انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

دفترچه خاطرات جغد 3/ عروسی در سرزمین درختی

نویسنده : ربکا الیوت
تعداد صفحات : 82
گروه سنی : ۶ تا ۹ سال
از مجموعه‌ی : دفترچه‌خاطرات جغد
قیمت : 20000 تومان
چه بدشانسی گنده‌ای! وقتی رفتیم مدرسه، دوشیزه‌پُشت‌پَرپَری خیلی‌خیلی ناراحت بود. «بچه‌ها! من یک خبر بد دارم. گردنبند عزیزم، همان گردنبند قدیمی که برای روز عروسی در نظر گرفته بودم … گم شده!» انجمن مخفی برنامه‌ریزی عروسی، بعد از مدرسه، در لانه‌درختی ما یک جلسه‌ی فوری برگزار کرد. حالا ما کارآگاهان مخفی برنامه‌ریزی عروسی بودیم.
بیشتر بدانید!
زندگی هوهویی اِوا بال‌قلنبه واقعاً هوهویی است. او همه‌ی همه‌چیز را برای دفترچه‌خاطراتش تعریف می‌کند. اگر می‌خواهید همه‌ی بال‌بالی‌های زندگی هوهویی‌اش را بخوانید، دفترچه‌خاطراتش را کش بروید!

توی این داستان دوشیزه‌پشت‌پرپری قرار است با آقاجغد خوش‌تیپ ازدواج کند. ولی اتفاق بدی افتاده و او به کمک نیاز دارد. اوا بال‌قلنبه و دوستانش می‌خواهند به خانم معلمشان کمک کنند.

پدید آورندگان
سید نوید سیدعلی‌اکبر
سید نوید سیدعلی‌اکبر
سیدنوید سیدعلی‌اکبر در سال 1362 متولد شد. او دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی مرمت آثار تاریخی است. داستان نویسی را از هفت‏ سالگی با چاپ داستان‌های کوتاه در مجله‌ی عروسک سخنگو آغاز کرد و در چهارده ‏سالگی به عضویت تحریریه‌ی این مجله درآمد. داستان‌های او تاکنون جوایز متعددی را به‌ دست آورده که برخی از آن‌ها عبارتند از: جایزه‌ی مشترک شورای کتاب کودک و یونیسف در زمینه‌ی کودکان با نیازهای ویژه برای داستان‌کوتاه بیداری خرگوش‌های سفید. نشان لاکپشت پرنده‌ی نقره‌ای برای کتاب بابای من با سس خوشمزه است. برگزیده‌ی جایزه‌ی ادبی اصفهان، شورای کتاب کودک و یونیسف برای کتاب بچه غول باید توی مدرسه بماند. از کتاب‌های دیگر او می‌توان به سارا و مربای سیب و رودخانه، آموزش‏های داستان‏‌نویسی مامان‏‌پیچ برای هیچ و پریزادان‌ درخت سیب اشاره کرد.
ربکا الیوت
ربکا الیوت
رِبِکا الیوت کوچک‌تر که بود، خیلی شبیه اِوا بود. عاشق این بود که چیزهایی درست کند و با دوستانش بیرون برود. حالا که رِبِکا بزرگ شده، خیلی عوض نشده، جز اینکه حالا بهترین دوستانش همسرش، متیو، و فرزندانشان، کلمنتین، توبی و بنجامین هستند. او هنوز هم عاشق درست کردن است. درست کردن ‌چیزهایی مثل داستان، کیک، آهنگ و نقاشی. اما بیشترین فرق رِبِکا و اِوا در این است که رِبِکا هر چقدر هم که زور بزند، نمی‌تواند پرواز کند یا سرش را به همه طرفی بچرخاند. کتاب‌های «فقط برای اینکه» و «آقای گندِدماغ» از کارهای رِبِکا الیوت برای بچه‌هاست. دفترچه‌خاطرات جغد اولین مجموعه‌ داستان اوست.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : اوا زهرا

تو در راه اند فقط یک کتاب هست سرت خلوت شد هوپا 😁. فکر کنم دفترچه خاطرات جغد ۱۰ هم زود تر از انتظار من بیاد. البته عجله ای نیست. 💗💗

طی چند روز آینده چندتا کتاب جدید اضافه می‌کنیم.^.*
کاربر مهمان : اوا زهرا

سلام ببخشید میشه برای جلد 9این مجموعه مسابقه ترجمه بزارید؟مسابقه ترجمه قبلی رو من نتونستم بیام خیلی دوست دارم جلد زبان اصلی داشته باشم اخه. ممنون.(عاشق اینم جلد زبان اصلی این کتاب رو بخرم مخصوصا جلد 10یا 11)

سلام دوست خوبمون. پیشنهادتون حتما منتقل می‌شه.
کاربر مهمان : نیروانا

سلام بخش در راهند کجاست من هر چه می گردم پیدا نمی کنم.من خیلی از کتاب هاتون رو خوندم ممنون ازتون کتاباتون عالیه😊

سلام. از منوی بالای صفحه وارد بخش «خوردنی‌های جدید» و از آن‌جا وارد قسمت «در راهند» بشوید.
کاربر مهمان : اریانا باقری

یکی از تعسیر گذار ترین کتاب های من بود اممید وارم کتاب های د یگری از این کتاب بیاد

کاربر مهمان : مریلا میرزایی

سلام. کتابش مانند کتاب های دیگرتان محشر است!جلد ۸ این مجموعه در چه مرحله ای است؟جلد ۷ آن چطور؟ موضوع جلد۶ لوتا چیه؟

سلام. جلد ۸ دارد کارهای گرافیکی‌اش تمام می‌شود و جلد ۷ خواندن نهایی‌اش. خلاصه‌ی جلد ۶ لوتا هنوز آماده نشده.
کاربر مهمان : p

چررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررت

کاربر مهمان : محیا ملکی

سلاممن کل مجموع این کتاب هارا خواندم و خیلی دوستش داشتم اما سوالی دارم نویسنده این کتاب کجایی است

سلام. نویسنده‌اش آمریکایی است.
کاربر مهمان : ارين ممبينى

ببخشيد پسسسسسسسسسسسسسسسسس کى جلد 4 و 5 مىايد

درستش اینه که بگیم هر وقت اسمشون تو بخش «در راهند» بیاد، تا حداکثر یک ماه بعدش میاد. ولی از این کتاب چون بیشتر خبر داریم، می‌تونیم بگیم که اگه مشکلی پیش نیاد تا پایان بهمن جلدهای ۴، ۵ و ۶ میاد.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی