انتشارات هوپا
گالری
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

افسانه‌ی غول‌ دست‌کج و چهار افسانه‌ی دیگر

نویسنده : لاله جعفری
تصویرگر : حسن عامه‌کن
تعداد صفحات : 64
گروه سنی : ۵ تا ۸ سال
قیمت : 28000 تومان
یکی بود، یکی نبود. یک غول بود که توی جنگل کاج بود. دستش کج بود. راه که می‌رفت، دستِ کجش می‌رفت توی خانه‌ی غول‌ها. یواشکی چیزی را کِش می‌رفت و به‌جایش میوه‌ی کاج می‌گذاشت. غول‌ها هر روز می‌دیدند که خانه‌ها خالی می‌شوند. قایم شدند و فهمیدند کار کیست. گفتند: «یا دست کجت را صاف کن، یا از اینجا برو!» اما دست‌کج، هر کار کرد، دستش به حرفش گوش نکرد و صاف نشد.
پدید آورندگان
لاله جعفری
لاله جعفری
چه فرقی می‌کند اصفهان به دنیا آمده باشم یا جای دیگر. چه فرقی می‌کند اردیبهشتیِ چهل و پنجی باشم یا ماه و سالی دیگر. چه فرقی می‌کند کارشناسی ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران گرفته باشم یا هر رشته‌ای و از هر دانشگاه دیگر. چه فرقی می‌کند چندین فیلم کوتاه ساخته باشم و بیش از سیصد کتاب نوشته و ترجمه کرده باشم یا کمتر و بیشتر. برایم فقط مهم این است که یک قلب و فقط یک قلب دارم که پر است از عشق به نوشتن و آگاهانه زیستن.
حسن عامه‌کن
حسن عامه‌کن
متولد آستانه‌ی اشرفیه و مدرس تصویرسازی، نقاشی و انیماتور برای کودکان در مطبوعات، مجلات. از او بیش از ۱۰۰ کتاب کودک در کشورهای مختلف کره، ژاپن، انگلستان، هندوستان، فرانسه، اسپانیا، آلمان و ... منتشر شده است. حسن عامه‌کن نمایشگاه‌های متعددی به صورت انفرادی و گروهی در ایران و کشورهای دیگر برگزار کرده و جوایز و نشان‌های بین‌المللی بسیاری، ازجمله جایزه‌ی IBBY تهران با موضوع داستان‌های اندرسون در سال ۲۰۰۵ و جایزه‌ی سبز از گروه Nami در کره‌ی جنوبی را دریافت کرده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : زهرا علینقی

سلام ! زندگی هچل هفت آیدا پیر پور (جلد ۲ و ۳ ) کی چاپ میشه؟😔

سلام. امیدواریم جلد دومش تا پایان پاییز منتشر بشه.
کاربر مهمان : تام گیتس ۵

کی دکتر هوپا میاد آماده است تو گیشا ۶م هیت چرا پخش نمی کنید

می‌خواستیم بیشتر بشه کتاب‌هاش. هنوز نشده.
کاربر مهمان : تام گیتس ۵

کی تو طاقچه کتاب میزارید

کتاب‌هایی هست الان، بقیه رو هم آروم آروم می‌گذاریم.
کاربر مهمان : m

هوپا از این به بعد لوگو کتاب های کودک هوپا کوچولو هست

برای کتاب‌هایی که بیشتر به درد بچه‌های قبل از دبستان می‌خورد، از هوپا کوچولو استفاده می‌کنیم.
کاربر مهمان : محمد طاها قبادی

برای خواهرم 5 سالشه خوبه و چه کتاب هایی دیگری براش خوبه؟ خیلی خوشحال شدم که غیر خودم یک نفر دیگه از کتاب هوپا برایش بخوانم. ممنون

بله، خوب است. کتاب‌های دیگری که به درد خواهرتون می‌خوره: «جک و سایه‌ی شگفت‌انگیزش»، «ماجراهای من و اژدهایم»، «هیولای خوش‌قلب»، مجموعه‌ی «دفترچه خاطرات جغد». به‌زودی کتاب‌های بیشتری هم برای این گروه سنی منتشر خواهیم کرد.