انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

ماجراهای کارلسون پشت‌بومی 2/ کارلسون دوباره پرواز می‌کند

نویسنده : آسترید لیندگرن
تصویرگر : نعیم تدین
تعداد صفحات : 294
گروه سنی : ۱۰ تا ۱۳ سال
قیمت : 31000 تومان
مامان گفت: «بیچاره اریک. بابی و بتی خیلی بزرگ‌تر از او هستند، به‌خاطر همین او هم‌بازی ندارد و برای همین است که داستان‌هایی درباره کارلسون از خودش درمی‌آورد.»

بابا گفت: «بله، واقعاً وقتش رسیده که برای اریک یک گربه بخریم. خیلی وقت است که از ما یک گربه خواسته و اگر یک حیوان خانگی داشته باشد، دیگر کارلسون را فراموش می‌کند.»

این‌جوری بود که بیمبو وارد زندگی اریک شد. او همیشه دلش می‌خواست یک گربه برای خودش داشته باشد و در تولد هشت‌سالگی‌اش بالاخره یک گربه هدیه گرفت.

این درست همان ‌روزی بود که مامان و بابا و بابی و بتی بالاخره کارلسون را دیدند.

بیشتر بدانید!
کارلسون می‌خواهد برود تلویزیون و مشهور شود. اما دردسرهای تازه‌ای توی راه است، دردسرهایی که حسابی اریک را می‌خنداند، اما اهالی شهر را به وحشت می‌اندازد، قرار است کارلسون یک شبح‌بازی اساسی راه بیندازد!

پدید آورندگان
آسترید لیندگرن
آسترید لیندگرن
آسترید لیندگرن بی‌گمان نامدارترین نویسنده سوئد و تأثیرگذارترین نویسنده بر ادبیات کودکان به شمار می‌رود. کتابی که بی‌درنگ لیندگرن را بلند‌آوازه کرد و تأثیری جدی بر آثار مربوط به کودکان به جا گذاشت، پی‌پی جوراب‌بلند بود. این کتاب مانند بیشتر کتاب‌های او به بیش از ۹۰ زبان برگردانده شده است و از آثار محبوب کودکان به شمار می‌آید. لیندگرن به پاس تخیل خود جایزه‌هایی بی‌شمار و بین‌المللی گرفته است. لیندگرن تقریباً در آغاز حرفه‌ی نویسندگی در ۱۹۵۸ نشان هانس‌کریستین‌اندرسن را برای نگارش پی‌پی جوراب‌بلند دریافت کرد. لیندگرن همچنین یک چهره‌ی عمومی برجسته و بانفوذ نیز بود و سهمی اساسی در بحث‌ها و گاه وضع قوانینی در زمینه‌ی حقوق کودکان و جانوران، جنگ و سیاست عدم خشونت و مسائل فرهنگی متفاوت داشت. در سال ۱۹۷۶ با نگارش رساله‌ای تند درباره‌ی سیاست‌های مالیاتی به سقوط حکومت سوئد کمک کرد.
نعیم تدین
نعیم تدین
در سال 1358 متولد شد. در هنرستان سیما، رشته‌ی هنرهای نمایشی خواند و در دانشگاه علم و صنعت تهران، طراحی صنعتی. از سال 1379 تا حالا در زمینه‌ی کارتون مطبوعاتی با روزنامه‌ها و مجلات زیادی همکاری کرده و از سال 1380 در پروژه‌های ساخت انیمیشن فعالیت داشته است. نعیم تدین در حال حاضر مشغول تصویر‌گری کتاب و بازی‌های فکری ا‌ست.
امیلی امرایی
امیلی امرایی
روزنامه‌نگار و مترجم متولد 1362 است. او بیش از یک‌دهه در زمینه‌ی ادبیات داستانی در روزنامه‌ها و مجلات گوناگون فعالیت داشته. در کنار روزنامه‌نگاری، نوشتن و ترجمه برای کودکان را هم دوست دارد. پیش از این مجموعه‌‌‌داستانی از پیتر کری را با عنوان خیکی‌ها در تاریخ ترجمه کرده و رمان پرفروش و محبوب شورش خرگوش‌ها، نوشته‌ی آریل دورفمان را برای بچه‌ها به فارسی برگردانده است. مجموعه‌ی سه‌جلدی ماجراهای کارلسون کتابی است که او به همه‌ی بچه‌های خوشحال‌و‌خندان فارسی‌زبان هدیه می‌کند که یکی از آن‌ها هم پسرش، سورنا، است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : سید علی مرتضوی

خیلی عالی بود

ممنون دوست عزیزمون.^.^
کاربر مهمان : مائده هوپایی

وای خیلی کتاب قشنگیه ❤ این کتاب رو مامان بابام بهم برای تولدم هدیه دادن و خیلی هم جذاب بود ❤😘🥰 مرسی هوپا جون ❤❤❤🎂🌷🥰😘

مرسی از شما دوست خوب و کتاب‌خونمون. خوشحالیم که دوستش دارید^.^
کاربر مهمان : 💐

🥰❤

کاربر مهمان : رحيم زاده رحماني

اين كتاب براي سنين 18سال به بالا خيلي مناسب است

گروه سنی این کتاب ۹ تا ۱۳ساله. اما ممکنه سنین بالاتر هم دوستش داشته باشن.
کاربر مهمان : محمداحسان زرینی فرهمند

من جلد 1 کارلسون پشت بومی یعنی حقه بازی های کارلسون را خواندم و جلد 2 کارلسون پشت بومی یعنی کارلسون دوباره پرواز می کند را هم خریداری کرده ام به نظر شما خوب است اگر خوب است خلاصه اش را برایم تعریف می کنید

به نظر ما که خیلی خوب است. خلاصه‌اش را در بخش «بیشتر بدانید» نوشته‌ایم: «کارلسون می‌خواهد برود تلویزیون و مشهور شود. اما دردسرهای تازه‌ای توی راه است، دردسرهایی که حسابی اریک را می‌خنداند، اما اهالی شهر را به وحشت می‌اندازد، قرار است کارلسون یک شبح‌بازی اساسی راه بیندازد!»
کاربر مهمان : پارسا

چطوره؟

به نظر ما که خوبه.
کاربر مهمان : درسا

من میخواستم این کتاب رو بخرم ولی در سایت کتابم کو موجود نیست و این کتاب رو تمام کردن لطفا دوباره موجود کنید

چشم. به‌زودی موجود می‌شود.
کاربر مهمان : کیانا

تولدتون مبارک جناب تدین

ممنون. پیغام شما را به آقای تدین می‌رسانیم.
کاربر مهمان : پری

عالی است این مجموعه ممنون هوپا

پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی