کارآگاه آگاتا 3/ شمشیر پادشاه اسکاتلند

کارآگاه آگاتا 3/ شمشیر پادشاه اسکاتلند

تصویرگر: 

استفانو تورکنی

سال چاپ:  1400
شابک:  9786222042530
تعداد صفحات:  128
نوع کتاب:  ترجمه
گروه سنی:  8 تا 14 سال
دسته‌بندی:  کودک
قیمت: ۳۹,۰۰۰ ۱۰٪ ۳۵,۱۰۰ تومان

آگاتا دختری است عاشق نویسندگی و داستانهای هیجانانگیز. او در خانوادهای به دنیا آمده که همهشان کارآگاه هستند. دَش، پسرعموی آگاتا، دانشآموز مدرسهی کارآگاهی است. دَش باید راز معماهای مختلفی را کشف کند تا بتواند در آینده کارآگاه شود. آگاتا همراه با پسرعمویش به کشورهای مختلف سفر میکنند تا پرده از اسرار بردارند.

آگاتا و دش برای گذراندن تعطیلات به خانهی پدربزرگشان به اسکاتلندِ سرسبز رفتهاند و قرار است با بالون پدربزرگ سفر کنند و حسابی خوش بگذرانند. اما... در جایی نه چندان دور، در نمایشگاه آثار تاریخی در قلعهای باستانی، شمشیر یکی از پادشاهان اسکاتلند غیب شدهاست.

پروندهی عجیبــی است! شاهـدی در کار نیست و کلی سرنخ عجیبوغریب وجود دارد؛ اما آگاتا به این راحتیها جا نمیزند! دستبهکار میشود و سوار بر بالون پدربزرگ بهسمت قلعه میرود که پرونده را حل کند.

پدیدآورندگان

سر استیو استیونسون

سر استیو استیونسون نام مستعار نویسنده‌ای است که مجموعه‌ی کارآگاه آگاتا را نوشته.
استفانو تورکنی

استفانو تورکنی

استفانو تورکنی در ایتالیا به دنیا آمده و برای مجله‌های کمیک و نشرهای بزرگ ایتالیا کار کرده است. او دوست دارد با خواننده‌های جوان ملاقات کند. استفانو برای دبستانی‌ها و دبیرستانی‌ها هم کلاس نویسندگی و تصویرگری خلاقه برگزار می‌کند.
بیتا ابراهیمی

بیتا ابراهیمی

بیتا ابراهیمی در سال ۱۳۵۵ به دنیا آمد و با وجود اینکه خیلی بازیگوش بود، درس‌هایش را حسابی خواند و الان یک لیسانس، یک فوق لیسانس و کلی کتاب که برای بچه‌ها ترجمه کرده، دارد. چیزهایی که خیلی دوست دارد به ترتیب این‌ها هستند: بچه‌ها، دوست‌های خوب، نقاشی کشیدن، گربه‌ها و ... ولی راستش بیشتر از همه کتاب دوست دارد؛ چون توی کتاب هم بچه هست،...
شما چه می‌گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
نام و نام خانوادگی : آرمان
سلام هوپای جون جون جون ها . من عاشقققققققققق شما و کککککککککتتتتتتاااااااااااببببببب های شما هستم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!و خیلی هم کتاب های شما خوبه هرچه دربارتون بگم کم گفتم! خب، فقط همین رو میتونم بهتون بگم. خواهش می کنم مرا همیشه به خاطر بسپرید و مرا فراموش نکنین!! خب تا یک دفعه ی دیگه و یک نظر دیگه خدانگهدار هوپای عزیز

سلام آرمان عزیز ????

امیدواریم تا ۱۲۰۰ سالگی هم یه هوپایی دوآتیشه باقی بمونی 

نام و نام خانوادگی : مهمان
سلام این کتاب جلد ۴ هم داره ؟؟؟

سلام دوست خوبمون

بله، این مجموعه 5 جلدی است. 

نام و نام خانوادگی : آرنیکا
سلام یک سوال این مجموعه چند جلد داره ؟؟؟؟
سلام دوست خوبمون
این مجموعه کارآگاهی و پلیسی معماییه. ماجراجویانه و هیجان‌انگیزه و یک مجموعه‌ی ۵جلدیه.

نام و نام خانوادگی : آرنیکا
سلام واااااااااااااااااااااااااااااااای من باورم نمیشه وای خدایا ممنون هوپا
نام و نام خانوادگی : بازدید کننده سایت
هورااااااا
نام و نام خانوادگی :
بازم وایییییییییییی