسمش میاد تو صفحه‌ی اول سایت و تو کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگراممون هم خبررسانی می‌شه.
کاربر مهمان : مهسا رضاحسینی.

سلام من جلد 1 این کتاب رو خوندم جلد های بعدی کی منتشر میشه...................

سلام. جلدهای ۲ و ۳ منتشر شده‌اند و در کتاب‌فروشی‌ها هستند. جلدهای ۴، ۵ و ۶ را هم داریم برای انتشار آماده می‌کنیم.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی