انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

ماکاموشی، جزیره‌ی جوندگان جسور 3/ پنجه‌ت‌رو بکش، کله‌پنیری!

تصویرگر : لری کیز، بلاسکو تاباسکو
مترجم : فریبا چاوشی
تعداد صفحات : 132
گروه سنی : ۸ تا ۱۲ سال
قیمت : 49000 تومان
همه‌چیز از آن روز صبح شروع شد. داشتم می‌رفتم اداره که یک پیرزن جلویم را گرفت. نه اشتباه نکنید. نمی‌خواست ساعت بپرسد یا ازم امضا بگیرد. ای‌وای! راستی بهتان گفته بودم؟ من یک نویسنده‌ی مشهورم و روزنامه‌ای را می‌چرخانم به نام جریده‌ی جوندگان. شاید از دیگران تعریفم را شنیده باشید. اسم من استیلتُن است. جرونیمو استیلتُن.

بگذریم. داشتم می‌گفتم. این خانم موش از طرفداران من نبود. برعکس، یک دقیقه تمام زل زد به پوزه‌ام و بعد چترش را کشید بیرون و محکم کوبید توی کله‌ام!

بیشتر بدانید!
یا خداوندگار پنیرها! عجیباً غریباً! همه‌ی موش‌های دوست و آشنا می‌گفتند من را اینجا و آنجا دیده‌اند که فلان کار را می‌کنم. اما خودم یادم نمی‌آمد! نکند داشتم عقلم را از دست می‌دادم؟ یعنی بالاخره پنیر را به آب داده بودم؟ نه! خیلی زود فهمیدم چی به چی است. یک جرونیموی دیگر، درست شکل من، دوره افتاده بود و خودش را جای من زده بود. بدتر از همه «جریده‌ی جوندگان» را از چنگم در آورده بود. باید روزنامه‌ام را از پنجه‌ی حریص آن طمع‌کار در می‌آوردم. ولی آخر چطوری؟
پدید آورندگان
جرونیمو استیلتن
جرونیمو استیلتن
در جزیره‌ی ماکاموشی، شهر نیوموش‌سیتی متولد شد. کودک که بود، خانواده‌ی استیلتُن او را به موش‌خواندگی پذیرفتند و در همین شهر بزرگ شد و به دانشگاه رفت. جرونیمو نویسنده‌ای سرشناس است، همینطور روزنامه‌نگار و مدیرمسئول انتشارات استیلتُن و سردبیر «جریده‌ی جوندگان»، مشهورترین روزنامه‌ی جزیره. آقای استیلتُن مرتب در پی ماجراجویی‌های تازه است تا برای کتاب‌هایش قصه‌های هیجان‌انگیز دست‌وپا کند. خودش که می‌گوید کمی بزدل‌موش است، ولی همیشه آخرِ هر ماجرایی اوست که قهرمان می‌شود. جرونیمو استیلتُن تا معما را حل نکند، از پا نمی‌نشیند. چیزهایی که شاید دلتان بخواهد دربار ه‌ی جرونیمو بدانید: از هالووین متنفر است. به دارچین حساسیت دارد، سفر که می‌رود موش‌گیجه می‌گیرد، توی دنیا بیشتر از هر چیزی از گربه‌ها می‌ترسد و عاشق و شیدای آدامسِ پنیری است.
فریبا چاوشی
فریبا چاوشی
فریبا چاوشی در یکی از سال‌های خیلی دور، آن‌قدر دور که در خیال آدم نمی‌گنجد، از دورترین جای جهان هستی، جایی که در آن ستاره‌ای از دنیا رفته بود، هزار تکه شده بود و هر تکه‌اش به جایی سفر کرده بود، سوار بر یکی از همین تکه‌ها روی کره‌ی زمین پا گذاشت و از همان لحظه خیلی دلش می‌خواست از یک‌مشت خاکستر ستاره به فریبا تبدیل شود و خب ... شد. از همان‌موقع بود که فکر کرد با خیال‌پردازی می‌تواند هر چیزی را که دلش بخواهد، به دست آورد. این بود که قلم به دست گرفت و نوشت و نوشت و نوشت ... *** فریبا چاوشی متولد 1367 است و در دانشگاه کارشناسی تئاتر خوانده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : مهرسا عزمی

عالیه . خیلی خوب همه چیزو تعریف میکنه .

چه خوب. خوشحالیم که دوستش دارید.^.^
کاربر مهمان : پرهام مختاری

عااااااااللللللللییییییییههههههههههههههههه👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💓💓💓💓💓💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😊😊😊😊😊😊

کاربر مهمان : ثنا محمدی نیا

خوب🌈

کاربر مهمان : آوین محرمی

واقعا عالی. من طرفدار همه ی کتاب هاتون هستم

کاربر مهمان : مهتا عابدین زاده

سلام به تمامی دست اندرکاران نشرهوپا لطفا این کتاب رو در فروشگاه اینترنیتی کتابم کو موجود کنید.باسپاس.

سلام. فعلاً تمام شده. تا یک ماه دیگه موجود می‌شه.
کاربر مهمان : amirali

عالي

کاربر مهمان : فرزانه دستمرد

اصلا ترسناک نیست.می تونه بخونتش.

کاربر مهمان : کسری مرآتی

سلام جلد دو این کتاب((موش و گربه در خانه اشباح)) نصف این ترسناک بود ولی چرا در ژانر خنده دار است؟؟

سلام. در هر دو ژانر هست، هم خنده‌دار و هم ترسناک.
کاربر مهمان : دیبا

کتاب خیلی خوبیه

کاربر مهمان : مریم طباطبایی

سلام .پسر من کل مجموعه ماکاموشی رو داره و عاشقشه متاسفانه تمام شد هر چی تو کتابای دیگه میگردم با این رنگ امیزی و سبک نمیتونم پیدا کنم چون فقط ۷ سالشه .اگر راهنماییم کنید ممنون میشم البته ترسناک نباشه بهتره منتظر پیشنهادتون هستم ممنون🌷🌷🌷

سلام. فکر می‌کنیم از مجموعه‌ی «دفترچه خاطرات جغد» و کتاب‌های تصویری‌مان (از منوی بالای صفحه بخش کتاب‌های خوردنی و داستان‌های تصویری را ببینید) خوشش بیاید. به احتمال زیاد از مجموعه‌ی «جنگولک‌بازی‌های جناب تام» هم با آن‌که رنگی نیست خوشش می‌آید.
کاربر مهمان : هليا

سلام هوپاي هزيز ببينيد كتاب هاتوون قيمتش واقعا بالاست ميدونم الان همه چي گرونه ولي لطفا ٢ يا سه هزار تومان بياريدش پايين و ماكاموشي كه ميگيد خيلي زيادة پس چرا نميداديد پيراهن و همينطور كتاب هاتون رو به شكل مجموعه بديد ممنون هوپا رو عشقهههههه ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💜💚💚💜💛💙💜

سلام هلیای عزیز. ما تمام تلاشمان را کردیم که قیمت‌ها را پایین نگهداریم، از این پایین‌تر دیگه تعطیل می‌شویم. اگر ببینید با اینکه همه چیز خیلی خیلی گران شده، قیمت‌های کتاب‌های ما نسبت به پارسال خیلی کم (همین دو سه هزار تومان) زیاد شده. درباره‌ی ماکاموشی، بله، جلدهای آن خیلی زیاد است و ما داریم یکی یکی آن‌ها را منتشر می‌کنیم. نمی‌توانیم همه را با هم یک‌دفعه منتشر کنیم. صبر داشته باشید، به‌زودی جلدهای بعدی‌اش هم می‌رسد.
کاربر مهمان : بهاررحیمی

لطفا هرکتابی را که منتشرمی شود درسایت قراردهید. با تشکر

همه را در سایت قرار داده‌ایم. اگر منظورتان کل کتاب به شکل الکترونیکی (مثلا پی‌دی‌اف) هست، بعضی از آن‌ها را می‌توانید از نرم‌افزار طاقچه بخرید. اگر منظورتان به رایگان است، این کار را نمی‌توانیم انجام بدهیم، چون باعث ورشکستگی ما خواهد شد و دیگر باید هوپا را تعطیل کنیم.
کاربر مهمان : آيلين ياقوت رنگ

ماكاموشى چند جلد دارد

جلدهای اصلی‌اش خیلی زیاد است، بیشتر از ۱۰۰ جلد. ما هم تا زمانی که بچه‌ها استقبال کنند آن‌ها را منتشر خواهیم کرد.
کاربر مهمان : سید سپهرداد نقوی

به نظرم هوپا نشر بسیار بسیار خوبیه.خانم فریبا چاوشی به مدرسه ما امد و کتاب من را امضا کرد و گفت به نظرت پینکی پی شخصیت بدی هستش یا شخصیت خوبی؟ به نظر من پینکی پی شخصیت(خیلی خوبیه شاید به نظر بد بیاد ولی داره سعیش رو میکنه تا خوب باشه و کمک کنه.)

کاربر مهمان : ارين ممبينى

اين مجموعه چند جلد است

تعداد جلدهایش در زبان اصلی (ایتالیایی) خیلی زیاد است. از ۱۰۰ جلد هم بیشتر است.
کاربر مهمان : ارين ممبينى

جلد بعدى کى مياد

تا وسط مهر میاد.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی