انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

گرگ‌و‌میش سگی (ماجرای گروگان‌گیری در مدرسه‌ی برادران قندی)

نویسنده : پیام ابراهیمی
تصویرگر : سوسن آذری
تعداد صفحات : 152
گروه سنی : 15 تا 11 سال
قیمت : 33000 تومان
در یک گرگ‌ومیش معمولی، بچه‌ها توی کلاس تقویتی ریاضی آقای انارکی نشسته‌اند که صدای بلندی از حیاط به گوش می‌رسد:

«هیچ‌کی از جاش تکون نخوره!»

صدا آنقدر بلند است که بچه‌ها را می‌کشاند پشت پنجره تا ببینند چه خبر است. چهار گروگان‌گیر، با جوراب‌های سیاهی که روی صورت‌شان کشیده‌اند، وارد مدرسه می‌شوند. به‌نظر خشمگین می‌آیند و اسلحه‌ای که توی دست یکی‌شان است نشان می‌دهد که با هیچکس شوخی ندارند.

بیشتر بدانید!
در یک گرگ‌ومیش معمولی، بچه‌ها توی کلاس تقویتی ریاضی آقای انارکی نشسته‌اند که صدای بلندی از حیاط به گوش می‌رسد:

«هیچ‌کی از جاش تکون نخوره!»

صدا آنقدر بلند است که بچه‌ها را می‌کشاند پشت پنجره تا ببینند چه خبر است. چهار گروگان‌گیر، با جوراب‌های سیاهی که روی صورت‌شان کشیده‌اند، وارد مدرسه می‌شوند. به‌نظر خشمگین می‌آیند و اسلحه‌ای که توی دست یکی‌شان است نشان می‌دهد که با هیچکس شوخی ندارند. گروگان‌گیرها به سمت کلاس آقای انارکی حرکت می‌کنند و از آن لحظه به بعد، آن گرگ‌ومیش دیگر یک گرگ‌ومیش معمولی نیست، بلکه تبدیل می‌شود به یک گرگ‌ومیش سگی!

پدید آورندگان
پیام ابراهیمی
پیام ابراهیمی
پیام ابراهیمی در آذر ماه ۱۳۶۷ به‌دنیا آمد. در کودکی مثل خیلی‌ها دوست داشت فضانورد شود. اما از همان موقع، یعنی حدود پنج سالگی قصه می‌گفت و از نه سالگی داستان می‌نوشت. در نوجوانی چندتایی از داستان‌ها و نقدِ کتاب‌هایش در بعضی از مطبوعات چاپ شد. از آن‌جایی که عاشق نوشتن بود، در دانشگاه فیزیک هسته‌ای خواند. از همان ابتدای دوران دانشجویی نوشتن فیلمنامه‌ی انیمیشن و طنز مطبوعاتی را آغاز کرد. البته هیچ‌کدام از این دو کار نتوانستند جلویش را بگیرند تا سراغ طراحی گرافیک، روزنامه‌نگاری، تدریس ریاضی و فیزیک، نوشتن سناریوی تبلیغاتی، کارگردانی تلویزیونی نمایش و تدوین فیلم نرود. او بعد از این‌که تمام کارهایی که می‌توانست (و حتی نمی‌توانست) را امتحان کرد، تصمیم گرفت سراغ نوشتن و ترجمه‌ی کتاب برای کودکان و نوجوانان برود. این کار را هم، مثل بقیه‌ی کارها، همزمان با چند کار دیگر انجام داد و انجام داد و انجام داد تا بالاخره از بقیه‌ی کارها خسته شد و تصمیم گرفت تبدیل شود به یک نویسنده‌ی کودکِ خالی. پیام ابراهیمی تا حالا کتاب‌های زیادی برای کودکان نوشته و کتاب‌هایش به زبان‌های فرانسوی، کره‌ای، چینی، انگلیسی، آلمانی، روسی و ترکی ترجمه و منتشر شده‌اند.
سوسن آذری
سوسن آذری
سوسن آذری شهوریورماه 1364 به دنیا آمد. او دانش آموخته‌ی رشته‌ی گرافیک از دانشگاه شهید چمران اهواز است. سوسن از سال 90 شروع به کار تصویرسازی در زمینه‌ی طراحی کاراکتر و تصویرسازی به‌صورت مستقل کرد. او تجربه‌ی طراحی کاراکتر و گرافیک دو بازی اندروید و نیز تصویرسازی برای مجلات کودک را هم دارد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : یک هوپایی

سلام ببخشید یک سوال داشتم pdf کتاب گرگ و میش سگی را چطور می توانم تهیه کنم

سلام دوست خوبمون. اگر موجود باشه، به سایت طاقچه مراجعه کنید، اونجا باید باشه.
کاربر مهمان : هوپایی

هوپا این کتاب باحاله

بله حرف نداره.
کاربر مهمان : Avisa

تک جلدیه؟

بله تک‌جلدیه.
کاربر مهمان : S

حتما منظورتون از کتاب‌های کارآگاهی جدید برای نوجوانان این بود؟😒

سلام. «کارآگاه اریک‌فوگلر» منظورمون بود. این کتاب خنده‌دار، ماجراجویانه و واقع‌گرا است.
کاربر مهمان : د

سلام این کتاب خنده دار هست ؟

سلام. بله. این کتاب خنده‌دار، واقع‌گرا و ماجراجویانه است.