انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

جادوهای آرژانتینی 4/ انتقام مرده و داستان‌های دیگر

مترجم : رضا اسکندری
تعداد صفحات : 206
گروه سنی : ۱۰ تا ۱۶ سال
از مجموعه‌ی : جادوهای آرژانتینی
قیمت : 15000 تومان
داشتم طناب را باز می‌کردم تا سطل را بفرستم پایین چاه که ناگهان صدای زیبایی شنیدم. آهنگ بسیار زیبایی می‌خواند. صدایی که انگار به بهشت تعلق داشت، نه از آن بالاها، که از پایین و تهِ چاه می‌آمد. عشق قلبم را تسخیر کرد و فهمیدم هیچ‌کس دیگری را به جز بانویی که صاحب آن صدای آسمانی بود دوست نخواهم داشت. آن صدای زیبا با آن ترانه‌ی زیبا همچنان بالا می‌آمد، گوش من را نوازش می‌کرد و من از عشق سرمست بودم.
بیشتر بدانید!
این کتاب قصه‌ی زندگی آلفردوست. شاهزاده‌ا‌ی که هیچ‌کس نمی‌تواند حتی یک ویژگی خوب در وجودش پیدا کند. شاهزاده راهیِ سفری دور و دراز می‌شود. می‌خواهد دورِ دنیا بچرخد و برای خودش کسی شود. اما سر آخر از بختِ بد مجبور می‌شود با یک قورباغه ازدواج کند. حالا چطور باید این قورباغه‌خانم را به پدر و مادرش معرفی کند؟ حتی باید از چند نفر مُرده هم انتقام بگیرد. اما چطور؟
پدید آورندگان
فرناندو سورنتینو
فرناندو سورنتینو
سورنتینو متولد سال 1942 در بوئنوس‌آیرس آرژانتین متولد شد. او نویسنده‌ای صاحب‌سبک در ادبیات آمریکای لاتین است که با در هم آمیختن خیال و دنیای واقعی، تصاویر و داستان‌هایی جذاب و طنزآمیز خلق می‌کند. کارنامه‌ی ادبی او شامل داستان‌های کودکان و نوجوانان، داستان‌های بزرگ‌سال و نیز آثار پژوهشی در حوزه‌ی ادبیات آمریکای لاتین است. سورنتینو علاوه بر کتاب حاضر چندین کتاب و مجموعه داستان دیگر نیز برای کودکان و نوجوان نوشته است که مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از: پاداش شاهزاده، داستان‌های دروغگو و فریب‌کاران فریب‌خورده که نشر هوپا ترجمه و چاپ کرده است.
 خوان چابتا لپیپه
خوان چابتا لپیپه
خوان چابتا تصویرگر و کارتونیست‌ شناخته‌شده‌ی آرژانتین، در سال 1970 در شهر زاراته در حاشیه‌ی بوئنوس‌آیرس به دنیا آمد. او که بیشتر با نام هنری‌اش چابتا لپیپه شناخته می‌شود، علاوه بر تصویرگری کتاب‌های کودکان و نوجوانان، با نشریات مختلف آرژانتین همکاری‌های داشته و به دلیل مشارکت و فعالیت‌هایش در بیشتر رویدادهای فرهنگی و هنری ملی و منطقه‌ای، به چهره‌ای سرشناس و محبوب تبدیل شده است. در سال 2009 مجموعه‌ای از تصویرگری‌های لپیپه توسط انتشارت آلفاگوارای آرژانتین منتشر شد که جلد‏های دیگر این مجموعه نیز در دست انتشار است.
رضا اسکندری
رضا اسکندری
متولد سال گاو و کمی حواس‌پرت، مترجم کتاب‌های بچه‌ها و بزرگ‌ترهاست. خودش هم نمی‌داند چطور شد که مترجم شد، اما از سال 1388 مشغول ترجمه است. حالا دیگر تعداد کتاب‌هایش از سال‌های عمرش هم بیشتر شده! برای نشر هوپا کتاب‌هایی از اسپانیایی ترجمه کرده، می‌کند و خواهد کرد. کتاب‌هایی مثل پاداش شاهزاده، داستان‌های دروغگو و مجموعه‌ی کارآگاه سیتو که در دست شماست. او عاشق ادبیات و البته غذاهای آمریکای جنوبی هم هست.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : مائده هوپایی💥

سلام هوپا 🍓 تازگی کتاب ترسناک و ماجرا جویی چی دارین؟

سلام دوست خوبمون. کتاب دوزخیان رو خوندید؟
کاربر مهمان : پیمان

چرا جلد یک 102 صفحه است 20000 تومان ولی این جلد که 206 صفحه هست 15000 تومن این باید 40000 تومن باشه که یا اون 7 تومن

جلد یک به‌تازگی تجدید چاپ شده و قیمتش بالا رفته.
کاربر مهمان : ایشلق

مجموعه کلا چند جلده

چهار جلد.
کاربر مهمان : دانیال

کتاب خوبیه داستاناش جذابه پیشنهاد میکنم بخونید

کاربر مهمان : ب.ب عشق هوپا

سلام. این کتاب نقاشی های زیادی دارد یا کم یا متوسط؟؟

سلام. زیاد نقاشی ندارد.
کاربر مهمان : Setayesh .T

با سلام ..... از این نویسنده غیر از این مجموعه کتاب دیگه ای ندارین ؟

سلام. فعلاً نه. همین ۴ کتاب را داریم.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی