عشق‌های فراموش‌شده/ دختر ماه، پسر خورشید (جلد سخت)

نویسنده: پری‌ناز قاسمی
شابک: 9786008025023
تعداد صفحات: 140
نوع کتاب: تألیف
گروه سنی: 12-16 سال
نام مجموعه‌: عشق‌های فراموش‌شده
قیمت:
۵۶,۰۰۰ تومان
۱۰٪
۵۰,۴۰۰ تومان
قصه‌ی خورشید، شهزاده‌ی زیبا و بی‌دست و پا که دل به مهر مه‌پری، شهدخت چین می‌بندد و یک دل که نه، هزار دل عاشق و شیدایش می‌شود. بی‌خبر از دامی که در دیدارهای عاشقانه برایش پهن کرده‌اند … خورشید می‌ماند و یک دیار غریب و شهدخت دلربایی که دور و ناپیدا شده …

دختر ماه، پسر خورشید برگرفته از سمک عیار، اولین داستان فارسی مکتوب است. زمانی خالق این اثر، قصه‌ی سمک عیار را سرشار از ماجرا، کشمکش، نیرنگ، برادری و مردانگی نوشت و حالا پری‌ناز قاسمی داستان خورشید و مه‌پری را از دل این قصه بیرون کشیده و با تکیه بر منطق دنیای حقیقی، عشق دلنشین آن دو را بازآفریده است.

پدیدآورندگان

شما چه می‌گویید

واقعاا عالیه بشدت پیشنهادش میکنم بشدت
قیمت کتاب خیلی مناسبه. و ممنون از شما، میشه قیمت کتاب های دیگه هم پایین تر باشه؟
برای گروه سنی نوجوان مناسبه. نه به نظر من هیچ کتاب دخترونه پسرونه نداره. در ضمن شخصیت های کتاب هم خانم هستند هم آقا. داستانشه خیلی خوبه
برای چه گروه سنی مناسبه؟خیلی دخترونه نیست؟
سلام من این کتاب و خوندم داستان بسیار جذاب و پر هیجانی داره و بر گرفته از کتاب سمک عیار هست و پر است از ماجرا، کشمکش، نیرنگ، برادری و مردانگی. بخشی از داستان روایت شهزاده ی حلب،خورشید، است که دل به شهدخت چین ، مه پری، می بندد. در کل می توان گفت یه کتابه عاشقانه خاص است.و انتخاب شما بهترین انتخاب است.
سلام من میخوام برای دخترم این کتاب و هدیه بخرم اما نمیدونم این کتاب و دوست داره یا نه دخترم 14 ساله ش هست. لطفا منو راهنمایی کنید.
عشق‌های فراموش‌شده/ دختر ماه، پسر خورشید (جلد سخت)