انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

آتش‌خوارها

نویسنده : دیوید آلموند
تعداد صفحات : 257
گروه سنی : ۱۵ تا ۲۰ سال
قیمت : 19500 تومان
ساحل کیلی. اینجا گوشه‌ای کوچک از جهان است. برای دنیای بزرگ هیچ نیست. یک جای پرت، ساحلی زغال‌سنگی کنار دریای زغال‌سنگی. می‌دانم اهمیت نداریم. شاید هیچ‌چیز اهمیت ندارد. هر اتفاقی بیفتد ستاره‌ها همچنان می‌درخشند و خورشید می‌درخشد و دنیا در آن فضای تاریک و تهی همچنان می‌درخشد. اینجا من زندگی می‌کنم و آدم‌ها و چیزهایی که دوستشان دارم. اگر قرار است کسی برود، من را ببر. من در ساحل کیلی کنار اقیانوس دریایی زندگی می‌کنم. اسم من بابی برنز است.
بیشتر بدانید!
آتش‌خوارها داستان بیم و امید، ترس و ناامیدی، عشق، هراس و دیوانه‌بازی‌های کودکانی است که ساکن جزیره‌ای زغال‌سنگی هستند. جنگ اتمی دنیا را تهدید می‌کند و ساکنان این جزیره‌ی کوچک و پرت، باور دارند که دنیا رو به پایان است. وقتی قرار است دنیا به آخر برسد، دیگر چه‌چیزی برای ترسیدن وجود دارد؟ وقتی مرگ بر سر آدم ها سایه می‌اندازد، حتی شورش در مدرسه هم آن قدرها هراسناک به نظر نمی‌رسد …
پدید آورندگان
دیوید آلموند
دیوید آلموند
دیوید آلموند در سال 1951 میلادی متولد شد. اولین کتابش اسکلیگ نام داشت که در سال 2007 جایزه‌ی کارنگی را به دست آورد و در یک رای گیری عمومی، سومین کتاب محبوب کودکان اعلام شد و در سال 2010 نیز جایزه‌ی دوسالانه‌ی هانس کریستین اندرسن را از آن خود کرد. کتاب‌های دیگر او از جمله چشم بهشتی، گِل و اسم من میناست تحسین مخاطبان و منتقدین را برانگیخته‌اند. آلموند از به چالش کشیدن استانداردهای جامعه و بحث درباره‌ی مضامین فلسفی و عمیق در کتاب‌های نوجوان و حتی کودکش وحشتی ندارد و شاید دلیل جذابیت روزافزون آثار او میان کودکان و بزرگسالان همین باشد.
رویا زنده‌بودی
رویا زنده‌بودی
رویا زنده‌بودی در سال 1371 متولد شد. دوره‌ی کارشناسی‌اش را در رشته‌ی زبان و ادبیات انگلیسی در شیراز گذراند و هم اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد ادبیات انگلیسی در دانشگاه تهران است. در زمینه‌ی داستان‌نویسی، جایزه‌ی بهترین داستان از دیدگاه مخاطبان را در نهمین جشنواره‌ی مطبوعات کودک و نوجوان و عنوان اثر برگزیده را در جشنواره‌ی داستانی کودک شیراز به دست آورد. او چندین سال است با مجله‌های کودک و نوجوان از جمله ماهنامه‌ی عروسک سخنگو همکاری دارد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : خوره ی کتاب

سلام هوپایی جان منم مثل تو یه دختر دوازده سالم و یکم دنیام با بقیه متفاوته از بچگیم عاشق کتاب بودم و مال گروه سنی های بالا رو هم میخونم.این کتابایی که از هوپا میگی رو نخوندم ولی خودم اپل و رین ،وزن آب(چند صفحه اولشو خوندم جالبه انگار شبیه اپل و رینه و نویسندشم همون سارا کروسانه) ،ویس و رامین که طنز جدیدیه که تا حالا ندیده بودم باید بخونیش،موهای معلق چشم های چرخان(این حرف نداره واقعا نمیتونم توصیفش کنم از همه ی اینایی که بهت گفتم سره) و زنان پیشرو (اینم خیلی خوبه بعد موهای معلق..یه کار جدیده و کلی روحیه برای دخترا داره پسرا هم برای آشنایی با پنجاه زن افتخارآفرین ایرانی میتونن بخونن و انگیزه بگیرن)رو بهت توصیه میکنم چون مثل خودمی شاید اینا برات جذاب باشه موفق باشی عزیزم😊⁦❤️⁩

کاربر مهمان : هوپایی

با سلام و خسته نباشید خدمت هوپا عزیز و دوست داشتنی که محشر است من ۱۲ سالمه دختریم که طرز فکرم خیلی با هم سن و سالم فرق میکنه کتابای ۱۴ ساله ها هم میتونم بخونم بچه محل نقاش ها و وبلاگ خون آشام رو از انتشارات شما دوست داشتم و کتابای سنگین هم دوست دارم این کتاب برای من مناسبه؟ باتشکر

سلام. خیلی از آشنایی با شما خوشحالیم. این کتاب بسیار عالی است، ولی ممکن است کمی برایتان سنگین باشد. البته چون شما گفته‌اید کتاب‌های بزرگ‌تر از سنتان می‌خوانید شاید در خواندنش به مشکلی برنخورید. سبکش برخلاف کتاب‌های قبلی تخیلی نیست و بیشتر درباره‌ی زندگی واقعی است، ولی چون کتاب خیلی عمیقی است با خواندن آن تجربه‌ی عمیقی نسبت به دنیا پیدا می‌کنید.
کاربر مهمان : ناشناس

سلام از کجا میتونم بفهمم محل غرفه ی انتشاراتتون رو توی نمایشگاهکتاب کجاست

چند روز قبل از شروع نمایشگاه اطلاع رسانی می‌کنیم، هم در سایت، هم در کانال‌های تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام. هنوز جای قطعی مشخص نشده.
کاربر مهمان : جاسوس

من کتاب هایی مثل تام گیتس رو دوسی داشتم برام مناسبه؟

با توجه به اینکه طنز نیست و کتاب تصویر هم نداره و یک داستان طولانیه، بعیده خوشت بیاد. باز می‌تونی از بالای همینجا، چند صفحه از کتاب رو بخونی ببینی خوشت میاد یا نه.
کاربر مهمان : هستی

رده سنی این کتاب چیه؟

نوجوان و جوان.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی