عشق‌های فراموش‌شده/ زال و رودابه (جلد سخت)

نویسنده: الهام فلاح
شابک: 9786008025047
تعداد صفحات: 136
نوع کتاب: تألیف
گروه سنی: 12-16 سال
نام مجموعه‌: عشق‌های فراموش‌شده
قیمت:
۵۶,۰۰۰ تومان
۱۰٪
۵۰,۴۰۰ تومان
داستان زال سپیدموی سرخ‌چهره، پهلوان جوان و رودابه، دختر فرمان‌روای کابل. دیداری بر بالای برج … رودابه گیسویش را می آویزد تا زال از گیسوی بلند و دلربایش بالا رود. زال و رودابه دل به مهر یکدیگر سپرده‌اند، اما آیا این دیدار نخستین رخ خواهد داد؟ آیا می‌توانند کارشکنی‌ها و آزمون‌های سخت را پشت سر بگذارند؟ … آیا قدرت عشق و ایمان برای آن‌ها سرافرازی به بار می‌آورد؟ … اختلاف میان کابلیان و ایرانیان را چه کنند؟

داستان زال و رودابه برگرفته از «شاهنامه»‌ی بزرگمرد ایرانی، «حکیم ابوالقاسم فردوسی» است. این قصه فقط قصه‌ی عشق شیرین زال و رودابه نیست. قصه‌ی عشق تمامی انسان‌ها به یکدیگر است. به هر رنگ و نژاد و قبیله‌ای که باشند. الهام فلاح با قلم لطیف و شیوایش با پرهیز از شیوه‌های مرسوم روایت قصه‌های کهن و با افزودن ده شخصیت تازه به قصه، داستانی با رنگ و بویی آفریده است.

پدیدآورندگان

شما چه می‌گویید

به خوبی ساده نویسی شده ولی بعضی از قسمت هایش با داستان اصلی و چیزی که در شاهنامه اومده فرق داره
برای منی که دنبال کتاب هایی با داستان های قدیمی بودم که مناسب کودک و نوجوان هم باشه و ساده نویسی شده باشن وقتی مجموعه عاشقانه رو برای دخترم گرفتم خیلی خوش حال شد و میتونم بگم که الان یکی از طرفدارای رمان های ایرانی و کتاب های کودک و نوجوون شده
سلام و وقت بخیر فروشگاه اینترنتی کتابم کو عزیز به به واقعا به به به این انتخاب و سلیقه، البته باید به نشر هوپا هم آفرین گفت که این کتاب رو به چاپ رسونده، خوبه که با زبان ساده و گیرا ما رو با داستان های قدیمی آشنا میکنه. زبانش کاملا قابل درکه و حتی نوجوان ها هم میتونن بخونن و لذت ببرن. فرزند من 14 سالشه وقتی این کتاب رو خرید اولش فکر میکردم ممکنه محتواش مناسب نباشه اما الان واقعا به همه توصیه می کنم که بخونن و علاوه بر لذت مطالعه با فرهنگ و داستان های قدیمی ایران آشنا بشن.
خیلی خیلی خیلی کتاب قشنگی بود من عاشق این کتاب شدم و حالا میخوام برم شاهنامه رو بخونم. خیلی جذاب و زیبا بود
کتاب خوبی بود. داستان زیبایی داشت.
دختر من خیلی این کتاب رو دوست داشت. همین کتاب باعث شد شاهنامه خوانی رو شروع کنه. پیشنهاد می کنم حتماً بخونید.
قشنگ بود ولی سخت بود
کتاب قشنگی بود. من دوست داشتم
خیلی دوست داشتم. این کتاب برگرفته از داستان های شاهنامه است. واقعاً لذت بردم
عشق‌های فراموش‌شده/ زال و رودابه (جلد سخت)