انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

استراواگانزا 2/ شهر ستاره‌ها

نویسنده : ماری هافمن
تعداد صفحات : 368
گروه سنی : جوان
از مجموعه‌ی : استراواگانزا
قیمت : 49000 تومان
تنها پناه جورجيا اگريدی از دست آزارهای بی‌پايان برادر ناتنی‌اش سوارکاری است.

يک شب جورجيای غمگين مجسمه‌ی اسب بالدارش را بغل می‌کند و به خواب می‌رود. اما صبح روز بعد، او در دوران رنسانس و شهر رمورا چشم‌هايش را باز می‌کند. جورجيا در همان ابتدای ورود، با پائولو، مربی اسبها، و پسرش آشنا می‌شود، پائولويی که خودش يک استراواگانته است.

به‌زودي مسابقه‌ی اسب‌دوانی مهمی برگزار خواهد شد، مسابقه‌ای که پائولو و هم‌پيمانانش بيست‌وپنج سال است در آن برنده نشده‌اند.

بیشتر بدانید!
تنها پناه جورجيا اگريدی از دست آزارهای بی‌پايان برادر ناتنی‌اش سوارکاری است. يک شب جورجيای غمگين مجسمه‌ی اسب بالدارش را بغل می‌کند و به خواب می‌رود. اما صبح روز بعد، او در دوران رنسانس و شهر رمورا چشم‌هايش را باز می‌کند. جورجيا در همان ابتدای ورود، با پائولو، مربی اسبها، و پسرش آشنا می‌شود، پائولويی که خودش يک استراواگانته است.

جورجيا در يکی از حساس‌ترين روزها براي اهالی شهر از آنجا سر درآورده است. به‌زودی مسابقه‌ی اسب‌دوانی مهمی برگزار خواهد شد، مسابقه‌ای که پائولو و هم‌پيمانانش بيست‌وپنج سال است در آن برنده نشده‌اند. اما حالا به‌خاطر تولد اسبی استثنايی اميد آنها را برای برنده‌شدن بيدار کرده است. اما خانواده‌ی قدرتمند دی‌کيميچي می‌خواهند هرطور شده باعث باخت آنها شوند. جورجيا در فضايی از دسيسه‌های پشت پرده و جادو گرفتار شده است..

رمانی نفس‌گير و هيجان‌انگيز از مجموعه‌ی استراواگانزا که بهت‌آور و لذت‌بخش است.

پدید آورندگان
ماری هافمن
ماری هافمن
ماری هافمن (Mary Hoffman) متولد همپشایر، انگلستان، در سال ۱۹۴۵، نویسنده و منتقد بریتانیایی است. او کوچک‌ترین فرزند خانواده است و دو خواهر دارد. او برای تحصیل در رشته‌ی زبان انگلیسی به دانشگاه کمبریج رفت. او مرتباً به ایتالیا سفر می‌کند و به زبان ایتالیایی مسلط است. ماری سه دختر دارد و در جنوب انگلستان زندگی می‌کند. به جز نویسندگی دوست دارد خوانندگی اپرا را هم امتحان کند. بیش از ۹۰ جلد کتاب برای مخاطبانی از کودکان تا بزرگسالان به چاپ رسانده و اولین کتاب او در سال ۱۹۷۵ منتشر شد. کتاب محبوب او در دوران کودکی ارباب حلقه‌ها بوده است.
ساجده تقی‌زاده
ساجده تقی‌زاده
ساجده تقی‌زاده در سال ۱۳۶۲ در تهران متولد شد. کودکی‌اش را در خانواده‌ای اهل مطالعه سپری کرد و به تبع آن عاشق کتاب و ادبیات شد. علاقه‌ای که به تدریج به سمت زبان انگلیسی رفت و باعث شد در دانشگاه همین رشته را انتخاب کند. در دوران دانشگاه چند کتاب برای کودکان ترجمه کرد. بعد از دانشگاه از رشته‌ی تحصیلی خود کمی فاصله گرفت و چند سالی در پژوهشگاه دانش‌های بنیادی به‌عنوان مدیر اجرایی کار کرد. اما بعد به‌خاطر تولد دخترش کار اداری را رها کرد و چند سالی بعد دوباره به علاقه‌ی اصلی خود یعنی ترجمه برگشت.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : کامیار

سلام به هوپای عزیز این مجموعه در کل چند جلده؟

سلام. شش جلد.
کاربر مهمان : امیکا

وایییی😍🤩🤩🤩🤩🤩 کی انتشار میشه ؟😍🥰🤩

سلام. به‌زودی زود.
کاربر مهمان : مروارید احمدی

سلام.‌این کتاب کی میاد من خیلی وقته منتظرم‌جلد اول رو خوندم‌و خیلی دوسش داشتم.

سلام بله درسته. الان که در قسمت «در راه‌اند» قرار گرفته، دیگه چیزی به انتشارش باقی نمونده.