انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

آگوس و هیولاها 3/ ترانه‌ی پارک

نویسنده : ژائومه کوپونس
مترجم : سعید متین
تعداد صفحات : 152
گروه سنی : ۸ تا ۱۲ سال
از مجموعه‌ی : آگوس و هیولاها
قیمت : 45000 تومان
همین‌که بیدار شدیم، بعد از آنکه رکورد جهانی زود صبحانه‌خوردن را شکستیم، هیولاها رفتند توی کوله‌پشتی‌ام و با هم از خانه زدیم بیرون.

ـ نمی‌فهمم چه اصراری داری همه‌جا عروسک‌هایت را با خودت ببری. بچه‌ای به‌سن تو...

ـ بهتان تکلیف نداده‌اند؟

ـ چرا! اتفاقاً برای همین دارم می‌روم پارک! باید درباره‌ی یکی از چیزهای مربوط به شهر مطلب بنویسیم. من پارک را انتخاب کرده‌ام.

ـ آفرین پسرم! انتخاب خیلی خوبی است!

بیشتر بدانید!
سلام! من آگوس پیانولا هستم. الان دیگر باید بدانید که توی اتاقی پر از هیولا زندگی می‌کنم. نه؟ از بخت بدِ هیولاها، دکتر بروت ناتو آن بنده‌خداها را از کتابشان پرت کرده بود بیرون و جایی نداشتند بروند. ولی بدترین بخش قضیه این است که خود دکتر بروت و دستیارش،‌ نَپ، هم آمده‌اند سروقتمان و همین‌جور یک‌ریز بامبول سوار می‌کنند. حالا گیر داده‌اند که یک مرکز خرید درندشت بسازند که باعث می‌شود پارک شهرمان، گالِرنا، از روی نقشه محو شود. خوشبختانه پینتاکا با قلم‌موهایش و اُختاسُل با گیتارش اوضاع را سروسامان می‌دهند تا نقشه‌های دکتر بروت نقش بر آب شود.

کتابی با یک عالمه ماجرای عجیب‌ و هیجان‌انگیز!

پدید آورندگان
ژائومه کوپونس
ژائومه کوپونس
ژائومه کوپونس متولد ۱۹۶۶ در بارسلونا است. ده‌پانزده سال است که همه‌جور چیزی می‌نویسد. از داستان و رمان گرفته تا ترانه و فیلم‌نامه و نمایش‌نامه. هم برای بچه‌ها، هم برای بزرگ‌ترها. گاهی تنها و گاهی هم گروهی. عاشق داستان‌گفتن است. دوست دارد چیزهایی را تصور کند که هیچ‌وقت اتفاق نیفتاده یا چیزهایی را که اتفاق افتاده، ولی می‌شد جور دیگری اتفاق بیفتد.
لیلیانا فورتونی
لیلیانا فورتونی
لیلیانا فورتونی اهل بارسلوناست. نصف وقتش را صرف طراحی و تصویرگری می‌کند و نصف دیگرش را صرف خلق دنیاهای عجیب‌وغریب و تماشای فیلم و خوردن کنگرفرنگی و غذاهای ژاپنی. با ژائومه کوپونس اتفاقی آشنا شد و از آن موقع به بعد چند تا کتاب باحال و بامزه با هم کار کرده‌اند، مثل مجموعه‌ی آگوس و هیولاها.
سعید متین
سعید متین
سعید متین متولد ۱۳۶۵ است و در دو رشته‌ی زبان و ادبیات اسپانیایی و فرهنگ و زبان‌های باستانی ایران تحصیل کرده است. از همان بچگی بیشتر وقت‌ها سرش توی کتاب بود؛ شاید چون پدرش معلم است. البته اولش کتاب‌های پدرش را فقط خط‌خطی می‌کرد؛ ولی کم‌کم به این نتیجه رسید که بهتر است به‌جای خط‌خطی کردن، توی کتاب‌ها‌ نقاشی بکشد.‌ الان هم به‌غیر از کتاب‌خواندن و ترجمه کردن، سرش با نوشتن، طراحی، نقاشی و یادگیری زبان‌های گوناگون گرم است و به تمام این کارها علاقه دارد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : امی

این کتاب جلد7هم داره؟

اگر نویسنده بنویسه، بله داره.
کاربر مهمان : اگوس

ببخشید سلام من میخواستم بدونم کتاب شبیه کتاب آگوس دارید ممنونم

سلام. با این سبک خاص، نه، فعلاً همین آگوس را داریم.
کاربر مهمان : farima

این مجموعه من و خواهرم رادر کرونا به کرم کتاب تبدیل کرد ایا شما برای جلوگیری از کرونا کاری برای کتاب هاتون کردید ممنون میشم اگه جواب بدید

همکاران ما در بخش ارسال خیلی مواظب هستند. ولی برای اطمینان شما هم می‌توانید به مدت یک یا دو روز کتاب را گوشه‌ای بگذارید و به آن دست نزنید، اگر ویروسی هم روی آن باشد از بین می‌رود و بعد با خیال راحت کتاب را بردارید و بخوانید.
کاربر مهمان : مانی داودی

سلام به هوپا دوست داشتنی این کتاب چند جلد است ?و جلد بعدی اش چه زمانی می آید? چون من این کتاب را خیلی دوست داشتم خیلییییییی.

سلام به دوست عزیزمان. فعلاً ناشر خارجی‌اش ۸ جلد کتاب را منتشر کرده. ترجمه‌ی ما از جلد چهارم در آبان می‌آید.
کاربر مهمان : مائده

بی صبرانه منتظر جلد بعدی هستم

کاربر مهمان : علیرضا رهبر

سلام هوپا. چرا جلد بعدی را در بخش در راه اند نمیگذارید؟ پایان تابستان نزدیک است

سلام. می‌گذاریم به زودی.
کاربر مهمان : Setayesh.T

سلام خیلی باحال و بانمکه میشه بگید پند جلده وجلدای بعدیش کی میاد؟؟ با تشکر از نشر هوپا

سلام. فعلاً ۸ جلد است و جلد بعدی‌اش تا پایان تابستان می‌آید.
کاربر مهمان : کوروش

خوب بود