انتشارات هوپا
انتشارات هوپا

کلر فایرز

نویسنده
کلر فایرز در جنوب ویلز به دنیا آمد و همان‌جا بزرگ شد. بخشی از سرزمینی که به‌طور غم‌انگیزی کمبود اژدها دارد. او در دانشگاه کانتر‌بری به تحصیل زبان انگلیسی پرداخت و با نوشتن داستان‌های کوتاه موفق شد جایی در مجله‌های زنان پیدا کند تا اینکه مقوله‌ی جادو بسیار وسوسه‌اش کرد و مجموعه‌ی «دزدان دریایی تصادفی» را نوشت.

وقتی مشغول نوشتن کتاب نیست، به کارهای مورد علاقه‌اش می‌پردازد؛ پیازهای بسیار خوبی تولید می‌کند، اما آرزوی پرورش هویجی که سروته‌اش یک اندازه باشد، همچنان ذهن او را مشغول کرده است.

کتاب‌های کلر فایرز

دزدان دریایی تصادفی ۱/ سفر به شمال سحرآمیز

دزدان دریایی تصادفی ۱/ سفر به شمال سحرآمیز

,صدای سوت کشتی کم شد و ایستاد. سکوت از هر چیزی بدتر بود. معنایش این بود که آن‌ها گم شده بودند. شانس فرار را از دست داده بودند و احتمالاً زندگی‌شان را هم. پیتر کاغذی را پیدا کرد که روی آن تصاویری برای کنترل ذهنش بر شکل‌های جادویی کشیده بود. برای آخرین‌بار به آن نگاه کرد و سعی کرد آن را به‌خاطر بسپارد، سپس آن را مچاله کرد و به بیرون قایق انداخت. اگر دزدهای دریایی آن را پیدا می‌کردند، می‌فهمیدند چه بوده، بعد می‌فهمیدند او کیست و درنتیجه یا او را می‌دزدیدند یا می‌کشتند...
بیشتر بخوانید!
دزدان دریایی تصادفی 2/ سفر به جزیره‌ی اژدها

دزدان دریایی تصادفی 2/ سفر به جزیره‌ی اژدها

,افسانه‌ها قصه‌اند... و قصه‌ها جاودانه! از زمانی که برایان سیبورن و دوستانش، پیتر و تام، به کشتی دزدهای دریایی آنیون پیوستند، زندگی‌شان دگرگون شد. آن‌ها به‌طور اتفاقی کاری کردند که آخرین گونه‌ی اژدها سر از تخم دربیاورد. سرنشینان کشتی رهسپار یک ماجراجویی جدید شدند تا برای دوستِ نفس‌آتشینشان خانواده‌ای پیدا کنند.
بیشتر بخوانید!