انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

آگوس و هیولاها ۴/ جنگ جنگل

نویسنده : ژائومه کوپونس
مترجم : سعید متین
تعداد صفحات : 152
گروه سنی : ۸ تا ۱۲ سال
از مجموعه‌ی : آگوس و هیولاها
قیمت : 25000 تومان
توی افسانه‌ها آمده که سال‌های سال پیش، جن‌ها و پری‌های جنگل‌های اطرافمان به‌خاطر این سکه با هم درگیر شدند و آخرسر جنگی درگرفت که بهش می‌گویم جنگ جنگل.

البته نیاز به گفتن نیست که این‌ها افسانه است، ولی خب داستانش تقریباً این‌جوری بود که...

همه‌چیز از وقتی شروع شد که دقیقاً در یک لحظه، یک جن و یک پری سکه‌ای زرّین پیدا کردند که وسط جنگل می‌درخشید.

جن و پری شروع کردند به جروبحث. کم‌کم کارشان بالا گرفت و آخرسر همه‌ی جن‌ها و پری‌های جنگل افتادند به جان هم و جنگ وحشتناکی را شروع کردند.

بیشتر بدانید!
سلام. من آگوس پیانولا هستم، همان دوستتان که توی اتاقی پر از هیولا زندگی می‌کند. آن هیولاهای طفلکی‌ را دکتر بروت بدجنس از کتاب هیولاها پرت کرده بیرون. ولی بدتر از همه این است که دکتر بروت و دستیارش، نپ، بدجور پیچیده‌اند به پر و پای ما؛ یک اردوی خشک‌وخالی هم نمی‌توانیم با خیال راحت برویم! حالا هم می‌خواهند بین جن‌ها و پری‌های وِردوریا جنگ راه بیندازند، آن ‌هم سرِ یک سکه‌ی طلای عهدِ بوق. ولی این بار چوله نشان می‌دهد که غیر اینکه استاد چاله‌کندن است، کارهای بزرگ دیگری هم از دستش ساخته است.
پدید آورندگان
ژائومه کوپونس
ژائومه کوپونس
ژائومه کوپونس متولد ۱۹۶۶ در بارسلونا است. ده‌پانزده سال است که همه‌جور چیزی می‌نویسد. از داستان و رمان گرفته تا ترانه و فیلم‌نامه و نمایش‌نامه. هم برای بچه‌ها، هم برای بزرگ‌ترها. گاهی تنها و گاهی هم گروهی. عاشق داستان‌گفتن است. دوست دارد چیزهایی را تصور کند که هیچ‌وقت اتفاق نیفتاده یا چیزهایی را که اتفاق افتاده، ولی می‌شد جور دیگری اتفاق بیفتد.
لیلیانا فورتونی
لیلیانا فورتونی
لیلیانا فورتونی اهل بارسلوناست. نصف وقتش را صرف طراحی و تصویرگری می‌کند و نصف دیگرش را صرف خلق دنیاهای عجیب‌وغریب و تماشای فیلم و خوردن کنگرفرنگی و غذاهای ژاپنی. با ژائومه کوپونس اتفاقی آشنا شد و از آن موقع به بعد چند تا کتاب باحال و بامزه با هم کار کرده‌اند، مثل مجموعه‌ی آگوس و هیولاها.
سعید متین
سعید متین
سعید متین متولد ۱۳۶۵ است و در دو رشته‌ی زبان و ادبیات اسپانیایی و فرهنگ و زبان‌های باستانی ایران تحصیل کرده است. از همان بچگی بیشتر وقت‌ها سرش توی کتاب بود؛ شاید چون پدرش معلم است. البته اولش کتاب‌های پدرش را فقط خط‌خطی می‌کرد؛ ولی کم‌کم به این نتیجه رسید که بهتر است به‌جای خط‌خطی کردن، توی کتاب‌ها‌ نقاشی بکشد.‌ الان هم به‌غیر از کتاب‌خواندن و ترجمه کردن، سرش با نوشتن، طراحی، نقاشی و یادگیری زبان‌های گوناگون گرم است و به تمام این کارها علاقه دارد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : اوا زهرا

سلام. توی نظر پایینی منصور اش اینه که گرافیک جلد های ۴ به بعد بهتره یا جلد یک. خوب تو اون جلد ها نویسنده تازه داره شخصیت ها رو می‌کشه. ولی در جلد های بعد در کشیدن آنها وارد تر شده و گرافیک بالا تری دارن و خشگل تر اند. دیگه مگه نه هوپا جون ؟؟ درسته ؟؟

نمی‌دونیم. شاید هم اینطور باشه.
کاربر مهمان : طرفدار هوپا

سلام در کتاب های آگوس و هیولاها 1 و 2و 3 تصویر ها یک جورن و در کتاب های جلد دیگه (4و5و6)یه جور دیگن یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام. متوجه منظورتون نمی‌شیم.
کاربر مهمان : امیرکیا اسدالهی

سلام. چند تا سوال داشتم . میشه لطفا اسم جلد های 7 و 9 و 10 این کتاب رو بگید ؟ و لطفا آدرس سایت این کتاب رو هم بذارید. ممنون.

سلام. اسم‌هاشون مشخص نیست. آدرس سایتش اینه: www.agusandmonsters.com
کاربر مهمان : عرفان

عالی

کاربر مهمان : معین نو حه خوان

من با کد تخفیف خرید کردم و لغو کردین اومدم تا دوباره بخرم ولی گفتین قبلا استفاده شده جوابم رو زود بدید

با سایت کتابم‌کو تماس بگیرید، راهنمایی‌تان می‌کنند.
کاربر مهمان : ماهور کاید

چرا جلد پنجم رو ندارین

در حال چاپ است، هنوز چاپ نشده.
کاربر مهمان : گ.ف

متاسفانه صحافی این کتاب اصلا مناسب و خیلی زود ورق ورق شد.البته من فعلا شماره ی یک و دو رو تهیه کردم اما در مقابل کتاب هایی مثل تام گیتس و جغد و...از هوپا واقعا بعید بود

عذر می‌خواهیم. متأسفانه بعضی وقت‌ها چند تایی کتاب از این مشکلات پیدا می‌کنند. با دفتر نشر تماس بگیرید تا راهنمایی‌تان بکنند.
کاربر مهمان : بهراد دوست هوپا

سلام هوپا من دنبال یک کتاب برای ده یازده ساله هام که هم طنز باشه و هم ماجرایی و صفحاتش بین 180 تا 390 باشه میشه با توجه به چیز های که گفتم چد کتاب معرفی کنید؟ و البته برای انتشارات خودتون باشه

سلام. فکر کنیم کتاب‌های کوهستان شارلاتان، مسافری با پاپوش‌های جهنمی، عقرب و مسافران زمان مناب باشند.
کاربر مهمان : farima

سلام و خسته نباشید در خارج دفتر نقاشی با همین تصویر اگوس و هیولا ها ساخته شده آیا در ایران هم می آید ممنون از شما🙂😍

سلام. بررسی می‌کنیم.
کاربر مهمان : tara

کی جلد های 5و6و...می رسد

راستش به دلیل شرایط کشور اصلاً نمی‌توانیم زمانی اعلام کنیم. ولی داریم تمام تلاشمان را می‌کنیم که زودتر کتاب‌ها منتشر بشوند.
کاربر مهمان : بارمان کتاب خون

خیلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللی خوببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب

کاربر مهمان : ابوالفضل سعیدی

سلام هوپا جاااااااااااااااااااااااااااااااان میشه خلاصه ی جلد پنج رو بگید جلد نه وده اگوسو هیولا ها تا اخر عمر به دستتان نمیرسد و همینطور تام گیتس پونزده،شونزده ، هفده، و همینطور تا جلد اخر خانه درختی

سلام دوست خوبمان. این مطلب پشت جلد آگوس و هیولاهای ۵ است: «این بار می‌خواستیم با اِما و لیدیا به جزیره‌ی آرام و بی‌سروصدایی سفر کنیم که هیچ‌کس در آن زندگی نمی‌کند. از کجا می‌دانستیم قرار است با چاه خاطرات و جزیره‌ی آتشفشان و کشتی رومی‌ها و هزارویک جور دردسر دیگر روبه‌رو بشویم؟ واقعاً نمی‌دانم اگر دوست‌های خوش‌فکری مثل اِمو نداشتیم، توی همچین موقعیتی چه‌کار باید می‌کردیم!»
کاربر مهمان : ابوالفضل سعیدی

سلام اسم جلد هشت چیست

سلام. اسمش اینه: «پرش در زمان».
کاربر مهمان : طاها باحاله

اسم جلد 6 چیه

از این کتاب به آن کتاب.
کاربر مهمان : ادرین

سلام. اسم جلد 5 چیست

سلام. اسمش «افسانه‌ی دریا» است.
کاربر مهمان : علیرضا

سلام میشه لطفا کتاب حماسه میکی را چاپ کنید؟

سلام. بررسی‌اش می‌کنیم.
کاربر مهمان : ابوالفضل سعیدی

یعنی حق دارم تا ابد درباره ی اگوس وهیولاها سوال کنم ولی دیگر این سوال را نکنم اگوس و هیولاها چند ماه چند ماه می اید

مشخص نیست دوست عزیز. چون خیلی چیزها دست ما نیست.
کاربر مهمان : علی سعیدی

مگر شما نگفتید این مجموعه ماه ابان میاید ، من همان ابوالفضل سعیدی هستم ولی اسم واقعی ام علی هست نه که اسم کوچیک ام ابوالفضل هست اسم بابام ابوالفضل حق دارم تا ابد درباره ی آگوس وهیولاها سوال کنم

علی جان، کتاب منتشر شده و بعضی جاها هم پخش شده. ولی به علت قطع‌شدن اینترنت نتوانسته‌ایم هنوز خبرش را بدهیم و خیلی جاها پخشش کنیم. باید مثل ما صبر کنید تا شرایط بهتر شود.
کاربر مهمان : ابوالفضل سعیدی

از بس پیام میدم مزاحمتان هستم دیگر خب زودتر می گفتید دیگه که با من مشکل دارید مگر نظر دادن را نگذاشتید برای سوال کردن وچیز های دیگر خب تا ابد درباره ی هر چی دلت خواست باید سوال کنی دیگر منم تا ابد درباره ی اگوس و هیولاها سوال می کنم تام گیتس هفده جلد است

دوست خوبمان، شما مزاحم ما نیستید و هر چقدر دلتان بخواهد می‌توانید سؤال کنید. منظورمان این است که پاسخ سؤال‌های تکراری را نمی‌دهیم. تام گیتس هم ۱۷ جلد است.
کاربر مهمان : ابوالفضل سعیدی

سلام به سایت هوپا من فقط یک سوال داشتم جلد ده و نه این مجموعه منتشر شده و به دست شما رسیده است یا نه ، ته جدولی ها چند جلد است

سلام. قبلاً پاسخ سؤال شما را داده‌ایم! جلد نه و ده منتشر شده، ته جدولی‌ها ۱۵ جلد است.
کاربر مهمان : مانی داودی

سلام هوپا این کتاب کی می آید ؟؟؟؟؟؟😕😕😕😕

سلام. در همین ماه آبان می‌آید.
کاربر مهمان : ابوالفضل سعیدی

میشود بپرسید جلد ده و نه را منتشر کرده ام یا نه از این جمله ی ما با همه‌ی هوپایی ها دوستیم خیلی خوشحال مزاحمتان نیستم از بس پیام میدم

جواب سؤالتان را که دادیم دوست عزیز (درباره‌ی جلد نه و ده).
کاربر مهمان : ابوالفضل سعیدی

کتاب قورتش بده تام گیتس خانه در ختی ته جدولی ها ماکاموشی چند جلده ، میشه خلاصه ی جلد نه چهار سابقه دار رو بگید ، نشر شما از تمام نشر های دنیا بهتر است می شود باهم دوست شویم

ما که با همه‌ی شما هوپایی‌های عزیز دوستیم. قورتش بده، ۳ جلد، تام گیتس، فعلاً ۱۶ جلد، خانه‌درختی، فعلاً ۹ جلد، ماکاموشی بیشتر از ۱۰۰ جلد دارند. چهار سابقه‌دار ۹ به‌زودی توی بخش «در راهند» می‌آید و خلاصه‌اش را می‌بینید.
کاربر مهمان : ابوالفضل سعیدی

لطفا زود زود کتاب های اگوس و هیولاها چهارسابقه دار و تام گیتس خانه درختی و قورتش بده چاپ کنید البته فکر کنم قورتش بده جلد های بیشتری داشته باشد چون جلد سه کار مهمی نکرد دنبال مادرش می گشت

کاربر مهمان : ابوالفضل سعیدی

یعنی نویسنده این کتاب جلد ده ونه را منتشر نکرده

ظاهراً منتشر کرده‌اند.
کاربر مهمان : ابوالفضل سعیدی

چندم ابان میاید از اینکه گفتم مگر شما نگفتید ماه ابان میاید منظورم این بود که ماه ابان مگر نمیاید وماه ابان شده بود

خب دوست عزیز، ماه آبان ۳۰ روز است. ما که نگفته‌ایم چندم آبان می‌آید. چون زمان دقیقی نمی‌توانیم بگوییم. همه چیز حدودی است.
کاربر مهمان : دریا

میخواستم بدون چه روزی میاد

روز دقیقش را نمی‌توانی بگوییم.
کاربر مهمان : ابوالفضل سعیدی

مگر شما نگفتید ماه ابان میاید

بله، مگر ماه آبان تمام شده؟
کاربر مهمان : ابوالفضل سعیدی

لطفاً بگید که اخر دکتر بروت میمره نپ ادم خوبیه و اگه تاریخ منتشر شدن جلد ده ونه رو هم میدونید بگید

متأسفانه جواب هیچ کدام از این سؤال‌ها را نمی‌دانیم.
کاربر مهمان : ابوالفضل سعیدی

یک سوال مگر توی هر جلد یک هیولا نباید کمک کنه البته من فکر کنم ده جلده چون تعداد هیولا ده تاس شایدم یازده جلد چون شایدتوی جلد اخر همی هیولاها کمک کنند میشه خلاصه جلد اخرشو بگید و بگید تو ی جلداخر چه هیولایی کمک می کند

نمی‌دانیم. ولی معمولاً این چیزها قانونٰ‌بردار نیست. گفتیم هم که فعلاً هشت جلد. شاید نویسنده‌اش بخواهد ادامه بدهد. خلاصه‌ی جلد هشت هنوز آماده نیست.
کاربر مهمان : ابوالفضل سعیدی

میخواستم بدانم این مجموعه چند جلد

فعلاً ۸ جلد که ما سه جلدش را منتشر کرده‌ایم و جلد چهارم هم در راه است.
کاربر مهمان : کتاب خوان کتاب خوار

سلام با تشکر از نشر خوبتون من می خواستم بدون این کتاب کی میاد

سلام. امیدواریم در ماه آبان بیاید.
کاربر مهمان : علیرضا رهبر

لطفاً زودتر وارد بازار کنیدش.

کاربر مهمان : ❤❤❤

جشن امضا نمی زارید واسه این کتاب 💥✍

مشخص نیست. اگر قرار شد بگذاریم، حتماً خبرش را در کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگراممان می‌دهیم.