مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

آگوس و هیولاها 1/ پَتی‌پَن از راه می‌رسد

نویسنده : ژائومه کوپونس
مترجم : سعید متین
تعداد صفحات : 136
گروه سنی : ۸ تا ۱۲ سال
از مجموعه‌ی : آگوس و هیولاها
قیمت : 20000 تومان
یکهو دیدمش. آنجا بود. از کوله‌پشتی‌ام آمده بود بیرون و به بدنش کش‌وقوس می‌داد و خودش را می‌تکاند تا از شرّ گردوخاکی که پوشانده بودش، خلاص شود. باورم نمی‌شد! چی بود؟ آدم‌فضایی؟ جن؟ یا... هیولا؟ نمی‌دانستم چه بگویم، ولی از بس حیرت کرده بودم، نمی‌توانستم دهانم را ببندم.

ـ چه‌ا‌ت شده بچه‌جان؟ چرا این‌جوری نگاهم می‌کنی؟ کتاب داری؟ کجاست؟ چند تا داری؟ بخوانیم؟ اسم من پَتی‌پَن است، ولی دوست‌هایم بهم می‌گویند آقای پتی‌پن. هیولای کتابم. اسم تو چیست؟

ـ ها... آ... آ... آ... آگوس پیانولا!

بیشتر بدانید!
سلام! من آگوس پیانولا هستم. خبر نداشتید، ولی دیر یا زود باید با هم رفیق می‌شدیم. تا همین چند وقت پیش بچه‌ی معمولی‌ای بودم: می‌رفتم مدرسه، انشاهایم را گم می‌کردم، پیتزاهای عجیب‌وغریب از خودم اختراع می‌کردم و این‌جور کارها. ولی روزی که با آقای پَتی‌پَن آشنا شدم، همه‌چیز عوض شد. آها راستی! شما هنوز نمی‌دانید آقای پتی‌پن کیست. نه؟ فقط این را بهتان بگویم که آقای پتی‌پن هیولاست و از وقتی آمد توی اتاق من،‌ دنیا نه‌تنها خیلی باحال‌تر شده، بلکه جای بهتری هم برای زندگی شده. البته یک عالمه دردسر هم آمده سراغمان!
پدید آورندگان
ژائومه کوپونس
ژائومه کوپونس
ژائومه کوپونس متولد ۱۹۶۶ در بارسلونا است. ده‌پانزده سال است که همه‌جور چیزی می‌نویسد. از داستان و رمان گرفته تا ترانه و فیلم‌نامه و نمایش‌نامه. هم برای بچه‌ها، هم برای بزرگ‌ترها. گاهی تنها و گاهی هم گروهی. عاشق داستان‌گفتن است. دوست دارد چیزهایی را تصور کند که هیچ‌وقت اتفاق نیفتاده یا چیزهایی را که اتفاق افتاده، ولی می‌شد جور دیگری اتفاق بیفتد
لیلیانا فورتونی
لیلیانا فورتونی
لیلیانا فورتونی اهل بارسلوناست. نصف وقتش را صرف طراحی و تصویرگری می‌کند و نصف دیگرش را صرف خلق دنیاهای عجیب‌وغریب و تماشای فیلم و خوردن کنگرفرنگی و غذاهای ژاپنی. با ژائومه کوپونس اتفاقی آشنا شد و از آن موقع به بعد چند تا کتاب باحال و بامزه با هم کار کرده‌اند، مثل مجموعه‌ی آگوس و هیولاها.
سعید متین
سعید متین
سعید متین متولد ۱۳۶۵ است و در دو رشته‌ی زبان و ادبیات اسپانیایی و فرهنگ و زبان‌های باستانی ایران تحصیل کرده است. از همان بچگی بیشتر وقت‌ها سرش توی کتاب بود؛ شاید چون پدرش معلم است. البته اولش کتاب‌های پدرش را فقط خط‌خطی می‌کرد؛ ولی کم‌کم به این نتیجه رسید که بهتر است به‌جای خط‌خطی کردن، توی کتاب‌ها‌ نقاشی بکشد.‌ الان هم به‌غیر از کتاب‌خواندن و ترجمه کردن، سرش با نوشتن، طراحی، نقاشی و یادگیری زبان‌های گوناگون گرم است و به تمام این کارها علاقه دارد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : پارمیدا وزان

این کتاب کی می اید؟

در ماه اسفند می‌آید (اگر مشکل خاصی پیش نیاید).
کاربر مهمان : ایلیا امینی

ببخشید این کتاب در فروشگاهتان گیشا هست؟

نه، هنوز نیامده.
کاربر مهمان : ناشناس

کتاب هاتون در بخش در راهند کمه ، لطفا تام گیتس ۱۴ و ته جدولی های ۳ رو هم بگذارید و البته کتاب های دیگه ، باشه ؟

چشم. به زودی کتاب‌های جدیدی می‌گذاریم.
کاربر مهمان : A

دو تا سوال داشتم یک : اسم جلد ۳ گورخر گلادیاتور چیه ؟ ۲ : چرا در آخر کتاب خانه درختی ۱۰۴ طبقه نوشته بودید گورخر گلادیاتور مجموعه ۳ جلدی ، مگه شما نگفته بودید ۴ جلده ؟

هنوز ترجمه‌ی جلد ۳ تمام نشده، برای همین اسمش نهایی نیست. برای سؤال دوم، حق با شماست، ما اشتباه کردیم.
کاربر مهمان : .

ببخشید چرا در ته جدولی های ۲ ( راز هفت گل به خودی ) فقط ۵ تا گل به خودی بیشتر به ثمر نرسید ؟

خود ما هم برایمان سؤال است.
کاربر مهمان : ال

ببخشيد وقتي نمايشگاه هرمزگان شروع ميشود يعني آخر اسفند ، تقريبا چه كتاب هاي جديدي ميايد ؟ ( يه حدسي بزنيد )

شاید برگزار نشود نمایشگاه هرمزگان. ولی اگر برگزار شود، خب کتاب‌های زیادی در راه است. اگر به بخش «در راهند» (از منوی بالای صفحه، بخش خوردنی‌های جدید را انتخاب کنید) بروید کتاب‌هایی را که داریم چاپ می‌کنیم لیست کرده‌ایم.
کاربر مهمان : ة

اين مجموعه چند جلد است ؟

هشت جلد.
کاربر مهمان : ایلیا امینی

ببخشید این کتاب کی میاد؟ لطفا سعی کنید زود بیاید😊

تا وسط‌های اسفند می‌آید.