انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

آگوس و هیولاها 2/ ناتیلوس را نجات بدهیم

نویسنده : ژائومه کوپونس
مترجم : سعید متین
تعداد صفحات : 152
گروه سنی : ۸ تا ۱۲ سال
از مجموعه‌ی : آگوس و هیولاها
قیمت : 34000 تومان
مرتب نگه‌داشتن اتاق از خیلی از مشکلات جلوگیری می‌کند. اگر پدر و مادری وارد اتاقی بشوند و ببینند همه‌چیز مرتب و منظم است، اصولاً شک نمی‌کنند. خب البته پدر و مادرهایی هم هستند، مثل مال من، که همیشه یک چیزی پیدا می‌کنند.
بیشتر بدانید!
سلام! من آگوس پیانولا هستم. اگر جلد اول این مجموعه را خوانده باشید، همدیگر را می‌شناسیم. اگر هم نه، بهتان می‌گویم: من توی اتاقی پر از هیولا زندگی می‌کنم. از کجا پیدایشان شده؟ خب، از توی کتاب هیولاها، یعنی جایی که تویش زندگی می‌کردند تا اینکه دکتر بروت بدجنس از آنجا انداختشان بیرون. الان اینجا هستند، ولی بدی‌اش این است که دکتر بروت و دستیارش، نَپ،‌ هم آمده‌اند و همین اولِ‌کاری می‌خواهند رستوران ناتیلوس را به خاک سیاه بنشانند. خوشبختانه سرآشپز رُل، هیولای آشپزخانه، کمکمان می‌کند نقشه‌ای بکشیم تا دکتربروت نتواند کاری از پیش ببرد.

کتابی پر ماجرا و هیجان تضمین‌شده!

پدید آورندگان
ژائومه کوپونس
ژائومه کوپونس
ژائومه کوپونس متولد ۱۹۶۶ در بارسلونا است. ده‌پانزده سال است که همه‌جور چیزی می‌نویسد. از داستان و رمان گرفته تا ترانه و فیلم‌نامه و نمایش‌نامه. هم برای بچه‌ها، هم برای بزرگ‌ترها. گاهی تنها و گاهی هم گروهی. عاشق داستان‌گفتن است. دوست دارد چیزهایی را تصور کند که هیچ‌وقت اتفاق نیفتاده یا چیزهایی را که اتفاق افتاده، ولی می‌شد جور دیگری اتفاق بیفتد.
لیلیانا فورتونی
لیلیانا فورتونی
لیلیانا فورتونی اهل بارسلوناست. نصف وقتش را صرف طراحی و تصویرگری می‌کند و نصف دیگرش را صرف خلق دنیاهای عجیب‌وغریب و تماشای فیلم و خوردن کنگرفرنگی و غذاهای ژاپنی. با ژائومه کوپونس اتفاقی آشنا شد و از آن موقع به بعد چند تا کتاب باحال و بامزه با هم کار کرده‌اند، مثل مجموعه‌ی آگوس و هیولاها.
سعید متین
سعید متین
سعید متین متولد ۱۳۶۵ است و در دو رشته‌ی زبان و ادبیات اسپانیایی و فرهنگ و زبان‌های باستانی ایران تحصیل کرده است. از همان بچگی بیشتر وقت‌ها سرش توی کتاب بود؛ شاید چون پدرش معلم است. البته اولش کتاب‌های پدرش را فقط خط‌خطی می‌کرد؛ ولی کم‌کم به این نتیجه رسید که بهتر است به‌جای خط‌خطی کردن، توی کتاب‌ها‌ نقاشی بکشد.‌ الان هم به‌غیر از کتاب‌خواندن و ترجمه کردن، سرش با نوشتن، طراحی، نقاشی و یادگیری زبان‌های گوناگون گرم است و به تمام این کارها علاقه دارد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : دلیا

قشنگ بود.ممنون از همکاران محترمتون.من این کتاب رو دوست دارم

ممنون از شما دلیای عزیز.
کاربر مهمان : آیلین شهبازی

سلام به انتشارات هوپا که برای ما بچه ها کتاب منتشر می کنند

کاربر مهمان : هستس تهمتن

خیلی کتاب باحالیه و ادم رو به چالش میکشونه و تخیولات بسیار خوبی داره

کاربر مهمان : آیلین شهبازی

کتاب بسیار عالی بود

کاربر مهمان : کیارش نوروزی

اگواس و هیولا کی می یاد

امیدواریم مهر ماه جلد چهارمش بیاید.
کاربر مهمان : کیارش نوروزی

کتاب اگوس وهیولاها کی میاد

اگر منظورتان جلد چهارم است، امیدواریم در تابستان بیاید. چون سه جلد اول مدت‌هاست چاپ شده.
کاربر مهمان : محفوظ

این کتاب کی میاد

خیلی وقته اومده.
کاربر مهمان : کیارش نوروزی

جلد شماره 4 اگوس و هیولاها کی میاد

هنوز مشخص نیست.