انتشارات هوپا
گالری
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

چرا من اینجا هستم؟ (از مجموعه‌ی کارگاه زندگی)

تصویرگر : آکین دوزاکین
مترجم : نیما هژیری، امیر میرزایی
تعداد صفحات : 36
گروه سنی : کودک و نوجوان
از مجموعه‌ی : کارگاه زندگی
قیمت : 20000 تومان
با خودم فکر می‌کنم چرا من اینجا هستم؟

اگر جای دیگری بودم، چه می‌شد؟

شاید آن‌سوی کره‌ی زمین...

کتابی فلسفی و عمیق، پُر از پرسش‌هایی که ذهن هر خواننده‌ای را درگیر خواهد کرد. به‌راستی اگر ما جای دیگری زندگی می‌کردیم، چه می‌شد؟

پدید آورندگان
کنستانسه اووره‌بک نیلسن
کنستانسه اووره‌بک نیلسن
کنستانسه اووره‌بک نیلسن در سال ۱۹۵۴ در کشور نروژ به دنیا آمده است. او در رشته‌های روزنامه‌نگاری، تربیت معلم، تربیت مدرس و ادبیات تحصیل کرده است. وی در ابتدا به عنوان یک روزنامه‌نگار و معلم مشغول کار شد و سپس تحصیلات دو ساله نویسندگی خلاق ادبیات کودکان را تکمیل کرد. کنستانسه تاکنون کتاب‌های مصور تحسین‌برانگیزی منتشر کرده است. او با آکین دوزاکین کتاب‌های مشترکی را به چاپ رسانده‌اند. کنستانسه چنین می‌گوید: «موضوع کتاب‌هایی که من نوشته‌ام، کودکان و بزرگ‌سالان و ترس‌های آنان را مرکز توجه قرار می‌دهد، ترس‌هایی مثل جدایی، بحران هویت، امکان برقراری ارتباط با دیگران و یا عکس آن، سؤال‌های مطرح درباره‌ی زندگی. من به کودکانی پرداخته‌ام که مورد توجه قرار نمی‌گیرند، کودکانی که نقش بزرگ‌سالان را به‌عهده می‌گیرند، به آلزایمر و کودک، وجدان و عذاب وجدان، کودک و جنگ.»
آکین دوزاکین
آکین دوزاکین
آکین دوزاکین تصویرگر و نویسنده ادبیات کودکان است که موفق به دریافت جوايز مختلف شده است. آکین دوزاکین در سال ۱۹۶۱ در کشور ترکیه متولد شد. وی از سال ۱۹۸۷ در کشور نروژ اقامت دارد و یکی از تصویرگران پیشرو در این کشور به شمار می رود. آکین کتاب‌های زیادی را برای کودکان و نوجوانان تصویرسازی کرده و جوائز متعدد و معتبر هنری، از جمله نشان «برترین کتاب هنری» و «نشان تصویرگر برتر براگه» را از آن خود کرده است. در حال حاضر آکین در شهر سون نروژ زندگی می‌کند.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان